Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο δράκος της Συγγρού ξαναχτύπησε..
Με ιντριγκάρανε οι photos, με ιντριγκάρανε οι συναγωνιστές, δεν άντεξα...ενέδωσα στις αρρωστημένες ορέξεις μου..
Καυλωμένος, με την Κυριακή να έχω μείνει με το καυλί στο χέρι, είπα να ξεσπάσω σε Lucia ή Stella...
Ξύπνησα αργά, έστειλα μήνυμα ποιά είναι διαθέσιμη στις 13¨00 κι ήταν η lucia.......

Φτάνω στο ξενοδοχείο έναντι του Πορνείου-Πανεπιστημίου που γινόταν της πουτάνας απο τρυφερά μουνάκια στο άνθος της ηλικιάς τους, με τα κολάν, με το τουπέ τους, με το ναρκισσισμό τους, γνήσιες ελεεινίδες....Δεν έδωσα σημασία καθότι με περίμενε ένα άλλο τρυφερό μουνάκι μέσα στην καύλα..

Ανεβαίνω 2ο όροφο, χτυπάω και χωρίς αργοπορία μου ανοίγει το πουτανάκι...
Είναι όπως την περίμενα κι όπως την έχουν περιγράψει οι προλαλήσαντες..
Στρογγυλό προσωπάκι με ΓΑΤΙΣΙΑ μάτια, θελκτικά, γεμάτα πουτανιά και πονηριά..
Μαλλάκι ωραίο, με κοτσιδάκια που θύμιζαν ένα κράμα αρχαιοελληνίδας και χολιγουντιανής star απο φουτουριστικές ταινίες..
Έχει πολύ ιδιαίτερο και πουτανιάρικο πρόσωπο..
Αν δεν είχε αυτήν την έκδηλη πουτανία που γέμιζε το δωμάτιο, τον όροφο κι έφτανε μέσα στα πανεπιστημιακά έδρανα του Παντείου κολάζοντας άνδρες, γυναίκες, πουστράκια, λεσβίες και τους κοσμήτορες, δε θα καθόμουν...

Σώμα juicy, υπερκαυλιάρικο, με πιασίματα που προδιέθεταν σε ΑΓΡΙΟ σεξ, ποδάρες ωραίες, καλοσχηματισμένες, ΒΥΖΑΡΕΣ 3αρες, μαλακά, στη θέση τους...είχα ήδη φαντασιωθεί πώς θα χορεύουν στο σφυροκόπημα, ΚΩΛΑΡΑ αψεγάδιαστη, στητή, στρογγυλή για πολύ ξέσκισμα και χτύπημα...
Και πολύ ωραίο δέρμα...
Τα άκρα της δεν είναι τόσο ωραία...

Αγγλικά γρί.............Ρε πούστη μου, και στην Ελλάδα ο τελευταίος μπουρτζόβλαχος απο την ορεινή Φωκίδα και τα κατσάβραχα του νομού Ευρυτανίας, ξέρει να συνεννοηθεί...Αυτές που στο διάολο μεγαλώσαν ?? Σε πηγάδια ? Σε σπηλιές με αρκούδες ?? Θα γίνουμε Μογλήδες στο τέλος για να συνεννοηθούμε...

Βγαίνω απο το μπάνιο, παρότι είχα πάει κατευθείαν απο το σπίτι μπανιαρισμένος και ΚΑΥΛΏΜΕΝΟΣ, πλένω και δόντια για να ξέρει οτι θέλω γλωσσόφιλα...Γελούσε το καριολάκι..

Την αρπάζω και την αρχίζω στα γλωσσόφιλα, ξαφνιάστηκε, χαμογέλασε κι ανταποκρίθηκε πλήρως...Καύλωσα σε χρόνο dt , ξαπλώνω και με πλακώνει στο τσιμπούκι...
Πολύ καλό τσιμπούκι, βαθύ, ασχολείται όμως πιο πολύ με τον πουτσοκέφαλο...Είχα γίνει πέτρα...condom μου λέει ??

Βάζουμε προφυλακτικό, βάζει και λίγο gel, κάθεται......Κάνει πρώτο κάθισμα, κάνει 2ο κάθισμα, στο 3ο το πηρε ΟΛΟ ΜΕΣΑ......
Είναι ανοιχτομούνα η μικρή....Είτε είναι εκ γενετής, είτε έχει φάει πολλές πούτσες στη ζωή της...Μάλλον το 2ο όωπς αποδείχθηκε, αφού γουστάρει ανελέητο γαμίσι..

Αρχίζει βίαιο riding...σε μία στιγμή άρχισα να δίνω κι εγώ απο κάτω πίεση...Κατέβαινε αυτή, ανέβαινα εγω με δύναμη και ταχύτητα...και την κάρφωνα μέχρι μέσα, τα βυζιά της στο κάρφωμα να τινάζονται στον άερα..επιφωνήματα δικά της και να με κοιτάει με τα γατίσια πράσινα μάτια της και ήχοι απο τα κορμιά μας να χτυπάνε και να είμαστε απο την αρχή σε ντελίριο..

10 λεπτά περίπου κράτησε το riding/κάρφωμα, είχε ιδρώσει, σκουπιζόταν με την πουτσέτα...Μου κάνει νόημα να αλλάξουμε...

Τη γυρίζω σε upright doggy στο κάτω μέρος του κρεβατιού, για να κοιτιόμαστε στον καθρέφτη...Κι αρχίζω σφυροκόπημα...Σε μερικές στιγμές έβγαινε τελείως η πούτσα μου απο το μουνί της κι όταν την κάρφωνα, έβγαζε μια κραυγή όταν έμπαινε ο πουτσοκέφαλος στο κουνί της ( μουνάκι απίστευτο ) κι άλλη μία καπάκι όταν ο πούτσος τερμάτιζε μέσα στο μουνί της....Αυτό δεν μου έχει ξανατύχει...
Τα βυζία χορεύανε πάνω κάτω, κυκλικά, τα έβλεπα στον καθρέφτη, κοιταζόμασταν κιόλας, αυτή με κοιτούσε με αγωνία....τι να περιγράφω..ΚΑΥΛΑ..

Τη γύρισα ιεραποστολικό, είχε σηκώσει με το αριστερό χέρι το πόδι της και με το δεξί χάιδευε το μουνί της κι εγώ να της έχω σηκώσε το δεξί της πόδι και να τη σφυροκοπάω...Βυζιά χορεύανε, αυτή όσο περνούσε η ώρα επαίζε πιο βίαια το μουνί της, εγώ είχα τερματίσει μέσα στο μουνί της αλλά ταυτόχρονα είχα αρχίζει να ανεβάζω και παλμούς...

Με έβγαλε off η καριόλα....

Με σκούπισε με την πετσέτα, μου έβγαλε την ταλαιπωρημένη και ζαρωμένη καπότα και με ξαναπλάκωσε στο τσιμπούκι....Το καυλί ήταν κάγκελο, προσπαθούσα να ανασυγκροτηθώ για το τελευταίο 10λεπτο του αγώνα, αφού ήξερα οτι στο επόμενο σφυροκόπημα θα καταθέσω κι έπρεπε να έχω ανάσες...

Μετά απο 5λεπτο τσιμπούκιασμα, μου βάζει καπότα, τη γυρνάω σε upright doggy μπροστά στον καθρέφτη και με τις φωνές της και τα βυζιά που παλλόντουσαν κατέθεσα πανηγυρικά..

ΚΑΡΙΟΛΑ απο τις λίγες....Άντεξε σε υπερβολικό σφυροκόπημα και σε βίαιες βαθειές διεισδύσεις..
Είναι σεξομανής, μου είπε γουστάρει υπερβολικά τον πούτσο και το σεξ και μου είπε να ξαναέρθω τέτοια ώρα γιατί θέλει να αρχίζει η μέρα της ωραία μετά απο έντονο γαμίσι....

Πεσμένη στο κρεβάτι απο το σφυροκόπημα, έχω και φωτό της στο τέλος, μου έκανε 5λεπτο μασαζάκι, συμπαθητικό, μου δάγκωνε τα κωλομέρια και μου έλεγε popka, popka...

Ντύθηκα, τη γλωσσοφίλησα, την πλέρωσα κι αποχώρησα...
11/11 αποχωρεί...γαμήστε τη δίχως έλεος

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
rsz_20211101_144426
Διαγραμμένο μέλος 210059
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.283
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, doc_lin, alpula και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Νοεμβρίου, 2021
μπραβο φιλε,παντα τετοια χορταστικα γαμησια ευχομαι.
για τα αγγλικα που λες,εμεις ειμαστε τουριστικη χωρα,γιαυτο μας τα μαθαινουν,αυτη στο κωλοχωρι που μεγαλωσε δεν θα εχει δει τουριστα ποτε της να πουμε,παλι καλα που εμαθε & ρωσικα.
02 Νοεμβρίου, 2021
Ωραία φωτογραφία και ξενέρωμα το μαύρο τατουάζ αλόγου στο δεξί της μπούτι.
Έτσι!
review reaction 1 roughfucker
02 Νοεμβρίου, 2021
@Annapurna πραγματικα, πανε και μαλακιζονται...ωραιο δερμα, παιδικη φατσουλα και παει και το χαλαει...
πρεπει να παω καποια στιγμη να την τιμωρησω σκληρα γι αυτο που εκανε
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3