Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταρχήν συμφωνώ απόλυτα με Peter που ανέλυσε τα πάντα πολύ καλά .

Η Zara ηρθε στον οντα μου χαρούμενη με μαύρο φορεματακι , δερμάτινο σακάκι σπορ , μια χαρά dress code .

Siberian girl με όμορφο πρόσωπο όπως στις photos χωρίς τη λάμψη των photos .
Σώμα petit τη σώνει που είναι πολύ slim αλλά χρειάζεται οπωσδήποτε άθληση .
Μένει μόνιμα Αγία Πετρούπολη και η φαμίλια της είναι μεγάλη .
Πρώτη φορά Ελλάδα και τα γνωστά περί ομορφιάς της Αθήνας κλπ κλπ .
Τατουάζ στον καρπό του αριστερού χεριού Οκ τίποτα περίεργο η αντιαισθητικό .
Αγγλικά με τίποτα αλλά θέλει να μάθει για να μη νιώθει μειονεκτικά απέναντι μας .

Γερό ποτήρι τρελάθηκε με το κρασί , της αρέσει πολύ , καπνίζει και είναι δεκτική στο να δοκιμάζει .
Το γύρισα από την αρχή και της μίλαγα στη γλώσσα της για να μη παίζω παντομίμα χρονιάρα μέρα .
Τρελάθηκε από έκπληξη και δε το πίστευε με ρώταγε αν είμαι Έλληνας και πως έμαθα ρωσσικα κ τι κ πως . Της τα έκοψα τα πολλά μπλα μπλα .
Το δώρο σου μου λέει και μου δείχνει το διχτυωτό που φοράει στις photos .
Μπήκε στο μπάνιο κ βγήκε με αυτό .
Ζητήστε το άφοβα της πάει πολύ .
Παπάδες κανει η μικρή , όταν λέω παπάδες κυριολεκτικά .
Σε 1,5 ώρα ήπιαμε 2 μπουκάλια κρασί για πλάκα το μισο μπουκάλι πρέπει να το ρούφηξε από το μελανιασμένο μου όργανο που μάλλον με έβριζε πάλι σα να έλεγε ότι θα κάνει απεργία , νόμος είναι το δίκιο του εργάτη , θέλω αύξηση και τέτοιες συνδικαλιστικές μαγκιές .
Σοβαρά ομως…
Η Zara όταν καταλάβει τι σου αρέσει δίνεται άφοβα , γλύφει τα πάντα δάχτυλα , κωλο ,φτύνει , δέχεται χαστούκια σε νορμαλ ένταση ,φιλάει αργά κ αισθησιακά σε όλο το σώμα και είναι δεκτική σε υποδείξεις λόγω μη επαφής με τα αγγλικά .

Στενό μουνακι , στενό κωλαρακι σούπερ το οποίο ετιμησα και εκτίμησα για την πολύ ωραία του αίσθηση .

Νομίζω ότι κάποιοι θα βοηθηθούν στα εξής …
Αν την έχετε στόχο κυρίως λόγω ομορφιάς θα δείτε μια κοπέλα όμορφη με ασιατικά χαρακτηριστικά , φρέσκια και κοντά στις φωτογραφίες με λευκό ωραίο δέρμα , χαμογελαστή, πεντακάθαρη και με ωραία κίνηση αέρινη .

Αν κάποιοι την έχετε στόχο λόγω σωματότυπου έτσι είναι σαν σκαρί όχι όμως γυμνασμένη ούτε με στητό περήφανο τούμπανο στήθος η κωλο .
Όλα στη θέση τους ,τη λέξη τούμπανο όμως δε θα την πεις ούτε θα τη δεις .
Όλα φυσικά πάνω της κατά τα άλλα χωρίς παρεμβάσεις .

Όσοι την έχετε στο στόχαστρο για τις υπηρεσίες η κοπέλα κανει τα πάντα απλά η διστακτικότητα της είναι γιατί δεν ξέρει πως εμείς γουστάρουμε να πάει η φάση .
Γρήγορα ? Αργά ? Ήρεμα ? Πιο σκληρά ? Ασταμάτητα ? Νομίζω ότι αν της δείξεις από την αρχή το ύφος που θες θα πιάσει το νόημα με τη πρώτη .
Αν θα τη ξανά έβλεπα ? Νομίζω πήρα αυτό που ήθελα και πλήρωσα και δεν υπάρχει ιδιαίτερος άλλος λόγος αν και της υποσχέθηκα ότι θα τη ξαναδω , θα τη ξεναγήσω σε клуб, рестораны, магазины, музеи, море κλπ τουριστικά θέλω εργαζόμενης δεσποινίδας .
Η Zara θέλει να ικανοποιήσει , να δουλέψει κ να ξαναέρθει.
Θέλει ? Θα έχει διάρκεια και βελτίωση ? Ιδωμεν ! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 28, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
260€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.620
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, geroksouras, George_1969 και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού