Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 2 10
Call-Girls 3205
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
το κορίτσι έφτασε πολύ απλά ντυμένη, μπλου τζιν, μαύρο κορμάκι από πάνω και πιο πάνω δερματινιά μαύρη.
Φιλάκι επιφανειακό για το welcome και πέρασε στο σαλόνι. πρόσωπο καλό αλλά όχι των φωτό με την επεξεργασία , μακιγιαζ κτλ. πολύ όμορφα μάτια έχει πάντως.
Χαζοκουβέντα , αγγλικά μια χαρά, συνεννοείται άνετα, σπουδάζει λέει ακόμη όχι γιατρός αλλά δημοσιογράφος , θα μας γράψουν και οι εφημερίδες εκεί παλικάρια , να δείξουμε το greek hospitality παρακαλώ!
Πέρασε για ντουζάκι. Επέστρεψε εντός πενταλέπτου και αρχίσαμε να φιλιόμαστε.
Στηθάκια ενισχυμένα , καλή δουλειά έχει γίνει , ρόγα μικρή αλλά ενεργή.Το κορμί είναι γεμάτο , όχι χοντρή , κώλος όχι ο μεσογειακός αλλά και ούτε ο αναμενόμενος ρώσικος στην θέση του όμως για σκαμπίλια .
παίχτηκαν δυο ημίχρονα σε χαλαρούς ρυθμούς, δεν μου έβγαλε ανωμαλία προστυχιά, χάδια, φιλιά, πίπα οκ με χέρι αφού έβαλε αντισυπτικό , όχι ντιπ πνίγεται η νεαρά, σεξάκι με επικάλυψη τζελ και τελείωμα στην πλατούλα της ..Κάποιες εναλλαγές στάσεων είχαμε με τελευταία πάντα στα 4 , πιασμένος από τις χειρολαβές δίνοντας ένταση - ρυθμό , συνοδεία από σκαμπιλάκια ( δεν την σάπισα ) , φωνές μπόλικες από μεριά της.
Α πέρασε και η γλώσσα μου από το μουνάκι της, δάκτυλα δεν αφήνει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.140
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TheTester, Constantinos27 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού