Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 38 10
Call-Girls 93655
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ύστερα από λίγη σκέψη μιας και μου αρέσουν οι πολύ ψηλές γυναίκες την επισκέφτηκα στο ξενοδοχείο. Πραγματικά μου άνοιξες την πόρτα ένα υπέροχο πλάσμα πολύ ψηλή πανέμορφη με ένα πλατύ χαμόγελο και με έβαλε μέσα. Μετά από λίγη γρήγορη συζήτηση και μερικά χαδάκια έκανα ένα γρήγορο μπάνιο και ξάπλωσα στο κρεβάτι. Αρχίσαμε να φιλιόμαστε με πάθος και συνεχίσαμε μία βαθιά πίπα όπου στη συνέχεια το μετατρέψω μας 69. Κατά τη διάρκεια αλλάξαμε πολλές στάσεις όμως δε σταμάτησε ποτέ να με φιλάει, να με χαϊδεύει, να χώνει τα νύχια της στο κορμί μου και να με προωθεί για ακόμη πιο έντονο σεξ. Όταν τελειώσα συνέχισε να με κρατάει μέσα της και να με φιλάει έχοντας με στην αγκαλιά της. Συζητήσαμε λιγάκι μιας και τα αγγλικά της είναι αρκετά καλά κάναμε ένα γρήγορο μπανάκι με πήρε μία τελευταία αγκαλιά και έφυγα γεμάτος από αγάπη στοργή και υπέροχο σεξ. Πραγματικά ένα πάρα πολύ γλυκό πλάσμα και από εμφάνιση όσο και από συμπεριφορά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
L
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, redb, THV και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2021
Φαινετε καλή φυσιογνωμικά .. αλλά εκεί που λες : Μου άνοιξε την πόρτα και με έβαλε μέσα …με μπέρδεψες λίγο ..εκτός αν ήταν γραφικό λάθος ..!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1