Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Call-Girls 32421
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διαβάζοντας τις κριτικές που αφορούν την κοπέλα δεν έπεσα έξω. Αν εξαιρέσει κάνεις τις ελαφρώς επεξεργασμένες φωτό κυρίως που αφορούν το πρόσωπο τότε θα δείτε την πραγματική Αντέλ. Όμορφη μιλφάρα που θα την έβρισκα σε κάποιο high class bar να κάθεται σταυροπόδι φανερώνοντας το πλούσιο μπούστο και καρφώνοντας με τα ωραία σκούρα μάτια της σαν Κυρία. Η ηλικία που αναγράφεται σίγουρα δεν είναι η πραγματική της θα την έκανα 35-38, και τα στήθη της δεν είναι φυσικά αλλά 3.5+ φτιαχτά με καλή υφή με θηλές που καυλωνουν, ενω τα άλλα τα χαρακτηριστικά που αναγράφονται τα θεωρώ αληθή, ύψος 1.70, βάρος κανονικό. Ήρθε κομψά ντυμένη με ένα πολύχρωμο φόρεμα και πορτοκαλί γόβες. Όμορφη, χαμογελαστή και αρκετά ευδιάθετη ενώ τα Αγγλικά της είναι σε ένα αρκετά καλό επίπεδο. Τα φιλιά της πολύ πολύ καλά και τρυφερά και γενικά το στοματικό της για Όσκαρ. Μου φάνηκε αρκετά έμπειρη και άνετη μαζί μου ενώ στο κρεβάτι το ζεί. Είναι ο τύπος γυναίκας που της αρέσουν τα χάδια, τα φιλιά, το γλείψιμο κυρίως στο αιδοίο, αχ αυτό το τριχωτό τριγωνακι μου έχει λείψει. Η Αντέλ έγινε ένα με εμένα και αυτό είναι που μου άρεσε αυτό το ερωτικό κάλεσμα που ήθελα να νιώσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.597
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 borbi2525, ZeroTolerance, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού