Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Call-Girls 731789
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αντριανα λοιπον. Τι να πω γιαυτην την γυναικαρα. Σε μαγνητιζει απο την πρωτη στιγμη που θα βρεθεις μαζι της. Περιποιημενη φουλ. Φωτογραφιες και βιντεο μιλαν απο μονα τους για το τι θα συναντησετε απο κοντα. Κορμι ΦΕΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (χαχαχα), συμμετοχη στο σεξ απιστευτη ΑΝ ΚΑΙ θα το πω αυτο εκει που ειναι στα ντουζενια μπορει να σταματησει να της ερθει μια αναλαμπη και να αρχισει να μιλαει. ΑΛΛΑ οκ δεν ειναι τοσο θεμα αφου εχει μπλε ματαρες και χανεσαι μεσα σε αυτα τα ματια και οχι μονο γιατι χανεσαι και μεσα στην μουναρα της και μεσα στην κωλαρα της που αρεσει να την δινει. Περασα πολυ ωραια χωρις μα μου, χωρις να κοιταει ρολοι, με μια επαγγελματια που θελει να φυγεις απο το ραντεβου χαρουμενος. Η κοπελα ειναι στο κουρμπετι πολλα χρονια και ανετα βαζει 2 20αρες κατω γιατι ξερει και εχει μεταδοτικοτητα. Μου εμαθε και καποια κολπα τα οποια τα κραταω για την παρτυ μου. Σιγουρα θα την ξανασυναντησω πιστευω ειναι ΤΟΠ επιλογη και ελπιζω να κανει και το βημα να μας ερθει και θεσσαλονικη γιατι θα εχει πολλους θαυμαστες! ειμαι σιγουρος γιαυτο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
12.006
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, EH2018, SailorGr και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού