Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 23 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλημέρα σας.Θα καταθέσω και εγώ την προσωπική μου εμπειρία από την συνάντηση μου με τη Ζωή.Με πρόλαβε ο προηγούμενος κύριος (ERETHIS 72)και έγραψε όλα όσα ήθελα να σημειώσω εγώ.Θα συμφωνήσω μαζί του 100% σε όλα.Η Ζωή είναι ότι βλέπουμε στα βίντεο που ανεβάζει.Μια όμορφη για τα γούστα μου ,πάρα πολύ ερωτική γυναίκα με καμπύλες ,υπέροχη επιδερμίδα,τέλεια περιποιημένη από την κορυφή ως τα ακρα.Τωρα που είπα άκρα θα προσθέσω ότι για τους λάτρεις των feet η Ζωή είναι κορυφή.Πανεμορφα και της αρέσει πάρα πολύ να δέχεται και να κάνει παιχνίδι με αυτά.Οχι, δεν είναι για extreme και brutal καταστάσεις, pse , φαίνεται άλλωστε από της υπηρεσίες που γράφει στην αγγελία της,όχι cim,cif,anal, αλλά όποιος θέλει να περάσει μια όμορφη ερωτική ώρα νομίζω ότι πολύ δύσκολα δεν θα περάσει καλά ,εφόσον φυσικά του αρέσει το στυλ γυναίκας που αντιπροσωπεύει η Ζωη.Πεντακαθαρη,ευγενικοτατη γευστικοτατηΜατάκι μου έδωσε την αίσθηση ότι απολαμβάνει να δέχεται και να προσφέρει ευχαρίστηση.Επειδη τη συνάντησα δύο φορές θα μου επιτρέψετε αυτό να το επιβεβαιώσω.Η πρώτη ,παρότι πάντα είναι κάπως--το άγνωστο βλεπεις--όλα πήγαν πάρα πάρα πολύ καλά,υπήρξε χημεια και μου το είπε και η ιδια . Η δεύτερη συνάντηση ήταν απλά τελεια.Δεν θεωρώ τον εαυτό μου "έμπειρο"όσο ζω μαθαίνω ,αλλά νομίζω ότι τελικά το τέλειο ραντεβού υπάρχει,όπως έγραψε και ο φίλος πιο κάτω, μου έχει συμβεί άλλη μια φορά με κύρια του site και αφού μου συνέβη και τώρα πιστεύω ότι ισχύει.Τελικα το Α και το Ω μάλλον είναι η χημεία,φυσικά υπάρχουν και προϋπόθεσεις .Καθαριότητα,ευγένεια,σεβασμός!!!Αν κάποιος έχει στο μυαλό του και στη καρδιά του αυτά τα τρία,νομίζω ότι μόνο κερδισμένος θα ειναι μακροπρόθεσμα γιατί πάντα θα υπάρχει και η εξαίρεση στο κανόνα.Σοβαρη,συγκροτημένη,με άποψη,ένας πολύ όμορφος άνθρωπος.Αυτα πήρα εγώ από τη Ζωή.Και κάτι τελευταίο.Οταν τη συνάντησα δεν ήμουν και στη καλύτερη φάση μου και όμως κατάφερε να σχηματίσει ένα μεγάλο χαμόγελο στο πρόσωπο μου .Ελπιζω να μην κούρασα.Σε ευχαριστώ για όλα Ζωή.Ευχαριστω και το site για την δυνατότητα που μου δίνει να κάνω σωστές επιλογές.Ευχομαι υγεία σε όλους και καλή συνέχεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 30, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GIORGIO222
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.356
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 TOMCRUISE, mrtraffic, kablomenos90 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2021
Σε ζηλεύω που πρόλαβες να τη δεις εις διπλούν! Να είσαι καλά!
31 Οκτωβρίου, 2021
Αν μπορείς έλα pm καποια στιγμή να σε ρωτήσω κάτι...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2