Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 66 10
Call-Girls 125666
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τελικα η εμπειρια μου και το πορνοενστικτο μου οτι θα αντικρισω μια μουναρα που θα θελω να την σκισω σκισω σκισω βγηκε αληθινη. Την ειχα βαλει στο ματι απο καιρο αλλα ολο ηταν κλεισμενη. Μου ειπε επισης οτι αλλες μερες δουλευει αλλες οχι και δουλευει απο 6 απογευμα εως 6 το πρωι. Καταρχας να πω οτι η κοπελα εχει προσωπαρα, χαζευεις να την κοιτας, κατα δευτερον να πω οτι η συγκεκριμενη κοπελα ειναι για πιο πολυ ωρα ραντεβου, 1 ωρα δεν φτανει αυτο γιατι ειναι πολυ εξυπνη και κανεις ανετα συζητηση μαζι της για τα παντα. Φακιδουλες στο προσωπο οι οποιες εμενα δεν με χαλασαν, καποια τατουαζ ουτε αυτα με χαλασαν, τα ματια της και τα μαλλια της σουπερ γουαου γκομεναρα. Χαμογελο μια χαρα, βυζια οσο πρεπει. Την γλυφεις και καυλωνει φουλ. Το μονο αρνητικο που θα μπορουσα να πω επειδη εγω προσωπικα δεν καπνιζω ειναι οτι το στομα της εχει γευση τσιγαριλας. Αυτο αλλους μπορει να τους χαλασει αλλους οχι εγω το συγκεκριμενο πραμα το εγραψα στην πουτσα μου αφου ηθελα συνεχεια να την γλωσσοφιλαω. Ειναι απο τα μουνια που εμφανισιακα και μονο λες πω ρε φιλε τι γαμησα. Το σωμα θα μπορουσε να ειναι πιο γυμνασμενο χωρις να θελω να πω οτι δεν ηταν ωραιο. Πολυ καλη επιλογη αλλα η συγκεκριμενη για 2ο γυρο θελει μαλλον το χρονο της γιαυτο εβαλα οτι αν θελετε να την κλεισετε κλειστε πολλες ωρες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
12.006
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TheTester, gpd, Constantinos27 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού