Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπηκε καλά ο μήνας.....2 γαμίσια σε 1 μέρα..

Μετά το μεσημεριανό επικό σφυροκόπημα με Pucia, είπα να συνεχίσω βραδυνό σφυροκόπημα με Anastasia....
Πήρα τα αρχίδια μου βέβαια αλλά τέλος πάντων..
Φτάνω στο ξενοδοχείο, αρχίσαμε πάλι τις ερωτήσεις στη ρεσεψιόν απο το μαλάκα δημοσιογράφο Πίκο Απίκο...
Ανεβαίνω στο 2ο, χτυπάω και μου ανοίγει άμεσα το πουτανάκι...

Πολύ κάλη 1η εντύπωση, θηλυκότατο πρόσωπο, μου θύμισε τη Jolene blalock απο την ταινία Ιάσων κι Αργοναύτες, που έκανε τη Μήδεια....Ωραίο μουνί η τύπισσα τότε, τον είχα παίξει για πάρτη της...Οπότε με το flashback που έφαγα, είπα θα κάτσω οπωσδήποτε...

Ντύσιμο πολύ εκλεπτισμένο, με ένα αρνητικό όμως..
Πράσινο ταγεράκι ωραίο, μπότες καουμπόικες μέχρι γάμπα και ωραία εσώρουχα καυλιάρικα μπλέ....

Θυμήθηκα μια πρώην γκόμενα, όταν ήμουν κάπου στα 25 είχαμε βγεί κι είχα φορέσει μπλέ παντελόνι με πράσινο t-shirt...Όταν με είδε, έβαλε τα γέλια και μου λεει, παπαγάλος ντύθηκες ?? Μου εξήγησε οτι πράσινο με μπλέ δεν πάει....Ποτέ μου δεν κατάλαβα το γιατί και στα αρχίδια μου κιόλας.....Είχα σκεφτεί μια απο τις επόμενες φορές που θα μου έπαιρνε τσιμπούκι, να βάψω το ένα αρχίδι πράσινο και το άλλο μπλέ, και να τη ρωτήσω " τώρα μωρή ξεκωλιάρα πάει" ?????? Αλλά δεν το έκανα, κακώς.....

Τέλος πάντων, την πιάνω να τη φιλήσω να δω αν θα ανταποκριθεί στο γλωσσόφιλο...ανταποκρίθηκε 1500%.....Η γκόμενα έχει γλωσσάρα, όχι jessica ή diva αλλά είναι μεγάλη, τη χρησιμοποιεί ωραία, φιλάει βαθειά, με πάθος κι έχει ωραία στοματική μυρωδιά αλλά κι ωραία μαλακά χείλια, δεν ξακολλούσα μιλάμε....

Πάω για μπάνιο, γυρνάω και συνεχίζουμε τα γλωσσόφιλα, μου αφήρεσε πετσέτα και μου χάιδευε αισθησιακά τη ψωλή, κάγκελο ο κύριος..
Κάθομαι επι του κανα-πέος σα βασιλιάς, έβαλε κάτω ένα μαξιλάρι, έσκυψε και ξεκίνησε ΕΠΙΚΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ..

ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΡΟΣ....Ξέρει να χρησιμοποιεί τη γλώσσα, το χέρι το έχει στη βάση και κάνει περιοδικά σφιξίματα, κάνει deep αλλά το ρούφηγμα του πουτσοκέφαλου είναι ΑΛΛΗ ΑΙΣΘΗΣΗ....
Ήχοι τσιμπουκώματος ΥΠΕΡΚΑΥΛΩΤΙΚΟΙ, sloppy τσιμπουκι και τα υγρά να τρέχουν κατά μήκος του πέους και να στάζουν κάτω απο τα αρχίδια....

Μετά συνέχισε με ΕΠΙΚΟ γλειψαρχίδι....Έχει μεγάλο στόμα, τα είχε περικυκλώσει, τα ρουφούσε, τα ζεσταινε με τα χνώτα της κι η γλώσσα γαργαλούσε τα παπάρια μου...
Μπορούσα να την αφήσω εκεί για ΩΡΕΣ...

Τέλεια άκρα χεριώνε και ποδίωνε....ΤΕΛΕΙΑ...Της έκανα και λίγο ποδολαγνεία αλλά σταμάτησα γιατι γαργαλιώτανε...
Αρνητικό τα ανύπαρκτα βυζιά αλλά έχει ωραίες τορπιλάτες ρώγες που καυλώνουν και γίνονται πέτρα..
Τον κώλο των φωτογραφιών ΔΕΝ θα τον δείτε, είναι πιο φλατ..
Μερικά τατουάζ σε κορμό και πλάτη και κοιλιά φλάτ καυλιάρικη

Μου φοράει το latex κοστούμι και πήγε να με καβαλήσει στον καναπέ αλλά το καβάλημα ήταν επιφανειακό γιατί είναι στενή και πονάει...
Προσπάθησα με γλωσσόφιλα και χαιδέματα στις ερωτικές ζώνες να την καυλώσω μπας κι ανοίξει αλλά τίποτα....

Είπα να της κάνω γλειφομούνι αλλά ήμουν πέτρα κι ήθελα να τη γαμήσω...Νομίζω κακώς, αν είχα κάνει γλειφομούνι ή της είχα παίξει την κλειτορίδα μπορεί να είχα γαμήσει καλύτερα..

Ιεραποστολικό όπου έκανα βαθειές διεισδύσεις αλλά σιγά σιγά....Της ανέβασα πόδια στους ώμους για σφυροκόπημα αλλα τα έκλεινε, πονούσε...
Την έβαλα να μου ξανακάνει τσιμπούκι και γλειψαρχίδι όπου τα επανέλαβε ΕΠΙΚΑ..

Στο τέλος τη γύρισα upright doggy, όταν μπήκα τέρμα καυλωμένος έβγαλε ένα επιφώνημα στα ρώσικα, δεν κατάλαβα και μετά είπε και κάνα δυό suka, αυτό το έπιασα. Εκεί τη κάρφωσα λίγο όπως της έπρεπε, όχι βέβαια πολύ δυνατά, στο 40-50%, είχε τεντώσει τα χέρια της, όταν έμπαινα ανέβαινε ο τόνος της φωνής στη κλίμακα του σολ, όταν έβγαινα κατέβαινε στη κλίμακα του φα, εγώ τελείωσα, αυτή φώναζε απο τον πόνο και την καύλα...

Σκάσε μωρή ξεκωλιάρα βραδιάτικα πήγα να της πώ, δεν έχει μόνο πουτάνες το ξενοδοχείο, έχει και κόσμο που θέλει να ξεκουραστεί...

Μασάζ καλό, ειδικά στην πλάτη ( το καλύτερο μασάζ μου το έχει κάνει η leksa αλλά δεν πρόκειται να τη ξαναδούμε ), social τίποτα αφού κι αυτή βγήκε απο κάποια σπηλιά της Αγίας Πετρούπολης..

Για τσιμπούκι θα τη ξαναέβλεπα, για γαμίσι ΟΧΙ..

Πάντως έχει ιδιαίτερη ομορφιά...αυτό πρέπει να το παραδεχθώ..

Πάμε για stella, diva, lucia, nadi, ruslana

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 210059
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.283
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 arwstaki10, koukos19, THV και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2021
νασαι καλα ρε παικτη!
παλι εριξα πολυ γελιο!
παντα τετοια!
review reaction 3 roughfucker
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1