Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η γυναίκες με ασιατικά χαρακτηριστικά άμα είναι όμορφες είναι πολύ όμορφες, η ρωσίδες ασιάτισες όμως είναι γενικά ¨χαλασμένες¨ ασιάτισες γιατί κουβαλάνε ένα περίεργο κόμπλεξ να το πω, δεν ξέρω αλλά δεν είναι ρε παιδί μου δοτικές, είναι κάπως ξινές.

Η Ρουσλάνα είναι μινιόν με πολύ όμορφο πρόσωπο, πανέμορφα μαλλιά μεταξένια, καταπληκτική επιδερμίδα και πολύ μα πολύ όμορφα άκραπου ήταν υπέροχα περιποιημένα.

Βυζί τορπίλη, κωλαράκι μικρό και, λεπτούς μηρούς, επίπεδη κοιλίτσα και γενικά φαίνεται το νεαρό της ηλικίας της σε όλο το σύνολο της.
Έχει από αυτά τα μουνάκια κλειστού τύπου που λέμε, που μοιάζουν βαρετά, αλλά μόλις ανοίξεις τα εξωτερικά χείλη όλα είναι στην θέση τους περήφανα, συμμετρικά και ενεργά.
Μιλάμε ότι το κορίτσι κατέβαζε ικανές ποσότητες φυσικού λιπάντικου - ΜΑΓΕΙΑ!
ΣΦΙΧΤΟΟΟΟΟ, μα πολύ σφιχτό και με υπέροχη αίσθηση - από τα καλύτερα ανατομικά και λειτουργικά μουνιά που έχω δει.
Εντάξει, είμαι και πουτσαράς όλοι το ξέρουν αυτό...NOT!

Είναι σφιγμένη, δεν αφήνετε, γουστάρει αλλά δεν θέλει να γουστάρει, μια πάει να παραδοθεί αλλά από την άλλη βάζει φρένα στον εαυτό της. Φανηκέ στεναχωρημένη σε φάση άντε, έλα γάμα με και εσύ να δω τι θα καταλάβεις!
Της έκανα λίγο ψυχοθεραπεία αλλά βαρέθηκα γρήγορα.
Φαίνεται όμως ότι έπεσα μέσα στην ανάλυση και μάλλον είπα 2 - 3 σωστά πράγματα γιατί μετά άρχισε της αγκαλίτσες και τα χαδάκια..δεν είχα καμμία όρεξη όμως.

Εν κατακλείδι, δεν έχει πουτανιά, είναι αματούρι, είναι εξωτική, είναι όμορφη, είναι εμπειρία, δεν γαμιέται καλά, η πίπα είναι μέτρια, είναι κάπως ξινή...δεν θα την ξαναέβλεπα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
3.092
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, gpd, TheTester και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2021
Καλημέρα ,
Από Αγγλικά πως τα πάει το κορίτσι ?
review reaction 1 hornyasfuck
06 Νοεμβρίου, 2021
Μέτρια αγγλικά αλλά μια βασική κουβέντα γίνετε
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck
06 Νοεμβρίου, 2021
Τα θετικα που εγραψες με τραβανε προς το να την κλεισω, τα αρνητικα απο την αλλη....... Χμμμ;
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck, f*ckallbitchaz
07 Νοεμβρίου, 2021
@TheTester, go for it..όπως είπα είναι μια εμπειρία και αυτή, οχη άσχημη. Εξάλλου η κοπέλα είναι πολύ όμορφη.
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4