Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 13 10
Call-Girls 23486
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
πολλα τα καθαρματα λιγες οι σφαιρες ειχε πει ο κλιντ ιστγουντ, πολλοι οι άγγελοι λιγα τα λεφτα μας θα πω εγω.

πηρα στο γραφειο με υφακι πελατη και απαιτητικου για να κλεισω οπως ειπα ,ενα αστερι, τι μου προτεινετε? η καυλιαρικη φωνη απτην αλλη μερια του ακουστικου μου τονισε και επέμενε για Νιτα.
εδω θα πω ενα μπραβο στη τηλεφωνητρια για την προταση της καθως η κοπελα ηταν οντως αστερι.
εμφανησιακα ειναι ντιβα,οχι στο χαρακτηρα καμια σχεση, αλλα στην εμφανιση.προσεγμενη και ακριβοπληρωμενη παντου πανω της.
μεχρι και το γαλλικο στο χερι της επαθα πλακα με τη δουλεια καθως αυτα τα προσεχω.
μελαχρινη,μαλλι προκα, εκφυλη αλλά ωραια προσωπικοτητα με πολυ διαθεση να σε ευχαριστησει.
στο κρεβατι η πιπα της πολυ ωραια, παθιαρικη,περναει και απο τους κατω πλανητες.
ωραια στησιματα και γλυφοκωλι γλυφομουνι γουσταρει πολυ να της κανεις,με ανταπόδοση αρκετα υγρα.
γαμιεται επισης πολυ καλα με τοπ εκεινη απο πανω να γαμαει τη λεκανη της κυκλικα και deep και να με φιλαει.

απο μενα που περασα πολυ καλα θα την εβαζα στα στανταρ σιγουρα,απλα δε προτιμαω ευκολα οταν περνω να περνω την ιδια αλλα μαρεσει να δοκιμαζω το καινουργιο καθε φορα,γιατι οπως ειπαμε αγγελοι πολλοι,λιγα τα λεφτα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, TheTester, hornyasfuck και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού