Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ημερομηνια στο περιπου. Συναντηση στο χωρο της κοπελας και ειχα κλεισει για μια ωρα. Εδω να γραψω οτι μου ζητηθηκε ταυτοτητα στο ξενοδοχειο της κοπελας για να ανεβω στο δωματιο. Υπεθεσα οτι στο χωρο της θα ηταν ποιο ανετη. ΜΕ το που μπηκα με υποδεχτηκε με μαυρα εσωρουχα και τακουνια. Μουζητησε τα λεφτα. Αρκετα επεξεργασμενες φωτο θα ελεγα. Γυμνασμενο κορμι που διαβασα δεν ειδα απλως μια αδυνατη κοπελα με ωραιο σφιχτο κορμι μεχρι εκει. Κοντουλα θα ελεγα οσο γραφει στο προφιλ της. Προσωπο αδιαφορο θα ελεγα. Μιλησαμε λιγο να σπασει ο παγος οπου φανηκε κομπλε τυπακι και μου λεει οτι το πρωι εφευγε. Μπαινω για μπανιο και μολις βγαινω αρχιζουμε χαμουρεμα στο κρεβατι και μετα ξεκιναει η κοπελα πιπα. Αρχιδια πιπα δηλαδη πολυ μετρια. Αντε λεω να τη γλυψω και εγω. Ξεκιναω γλυψιμο ανταποκριση πουθενα. Λες και εγλυφα πτωμα τη κοιταω και κοιταγε το ταβανι. Αστο λεω παμε να ξεκινησουμε τον αγωνα. ξεκιναω ιεραποστολικα τερμα χαλαρα και καταλαβα οτι η κοπελα ποναγε. Της λεω εισαι ενταξει μηπως θες να σταματησουμε μου λεει οχι συνεχισε. Τη γυρναω στα 4 παλι τα ιδια. Εδω να πω οτι το μουνι της ηταν σα πηγαδι. Ειχα αισθηση μηδεν. Τελος παντων τελειωνω πληρως απογοητευμενος. Ενω ειχα κλεισει για μια ωρα της λεω πρεπει να φυγω μιλα με το γραφειο να μου δωσεις τα λεφτα πισω. Μπαινω για μπανιο ενω εχει μιλησει με το γραφειο μου δινει τα λεφτα και φευγω. Αυτο που καταλαβα ειναι οτι τελευταια μερα και δεν ειχε ορεξη να γαμηθει και την ειχαν πηξει στα ραντεβου τοσες μερες. Ισως θα επρεπε το γραφειο να το κοιταξει λιγο αυτο. Βλεπω οτι εχουν διαγραφει και οι φωτογραφιες της κοπελας οποτε στο καλο και να μας γραφει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 16, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
948
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού