Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 26 10
Call-Girls 64801
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Οι ημέρες λίγες, αρκετές επιλογές, λίγες διαθεσιμότητες. Ο κλήρος έπεσε στην Κρις.

Συνεννόηση με το γραφείο. Το αίτημα για ντύσιμο δεν έφτασε ποτέ στην κοπέλα, και μου ήρθε με γόβες και σικάτο ντύσιμο. Κατά τα άλλα όλα ομαλά κύλησαν.

Σώμα, ψηλή όσο γράφει στην καρτέλα, θα μπορούσε κάποιος να την πει και σκιννι χωρίς περιττά λίπη.
Μοντελέ εντυπωσιακή για την ηλικία τις. Για κάποιους λάτρις του είδους θα το ευχαριστηθούν. πολύ θα νομίσουν ότι έχει χαλάρωση, όχι δεν έχει λίπος επομένως νομίζει κάποιος ότι είναι χαλάρωση.
Πρόσωπο / ηλικία, ελκυστικό με τις κατάλληλες ενισχύσεις, για έμενα κάποιες υπερβολές. (δεν ξέρω τι πάνε και βάζουν) Ηλικία τα τριάντα και τα έχει ποδοπατήσει άνετα.
Επικοινωνία / Social, ο ηλεκτρονικός μεταφραστής πήρε φωτιά, τα αγγλικά τα έχει ξεκινήσει πρόσφατα.
Φωτογραφίες, Η φωτογραφία που δείχνει πρόσωπο είναι άλλης δεκαετίας μάλλον, οι υπόλοιπες είναι ακριβέστατες (αφαιρέστε λάμψη, φωτισμό).

Αγώνας
Υπό κατηγορία πίπα, dt με τίποτα, το 1/3 έπαιρνε με τίποτα δεν πήγαινε παρακάτω, λίγο χέρι, δεν ήξερε να χειριστεί τα καλαμπαλίκια.
Υπό κατηγορία αγώνας, στο σφυροκόπημα στα 4 καίει λάδια, ανοίγματα και στησίματα έχει. Δεν είναι για μαλλιοτραβήγματα μπορεί να σας μείνουν τα μαλλιά τις στο χέρι σας. Προσοχή.
Υπό κατηγορία πρωκτικό, Τα κλασικά, "ΟΟΟο είσαι μεγάλος", και '"δεν μπαίνει αυτό το πράμα με τίποτα" κλπ... κλασικά παπτζιλικια για να ανεβάσει το πελάτη στο Έβερεστ και να τον αφήσει εκεί παγωτό, με τα πολλά την έπεισα να δοκιμάσουμε, το μπουκαλάκι με το λιπαντικό βγήκε και πασαλειφτήκαμε, αποτέλεσμα τζίφος, ούτε όσο είχε πάρει πίπα δεν μπήκε. Κάλα λέω άστο μην χαλάσουμε τις καρδίες μας.

Τελείωμα στο στόμα.

Να σημειώσω ότι ξεκίνησα με ένα γλείψιμο και σε κανένα μισάωρο περίπου τελείωσε έντονα. Αισθάνθηκα ότι κατέβηκε ποτάμι.... δεύτερο δεν κατάφερε ή δεν το κατάφερα εγώ.

Το εντυπωσιακό στήθος το άφησα στο τέλος.
Η προσθετική έχει γίνει με την μέθοδο που τοποθετούν το σακουλάκι κόβοντας και μετά ράβοντας την θηλή. Δυο τινά προκύπτουν.
Το ένα με την ρώγα, ή μένει η ρώγα τεράστια και καυλωμένη, ή μικρή και ελαφρός καυλωμένη.
Το δεύτερο είναι με το χρώμα τις θηλής με το υπόλοιπο στήθος, και να είναι εμφανείς η επέμβαση με την περιμετρική τομή
Ή καινούργια είναι και φοβάται κανένας βάρβαρος μην τα στύψη, ή προφυλάσσει την επένδυση.
Τώρα που το σκέφτομαι μπορεί να ήταν καλύτερα να μην έβγαζε τον στηθόδεσμο, και εκείνη θα ήταν ποιο άνετη, και εγώ δεν θα έμπαινα σε σκέψεις και πειρασμό.... μόνο για ελαφρά χάδια είναι.

Εάν θέλετε να κάνετε εντύπωση στους φίλους και την παρέα σας την κυκλοφορείτε και μετά το ξενύχτι τις ρίχνετε και ένα ρομαντικό μανίκι δεν είναι για πολλές αγριάδες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 04, 2021
Διάρκεια
6 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
840€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
7.627
Πόντοι:
17.356
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chaoserevos, olddog, TheTester και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2021
Παναγιά μου ... ο Καμικάζι επανήλθε.
Καλώς τον φίλο Καμικάζι με τα ωραία τα κορίτσια του.
Καπέλο
review reaction 3 hornyasfuck
05 Νοεμβρίου, 2021
μπααα ένα πέρασμα από Ελλάδα για όχι και για πολύ ευχάριστα γεγονότα.
Έλεγα να πάρω trio Olivia, Dia και Marina.... αλλά το φοβάμαι.... Γερο-μύστης
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2