Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 32 10
Call-Girls 63143
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
καλησπερα στους φιλους και παλι !! αυτη τη φορα με λαμπρα νεα..!! ενα παλιο τραγουδι ελεγε απο τα ψηλα στα χαμηλα..τωρα λοιπον εγινε το αντιθετο οπως αλλωστε στον τιτλο της κριτικης μου.πριν λιγες μερες συναντησα ενα παλτο δυστυχως (οσοι εχετε διαβασει κριτικες μου θα γνωριζετε)κ σημερα συναντησα ενα πιπινι απ'τα λιγα.
πρωτου ξεκινησω να πω μερικα πραγματα για το κοριτσι αυτο θελω να αναφερθω εν συντομια σε μερικα ατομα που ειτε με καλη ειτε με κακη προθεση θεωρουν οτι ειμαι ισως καποιος αντιπροσωπος του γραφειου your angels η οτι τα παιρνω , η οτι δουλευει εκει πχ καποια φιλη μου ,η ξαδερφη μου ,η θεια μου,η οποιαδηποτε αλλη πραγματικα μαλακια κ ηλιθιοτητα τετοιου τυπου,θελω λοιπον να πω οτι ο λογος καθαρα που επιλεγω κοριτσια απο αυτο το γραφειο κυριως ,ειναι απλος και τον εχω ξαναναφερει αλλα μαλλον καποιοι δεν το καταλαβαν.ο λογος λοιπον ειναι οτι 8 στις 10 για να μην πω 9,οι κοπελες που επιλεγω απο αυτο το γραφειο ξερουν την δουλεια και ειναι παρα πολυ καλες στο θεμα προγραμμα που εγω δινω πολυ περισσοτερο βαση αποτι στην εμφανιση.προς θεου εχω τυχη κοπελες ειδικα παλιοτερα απο αλλα γραφεια που ηταν διαμαντια,τελευταια ομως τρωω φολες οποτε πηγαινω στα σιγουρα ,πολυ απλα για να περασω καλα και να μην φαω τσαμπα χρονο κ χρημα....ξερω οτι μπορει να κουρασα αλλα ειναι μερικες κατηγοριες που μου εχουν προσαψει σε αλλες κριτικες μου οι οποιες οχι απλα δεν ισχυουν ,αλλα με προσβαλλουν κιολας.
παμε λοιπον στην ναστια

Η ναστια ειναι μια πιτσιρικα απο το σεντ πιτερσμπεργκ αποτι μου ειπε ηλικιας οντως πολυ μικρης κατω των 23 αποτι καταλαβα η οποια ειναι πραγματικα ενας αγγελος ,μια εξαιρετικη παρουσια κ σε προγραμμα κ σε συμπεριφορα.παμε στην εμφανιση.γυρω στο 1.70 με καλοσχηματισμενο σωματακι ψιλο πετιτ αλλα με κωλαρακι που πεταει ιδιαιτερα στα 4,κ ενα μικρο 2αρι βυζακι φυσικο ομως( οι σιλικονες σε χειλη μαγουλα κωλους βυζια ειναι κατι που απεχθανομαι ).προσωπο συμπαθητικο,δεν την λες μοντελο σε καμια περιπτωση αλλα δεν την λες κ ασχημη.
παμε στο προγραμμα.εδω μαγκες μου τα πραματα γινονται οχι απλα καλυτερα,αλλα προσωπικα περασα μια απο τις ωραιοτερες μου εμπειριες με εσκορτ .κανει τα παντα για να σευχαριστησει .εκπληκτικη πιπα με φουλ ντιπθροουτ ,γλυψιμο αρχιδων στο φουλ και ασταματητο σεξ χωρις κουραση και μη και οχι και προσεχε κ οτι αλλη αηδια μπορεις να συναντησεις σε καποιες αλλες τυχαρπαστες του χωρου.δεχεται επισης σφυροκοπημα οσο αντεχεις .κατι αλλο ακομα, τα λεφτα δεν τα ζητησε στην αρχη που ειναι μια κινηση που εμενα προσωπικα μου αρεσει, αλλα στο τελος.
νομιζω οτι τα ειπα ολα,δεκτα πραγματικα ολα τα σχολια αλλα πλιζ ρε μαγκες ,μερικοι μην αρχιζουμε τα ιδια κ τα ιδια για το θεμα που προαναφερα.αλλωστε ηδη απαντησα σε εναν φιλο πριν λιγη ωρα σε ενα σχολιο του στην αμεσως προηγουμενη κριτικη μου για μια πατσολα.επισης σε οποιον δεν αρεσει η κριτικη μου η οι κριτικες μου γενικοτερα,η πιστευει οτι ειμαι καποιος υποχθονιος υποκινητης του γραφειου ας μην πει στον κοπο να διαβασει τιποτε απο αυτα που γραφω και ολα καλα.καλη συνεχεια σε ολους να περνατε καλα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 14, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chaoserevos, George_1969, mysterious και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2021
Τι ασταματητο σεξ χωρις κουραση ρε φιλε?
Μισαωρο ραντεβου πηγες,κανενα εικοσαλεπτο πηδουσες..
Δεν ειμαστε καλα,...ασταματητο σεξ λεει...
Χα χα χα...
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 olddog, TheTester, james034 και 1 ακόμα μέλος
16 Νοεμβρίου, 2021
ΦΑΚΙΡΗΣ καπου εχεις δικιο απλα 1ον το ραντεβου παρολο που ηταν μισαωρο εκατσα 40 λεπτα κ μαλιστα το γραφειο ουτε καν μου ειπε κατι για εξτρα χρεωση ,κ 2ον πιστεψε με καμια φορα δν χρειαζεται να κανεις 1 και 2 ωρες σεξ για να πεις οτι ηταν ασταματητο.αυτο που θελω να σου πω ειναι μην δινεις τοσο βαση στο χρονο αλλα στην ποιοτητα του χρονου που περνας γενικοτερα οχι απλα με εσκορτ κοριτσι.παρολα αυτα δεκτη κ σωστη η παρατηρηση σου .καλη συνεχεια
H
hell13
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2