Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 477181
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πριν φύγω είπα να δοκιμάσω ένα καυτό DUO και με τις δυο κοπέλες, γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου ξημερώσει την επόμενη μέρα.

Η συνάντηση κλείστηκε από ένα αυθόρμητο μήνυμα που τις έστειλα στο φόρουμ, την προηγούμενη μέρα.

Δεν έχω παρά να συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες, τι να πεις για αυτό το πλάσμα;

Ευχαριστήθηκα την πίπα και με dt κατά τι διάρκεια τις συνάντησης, εναλλάξ από την Αριάνα και την Σάντρα με εναλλαγές στο πούτσο και στα καλαμπαλίκια. Στο παρά πέντε πριν τη λήξη του αγώνα, ήταν η σειρά τις Αριάνας για το doggy, εκεί κάπου ήταν, που θόλωσα, και δεν μπόρεσα να αντισταθώ άλλο για μια επίσκεψη στην πίσω πόρτα τις, στην οποία αιφνιδιάστηκε (εξίσου και ο τίτλος).

Σε γενικές γραμμές πήγε ανέλπιστα καλά, με βάθια γλωσσόφιλα και από τις δύο, ελαφρά μπατσάκια στα κολαράκια, κλπ..

Πρώτη φορά από τον Μάγο και κόντεψαν να μου πουν σε ποιο αριθμό δωματίου πρέπει να πάω στο σπίτι μου... είχαμε και μια παρεξήγηση για το διακριτικό dress code, αλλά ας πάμε παρακάτω και ελπίζω την επόμενη φορά να ξεκαθαρίσουμε τι σημαίνει διακριτικό ντύσιμο. Όλη η συνάντηση κύλησε κατά τα άλλα ομαλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 12, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
340€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
7.627
Πόντοι:
17.356
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, mad_max, hornyasfuck και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2021
Σιγουρα περασες σουπερ. Ειδικα το κωλι της Αριανα ειναι το κατι αλλο! Συν οι υπεροχες καταποσεις που κανει, σκουπα Χουβερ λεμε!
Τωρα για το "διακριτικο", να φανταστω ηρθαν, χωρις σουτιεν, με τις ρωγες να κανουν μπαμ, μικροσκοπικες φουστες και τα στρινγκ φορα παρτιδα..?
Ετσι μου ειχε Ιουλιο η Αριανα, κοντεψα να ξεκινησω πρωκτικο, στην πορτα του ασανσερ και πανω στις σκαλες του οροφου...
review reaction 3 review reaction 2 hornyasfuck, TheTester, kamikaze73
13 Νοεμβρίου, 2021
κάπως έτσι... ευτυχώς είναι χειμώνας και τα γερόντια δεν είναι στα μπαλκόνια και να τρώμε μετά κόλλυβα κάθε μέρα...
review reaction 3 hornyasfuck, TheTester, Annapurna και 1 ακόμα μέλος
13 Νοεμβρίου, 2021
Επαγγελματίες παίρνεις φίλε μου που έχουν γράψει χιλιόμετρα, μην περιμένεις να σκάνε μύτη ντυμένες σεμνά! Υπάρχει και η επιλογή του ξενοδοχείου φυσικά!
Επίσης διακρίνω μια υπερβολή στο βαθιά γλωσσόφιλα και από τις 2.
Η μία δίνει μερικά τυπικά γλωσσόφιλα που δεν θα είναι κάτι που θα σου μείνει αξέχαστο και η άλλη μετρημένα φιλιά μόνο στα χείλη.
13 Νοεμβρίου, 2021
Ξενοδοχείο πλέον δεν. Έχουμε και κάποια ηλικία.
Ε όταν το λες το διακριτικά ;;; Μετά πάμε σε συζήτηση τι είναι διακριτικό.
Στο βαθειά γλωσσόφιλα, να σου πω σίγουρα δεν ήταν επιφανειακά ( βρε λες να τα μπέρδεψα ;;) τώρα το βαθιά εάν το θεωρείς να φτάνει η γλώσσα στις αμυγδαλές όχι.
Εάν ενδιαφέρεστε παντός υπάρχει μια που τουραρι και το πάει μέχρι εκεί.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4