Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αληθινή μέρα συνάντησης πρόσφατη στον χώρο της. Από εμφάνιση δεν έχει την φωτογένεια που φαίνεται στις φώτο αλλά είναι γλυκούλα και μικροκαμωμένη. Οι περιγραφές των άλλων συμπαιχτών τα λένε πιο αναλυτικά. Αγγλικά δεν το έχει και πολύ αλλά δεν χρειάστηκε μεταφραστής. Είχα διαβάσει τις κριτικές και τα σχόλια των παρακάτω και ήξερα περίπου τι θα συναντήσω στο μέτωπο της σεξομαχίας. Υποδοχή φιλική με σέξι εσώρουχα. Μπανιάρισμα και ξεκινήσαμε με χάδια και φιλιά. Δίνει γλωσσίτσα. Κατέβηκε χαμηλά και μου πήρε μια καλή πίπα αλλά στο βαθύ δεν το έχει και πολύ. Έγλυψε και λίγο τα μπαλάκια μου. Μετά από πάνω, ξεκίνησε τον χορό της και της έτριβα τις ρωγίτσες της. Παρότι έχει baby face είναι περπατημένο πουτανάκι στη συμμετοχή της. Γύρισμα στα 4 και κοπάνημα με λίγο αγριάδα από μεριά μου αλλά φαίνεται να της αρέσει και βέβαια "έχυσε" αλλά ήμουν προετοιμασμένος όπως είπα και πριν για το θεατρικό της από τους προηγούμενους επιβήτορες του bou. Έχυσα μέσα της έτσι στα 4. Ακολούθησε πλύσιμο, τσιγάρο, νερό (δεν είχε και τίποτα άλλο), λίγο γενική κουβεντούλα και μόνη της ξαναξεκίνησε νέα πίπα μάλλον καλύτερη από πριν. Της έγλειψα το στενό μουνί της, έβγαζε αρκετά βογγητά και "ξαναέχυσε" Χεχε! Την έβαλα ιεραποστολικά με τα πόδια σηκωμένα στους ώμους μου και την ξαναπήδηξα αλλά δεν τελείωσα εύκολα γιατί χρειάζομαι περισσότερο χρόνο λόγω ηλικίας. Γενικά πέρασα καλά, δεν κατενθουσιάστηκα αλλά ίσως την ξαναπάρω παρτούζα με το φιλαράκι μου αφού και η ίδια δήλωσε ότι της αρέσει να την πηδάνε 2 ταυτόχρονα, λογικό βέβαια αφού θα οικονομήσει και περισσότερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
705
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TheTester, olddog, STAVROS6969 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2021
Μα καλά πόσες φορές την ημέρα μπορεί και "χύνει" το νεοφερμένο πουτανί; Χεχε! Χαχαχα! ευτυχώς που ήσουν ψιλιασμένος και μπράβο που πέρασες καλά Χαμόγελο
review reaction 1 TOMCRUISE
20 Νοεμβρίου, 2021
@rakips1: Αχαχαχα! Τι να σου πω ρε μεγάλε. Όλες γενικά "τελειώνουν" και "ξανατελειώνουν" ασταμάτητα. Να είναι καλά τα λιπαντικά και τα κολπικά υπόθετα ύγρανσης που βάζουν Χεχε! Άσε που την απόλαυσα όταν μου είπε τι όμορφα πέρασε μαζί μου Αχαχαχα! Ότι ακριβώς έγραψαν οι βετεράνοι του bou, αυτό περίμενα Ματάκι
21 Νοεμβρίου, 2021
Το έχει ακριβό το extra για την παρτούζα, 140€ επιπλέον Ντροπή Δεν νομίζω ότι το σύνολο της εμφάνισης και των υπηρεσιών της μπορεί να το δικαιολόγησει Μα καλά πόσα iphone13 θέλει να αγοράσει; Χεχε!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3