Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 3 10
Call-Girls 6599
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Νέλλυ κατά αρχήν μου τράβηξε την προσοχή, γιατί πιστευτώ ότι οι κοκκινομάλλες ( φυσικές και τεχνίτες )πάντα έχουν κατι το ιδιαίτερο, ένα προβάδισμα, τουλάχιστον στο δικό μου το μυαλό. Σιγουρα πρέπει κανεις παντα να βγαζει την λαμψη των φωτογραφιων αλλά ακόμη και μετά αυτήν την αφαίρεση πρόκειται για μια κοπέλα με πολύ όμορφο πρόσωπο, ψηλή ,μπαμπατσικη αλλά σφιχτή. Σωματικά το καλύτερο πάνω της είναι το στήθος και τα πόδια της. Γενικά εντυπωσιάζεσαι μόλις την βλέπεις. Σπάει γρήγορα τον πάγο, αν υπήρξε ποτέ, και με γλωσσόφιλα από την αρχη δημιούργησε πολύ καλό κλίμα για την συνέχεια. Μετα το αρχικο χαμουρεμα κατέβηκε σιγά σιγά προς τον κάτω όροφο και αρχισε την περιποίηση που περιλάμβανε και περιμετρική φροντίδα, που μου αρεσει πολυ οταν γίνεται με το σωστο τρόπο. Μετά ήρθε η σειρά μου οπου το σπατουλαρισμα απέδωσε τα δέοντα με αναστεναγμούς χουφτόνωντας εντονα τα βυζια της και που ακομα κιαν στο πισω μέρους του μυαλου σου μπορει να πιστεύεις ότι είναι ψεύτικοι, αν γίνουν πειστικά ανεβάζουν την συνάντηση. Ετσι η διεισδυση εγινε ηρθε χωρις την χρηση λιπαντικου(το απεχθανομαι ). Ο πρωτος γυρος αν και σχετικα συντομος ειχε πολυ ενταση και παιχτηκαν δυο στασεις μια πισοκολλητο και μια ιεραποστολικό οπου και επηλθε η καταθεση στο προφυλακτικο.μετα απο μικρη κουβεντουλα και μπανακι γρηγορα (προς τιμην της, χωρις να χανει καθολου χρονο) αρχισε ο β' γυρος στα ορθια μπροστα στον καθρεπτη αφου την έβαλα να φορεσει τις δωδεκαποντες γοβες και να τουρλωσει το στρογγυλο κωλαρακι της. Ετσι, καβλωμενος απο την ολη φαση τραβωντας λιγο τα μαλλια μπηκα και σιγα σιγα ανεβασα στροφες. Τον καθρεπτη διαδεχθηκε ενα καναπεδακι που υπηρχε στο δωματιο, με reverse cow και μετα καταληξαμε στο κρεβατι όπου πιανωντας της τις ποδαρες της που φορουσαν ακομη τις γοβεςολοκληρωθηκε και ο δευτερος γυρος. δεν ξερω αν τελικα εχω αδυναμια στις κοκκινομλες αλλά ήταν μια συνατηση που με ιντιγκαρει να την επαναλαβω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
2.183
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, olddog, james034 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού