Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 11 10
Call-Girls 41434
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πραγματικά δεν περίμενα να έχει τόσο μεγάλο κοινό και κανείς να μην μιλάει. Αυτό βέβαια που μου κάνει τόσο μεγάλη εντύπωση πόσο μαλάκες είμαστε και ζητάμε ακάποτα από την κοπελιά λέγοντάς την ότι θα την πληρώσουμε αδρά...
Εντάξει είστε μεγάλοι μαλάκες όσοι το ζητάτε.
Πάμε τώρα στα δικά μας.
1. Φωτογραφίες παλιές αλλά ακριβείς , βάλτε μία 5αρα χρόνια ακόμα, αλλά αυτό θα δεις.
2. Το ύψος και τα κιλά ανταποκρίνονται σε αυτά που γράφει το site.
Σώμα καλό χωρίς ραγάδες , για την ηλικία της πολύ καλό και η ρώγα γίνεται κάγκελο να κρεμάσεις ότι θε΄λεις.
3. Πίπα από το διάστημα γουστάρει γλύφει , ρουφάει δεν αφήνει τίποτα , αρκεί να είσαι καθαρός και όχι δάσος όπως μου είπε.
4. Από τα καλύτερα γλειφοκώλια που έχω δεχτεί, αλλά μπορεί να ήταν τελικά και το καλύτερο. Τέτοια βεντούζα ούτε όταν είσαι άρρωστος......
5. Γουστάρει το σεξ , βογκάει δίνετε δεν λέει όχι, καθαρό GFE, αλλάζει το επιζητάει , είναι γυναίκα και θέλει να σε ευχαριστεί.
6. Πίσω σύστημα στενό , πολύ στενό αλλά με την κατάλληλη τεχνική άνοιξε , μαλακά στην αρχή και τέλος δυνατό τελείωμα.
7. Είχαμε ένα θέμα με τα λεφτά που τα ζήτησε λίγο άκομψα και όταν το διάλειμμά μου μίλησε , μου είπε ότι της πρώτες μέρες την πάτησε
από κάποιον που δεν του τα ζήτησε και την κοπάνησε .... είμαστε κάφροι τελικά...
8. Σοσιαλ καλό με την αγγλικήν γλώσσα όπου μπορείς να πεις και πέντε κουβέντες.

Συνοψίζοντας μία milf γατούλα που ήρθε για το χρήμα , με καλές υπηρεσίες , γουστάρει αυτό που κάνει και γιατί το κάνει
και αποσκοπεί να περάσουν όλοι καλά

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
350€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
106
Likes:
5.565
Πόντοι:
17.806
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, Antonis_Greece4, old boy και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2021
δηλαδή εμείς είμαστε μαλάκες και αφήνουμε κριτικές για ενημερώσουμε να προστατέψουμε και να προλάβουμε καταστάσεις!!!!
αν οι άλλοι είναι τόσο καβάντζες αυτό με εξοργίζει αφάνταστα και πόσο μάλλον να ζητούν ακάποτα όταν ενώ οι ιδιοι μπορούν αν αποτελούν δημόσιος κίνδυνος για όλους έλεοοοοος
Μπράβο τύπε που τους ξεμπροστιάζεις Έτσι!Έτσι!Έτσι!
P
paparovicz
review reaction 1 Alexander81, Pikatsu, Makis99 και 2 άλλα μέλη
11 Νοεμβρίου, 2021
Δυστυχώς αυτοί είμαστε ….
review reaction 1 paparovicz
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2