Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Call-Girls 146048
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ηξερα απο τις φωτο οτι ειναι σκυλα στο γαμησι, εγκυρος συναγωνιστης με ενημερωσε μεσω λεπτομερεστατου μηνυματος οτι αξιζει τον κοπο και σε 2 λεπτα την εκλεισα......
Δεν εβλεπα την ωρα να τη γαμησω...
Παω ξενοδοχειο, παραδοξως δε μου ζητησαν στοιχεια στην εισοδο, περασα κυριος κι ανεβηκα 1ο οροφο..
Χτυπαω, ανοιγει και βλεπω μια γκομενα 2 μετρα....
Ω ρε λεω, εδω ειμαστε..

Ζητησε το χρημα στην αρχη και μ εστειλε για μπανιο.
Πριν παω, τη φιλαω, ανανταποκρινεται 500% κι επιβεβαιωνεται ο πληροφοριοδοτης για τη ΓΛΩΣΣΑΡΑ της...
Βγαλε εξω τη γλωσσα της λεω....
Αγγλικα γρι, μονο google translate..
Βγαζει παιδες εξω τη ΓΛΩΣΣΑΡΑ, μεγαλυτερη κι απο της Jessica του glamour......
Ε αυτο ηταν...
Ηξερα οτι θα πεσει σκληρο γαμισι κ σκληρο τσιμπουκι..

Βγαινω, ξανα γλωσσοφιλα, η γλωσσα της να εχει πιασει λαρυγγι κ να τη νιωθω να παιζει το λαρυγγι μου με την ακρη της γλωσσαρας..
Καγκελο η πουτσα, το καταλαβε κι επεσε στα γονατα....
Ε το τσιμπουκι που ακολουθησε δεν εχει προηγουμενο..
Μιλαμε για ΤΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ..
Η γλωσσα να παιζει με τον πουτσοκεφαλο, να με κοιταει με ΔΟΛΟΦΟΝΙΚΟ βλεμμα κι εκει που επαιζε, ξαφνικα εκανε βιαιο κατεβασμα κ εκανε deepthroat....
Τα μακρια της και δυνατα χερια εσφιγγαν τα κωλομερια μου κ καρφωνε το λαρυγγι της πανω στην πουτσα με δυναμη κ ταχυτητα, κι η πουτσα μου σχεδον εξαφανιζοταν μεσα στο στομα της...

Ξαπλωνω να το απολαυσω περισσοτερο κι εκει παιδες καταλαβα οτι ειναι submissive αφου με κοιτουσε με τετοιο βλεμμα κ ξερογλειφοταν.....
Ερχεται απο πανω μου, την αρχιζω παλι στα γλωσσοφιλα, εφτυνα μεσα στο στομα της, τα επαιρνε και τα εφτυνε στην πουτσα, την εφτυνα στο προσωπο, αρχισα χαλαρες σφαλιαρες κι αυτη να βγαζει βρυχηθμους..
Της πιανω το κεφαλι κ της το καρφωνω πανω στην πουτσα κι αυτη συνεχισε το deepthroat και καρφωνοταν βιαια και με ταχυτητα...
Ξαφνικα σταματουσε, γλυκαινε, μιλουσε στα ρωσικα ηρεμα ,εγλειφε τον πουτσοκεφαλο μαλακα κ στοργικα, με κοιτουσε ναζιαρικα, lollipop ελεγε και ξαφνικα ξαναξεκινουσε βιαιο mouthfuck, deepthroat, δαγκωνε την πουτσα κατω απο το πουτσοκεφαλο, οι ηχοι που εβγαζε ΑΚΡΩΣ ΚΑΥΛΩΤΙΚΟΙ και μετα ξαναγλυκαινε κ φιλουσε τον πουτσοκεφαλο στοργικα....
Της εμαθα πώς να σφαλιαριζει τον πουτσο κι η γκομενα ειχε ξετρελαθει...
Τσιμπουκωνε βαθεια, τον δαγκωνε, τον εφτυνε, τον χαστουκιζε....

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΗ...

Μου θυμισε στο James Bond την Xenia Onatop στη σκηνη στη σαουνα με τον Pierce Brosnan...
Οποιος θυμαται τη σκηνη, καταλαβε....

Βαζουμε καποτα, καθεται πανω, τον πηρε ολο μεσα κι αρχισε το ΚΑΛΥΤΕΡΟ RIDING που μου εχουν κανει..
Στην αρχη στον καθετο αξονα, μετα περιστροφικες κινησεις, μετα μου εδινε μουνιες, αυτη κραυγαζε, μας ακουσε ΟΛΟΣ ο οροφος, και το αποκορυφωμα : ειχε πιασει το μαξιλαρι απο τα 2 ακρα, μου ειχε σηκωσει με το μαξιλαρι τον κορμο και χτυπιοταν πανω μου σαν το ψαρι....Μιλαμε η γκομενα ειναι δυνατη, σε καθε μουνια που μου εριχνε, με τραβουσε με το μαξιλαρι προς το μερος της κ κινουμασταν κι οι 2 βιαια κ καρφωνοταν με δυναμη πανω στην πουτσα μου..
ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ..Ταυτοχρονα της εριχνα σφαλιαρες..Δεν ηθελα να τελειωσει...
Τη ξαναβαζω για τσιμπουκι και μετα ιεραποστολικο....
Πώς να κουμανταρεις τετοιο γιγαντα...1.85 χωρις τακουνια κ με ατελειωτες ποδαρες..
Της σηκωνω τα ποδια,αρχιζω βιαιο σφυροκοπημα, αυτη να κραυγαζει κι εγω να της φωναζω ΒΟΥΛΩΣΤΟ γιατι ακουγα που περναγε εξω απο το δωματιο κοσμος...

Σε μια στιγμη καταλαβα οτι απλα δεν γινοταν να τη γαμησω πιο σκληρα...ΕΙΧΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙ...
Τετοιο σφτροκοπημα δεν εχω ξαναριξει...με τετοια ενταση κ τετοια διαρκεια..
ΕΙΝΑΙ ΑΧΟΡΤΑΓΗ, δεν καταλαβαινει τιποτα..

Τη γυρναω σε upright doggy μπροστα στο καθρεφτη, σφυροκοπημα θανατου, της ειχα κλειδωσει τα χερια πισω στην πλατη, τα βυζια χοροπηδουσαν πανω κατω βιαια, βογκαγε, γυρνουσε με κοιτουσε, την εφτυνα κ καποια στιγμη μετα απο πολυ σκηρο γαμισι, κατεθεσα...

Δεν παει καλα η γκομενα...
Θα μου πειτε, εσυ ρε φιλε εισαι καλυτερος ???
Οχι, αλλα αν εγω ειμαι για δεσιμο, αυτη ειναι για λοβοτομη..

Το προσωπο της στο πολυ πιο γλυκο μου θυμισε brooke shields ( η μυτη ειναι ιδια ) αλλα δεν εχει ωραια δοντια..
Οπως επισης και τα ακρα της σε χερια και ποδια δεν ειναι ωραια..
Βυζι 3αρι με χαλαρωση κ κωλος με λιγο κυτταριτιδα αλλα γενικα σφιχτος κ στη θεση του..
Ωραιες γαμπες κ γενικα ωραια ποδια..

Δεν εχω να πω τιποτα αλλο...
Η γκομενα ειναι πουτσοπαθης, κατα το ψυχοπαθης, κι οι εναλλαγες της στο τσιμπουκι και στο γαμισι, απο γλυκεια σε βιαιη καριολα, ειναι ασσυληπτες..οποιος θελει γαμισι χωρις ορια, θα περασει στιγμες ανεπαναληπτες...

Νομιζω ηταν το καλυτερο γαμισι ever, οταν βγηκα απο το ξεκοδοχειο, περασα μπροστα αππντο αμαξι μου κ δεν το πηρα χαμπαρι, δε θυμομουν που ειχα παρκαρει..

Μετα μεχρι να φτασω σπιτι, κι ενω ΠΑΝΤΑ βαζω μουσικη στο αμαξι, ημουν σε φαση βουβαμαρας για περιπου 30 λεπτα κ σκεφτομουν τι γαμισι εκανα.....

Ακομα το σκεφτομαι...
Αφου εχω κλεισει Stella απο glamour κ σκεφτομαι να το ακυρωσω κ να παω να ξαναξεμουνιασω τη Diva....

Diva....μονο στο ονομα...
Μιλαμε για πουτσοϊδεοψυχαναγκαστικο ΚΑΡΑΠΟΥΤΑΝΑΡΙΟ που πηδιεται ασυστολα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 30, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 210059
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.283
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, chaoserevos, Θέμης88 και 46 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2021
Άξιος !
review reaction 1 hornyasfuck, roughfucker
31 Οκτωβρίου, 2021
Απολαυστική κριτική !!! Έτσι!
review reaction 1 hornyasfuck, redb, roughfucker
31 Οκτωβρίου, 2021
Όταν φεύγεις και το μόνο που σκέφτεσαι είναι τι έκανες πριν λίγο είναι και ο λόγος που πληρώνουμε αυτό το άθλημα. Memories is all at the end. Πάντα τέτοια φίλε, εγώ αν και με έψησες, με πεσμένο στηθος δεν....
review reaction 1 hornyasfuck, ctlover, redb και 2 άλλα μέλη
31 Οκτωβρίου, 2021
Μου εξίταρες τη περιέργεια και θα δοκιμάσω συντόμως, αλλά ..Πόσο άσχημα είναι τα δόντια? τι δηλαδή δεν σου άρεσε ? Τζελ ή κάτι παρόμοιο χρησιμοποίησε? (φαντάζομαι δεν χρειάστηκε)
Να προσέχεις με τέτοιες γιατί την επόμενη φορά μπορεί να στον φάει στην κυριολεξία Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 hornyasfuck, roughfucker
31 Οκτωβρίου, 2021
χαχαχαχα φανταστικο γαμησι!
φανταζομαι θα ειχε μαζευτει ολο το ξενοδοχειο εξω απο το δωματιο να ακουσει τι της κανεις!!!!
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, redb, roughfucker
31 Οκτωβρίου, 2021
Δεν ειχε ωραιο χαμογελο, τα δοντια ηταν καπως....
Gel χρησιμοποιησε αλλα οχι πολυ,εχει μεγαλο μουνι γενικα..
Το τσιμπουκι ηταν ανωτερο κι απο πορνοσταρικο, ηταν μια κατηγορια μονο του..Μιλαμε για λυσσα..

Παιδες, μην τη χασετε....αξιζει
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, andronikos3, Jack Skellington
31 Οκτωβρίου, 2021
Γήινη και όμορφη γκόμενα, χωρίς να είναι Insta-girl. Βάλτε την να χορέψει, θα χαζέψετε! Και γαμήστε την μπροστά από καθρέπτες....θα λαλήλεσετε. O ορισμός της νυμφομανούς.
review reaction 1 maradona7, olddog, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
31 Οκτωβρίου, 2021
εχει οντως ενα θεμα με τα δοντακια της ,ειναι λιγο ανοιχτα τα πανω μπροστινα,και μια λευκανση την χρειαζεται οπωσδηποτε,οχι ομως κατι που να σε απωθει,βοηθαει και το μικρο σχημα του στοματος της που δεν φαινονται αρκετα οταν χαμογελαει..παντως οποιος του περισσευει το 50αρι πρεπει να δοκιμασει κωλο οπωσδηποτεΧαμόγελο
review reaction 1 olddog, hornyasfuck, andronikos3 και 1 ακόμα μέλος
31 Οκτωβρίου, 2021
Απόλυτα καυλωτική κριτική. Τί κρίμα για τα άσχημα άκρα...
review reaction 1 hornyasfuck, roughfucker
31 Οκτωβρίου, 2021
Πηγα να βαλω δαχτυλο σε κωλο και δε με αφησε η τρελη....
Πηγα να της πω, αυτο σε πειραξε...
review reaction 1 review reaction 3 mysterious, hornyasfuck, Thundercat και 1 ακόμα μέλος
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2