Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο τεραστια αποχη 5 ολοκληρων ημερων ( !!!!! ) οπου πηδουσα ενα μουνακι 25 χρονων και το πηδημα τελειωσε δυστυχως απροοπτα αφου νομιζε οτι ημουν για σχεση, ειπα να γυρισω στα λημερια..
Οι επιλογες ηταν πολες, παλιες και καινουργιες, lucia nadi stella ruslana απο τις παλιες, katrin ,tina, amina απο τις καινουργιες....
Λογω ωρας μπορουσε μονο η katrin, οποτε και πηγα χωρις δευτερη σκεψη και με τις καυλες στο κοκκινο..

Ανεβαινω στα ψηλα πατωματα, χτυπαω κι ανοιγει το πορνιδιο με παντουφλες τυπου adidas...Ε ρε πουστη λεω, τι ξενερα ειναι αυτη...
Προσωπο στην αρχη μου φανηκε μετριο κι η υποδοχη της κρυα και βαριεστημενη αλλα οσο περισσοτερο τη βλεπεις κι οσο περνουσε η ωρα, σου βγαζει μια γλυκα και μια πουτανια που εμενα με τραβουσε ολο και περισσοτερο...

Η μοναδικη φωτο που ειναι κοντα στην πραγματικοτητα ειναι εννοειται η δευτερη αλλα κι αυτη ειναι υπο τετοια γωνια και με τετοιο φωτισμο που δεν την περιγραφει οπως πρεπει...
Ειναι κυριολεκτικα κοπελα της διπλανης πορτας με τα παντα φυσικα....Εκτος απο τα τατουαζ, που τη χαλανε για μενα...
Ωραια περιποιημενα ακρα, μεγαλα κιολας, ειναι για ποδολαγνεια..

Βυζακι 1,5 αρι φυσικο, χαλαρο ομως κι οταν ξαπλωνει ψιλοζαρωνει κιολας...Ρωγα ωραια που καυλωνει ευκολα..
Κωλος και ποδια ΠΟΙΗΜΑ, ο κωλος ειδικα στα 4 ειναι να τον χαζευεις...ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟΣ..
Και ποδια ωραια, γραμμωμενα..
Μεση δαχτυλιδι κι πολυ ωραια πλατη, ωμοι και χερια...Γενικα το σωμα ειναι φοβερο

Στην αρχη δε φιλουσε με γλωσσα και λεω παει απατο το ραντεβου, αλλα οπως ειπα σιγα σιγα ξεκλειδωνε, φιλουσε με γλωσσα, δαγκωνε κι εγλειφε..

Το μουνακι της ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ, πανεμορφο, πολυ στενο ομως..
Δεν ανεβηκε καν για riding λογω μεγεθους..
Ιεραποστολικο στην αρχη πονουσε αρκετα, ειχε κλειστα ποδια, εκανα επιφανειακες επαφες. Μετα απο κανενα 5λεπτο ειχε ανοιξει ποδια, με κρατουσε σφιχτα κι ειχε πεθανει απο την ΚΑΥΛΑ...
Δεν το ειχα καταλαβει κι οταν σταματησα και τη ρωτησα "πονας ? ", ΟΧΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ.....

Αρχισα να ανεβαζω στροφες, τα βυζακια χοροπηδουσαν..
Τη γυρισα doggy, πονος στην αρχη, ειχε υγρανθει ομως και δε χρειαστηκε πολυ για να κανω βαθειες διεισδυσεις, επεσε σφυροκοπημα, βεβαια ειχε βαλει τα χερια της κι οταν πονουσε μου εκανε νοημα...

Δεν αργησα να καταθεσω...

Λογω στενης καποτας, μου επεφτε, εβγαζα καποτα και την ωρα που την επαιζα για να ξανασηκωθει, εβαζε το ποδι της κατω απο τα αρχιδια μου ή το χερι της και τα χτυπουσε μαλακα ή τα χαιδευε με τετοιο τροπο που καυλωνα απευθειας.......Φοβερη η καριολα..

Τσιμπουκι τιποτα το ιδιαιτερο..

Νομιζω μπορει πολυ καλυτερα, φανηκε οτι δεν εχει εμπειρια, οταν ξεκλειδωσει ειναι πουτανοκαυλιαρα....Θα την ξαναπαρω να τη παω στα ακρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 09, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 210059
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.283
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lavro, protaris2018, kwstasxat και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2021
Φαίνεται μεγάλη καύλα το κορίτσι...κρίμα που δεν είναι!!
Σίγουρα θα χρειαστεί επανάληψη πάντως όπως είπες, για να δεις αν μπορεί να πάει στα άκρα!!
Από την μεριά μου όμως, νομίζω έχεις πολλές επιλογές στα Αθήνας σύντεκνε....μην πάει τσάμπα το μαλλί (χρήμα).
Εσύ ξέρεις!!
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, redb και 1 ακόμα μέλος
09 Νοεμβρίου, 2021
Ήμουν ανάμεσα σε αυτή και τη Sasha, αλλά προτίμησα την τελευταία αφού η Κατρίν δεν είχε καμία κριτική όταν αποφάσισα. Δεν ήταν και άσχημα απ' ότι κατάλαβα.
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, roughfucker
10 Νοεμβρίου, 2021
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα, τελείωσε με τις υπόλοιπες και αν μείνει χρόνος ξαναδοκίμασε. Χαχαχα!
review reaction 1 TOMCRUISE, GALLAS, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
10 Νοεμβρίου, 2021
Yourlover, εσύ?

Π
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4