Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Call-Girls 32421
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ρωσίδα (Αγ. Πετρούπολη) γύρω στα 38-40 με κάποια χιλιόμετρα (όχι πολλά) στο σπορ, κυρίως στην Ελλάδα.

Στο σώμα, οι photos είναι περίπου ακριβείς. Πιο συγκεκριμένα αυτό που βλέπετε στις photos με τις κάλτσες σιλικόνης και ειδικά αυτή που είναι topless είναι πολύ κοντα σε αυτό που θα δείτε με την διαφορά ότι η κοπέλα είναι πιο stacked. Έχει κάποια παραπάνω κιλά, τα οποία είναι ομαλά κατανεμημένα και δεν χαλούν το τελικό αποτέλεσμα. Πολύ ωραίο και μεγάλο στήθος (οι βυζολάγνοι θα το εκτιμήσουν δεόντως και σίγουρα περισσότερο από ότι εγώ… Γερο-μύστης), ωραία πόδια και τίμιο κώλο. Στο πρόσωπο τώρα, εγώ περίμενα να δω κάποια με γωνίες και ψιλοάγρια χαρακτηριστικά αλλά διαψεύστηκα. Έχει γλυκό πρόσωπο, χωρίς καθόλου γωνίες, με ωραία μεγάλα μάτια. Ύψος γύρω στο 1,70 καθαρό.

Ήρθε ντυμένη με ένα λευκό mini φόρεμα και ψηλοτάκουνα. Ωραίο στην αφή δέρμα, πολύ περιποιημένη, με ωραίο άρωμα. Περιποιημένα άνω και κάτω άκρα και καθαριότητα σε όλα ΟΚ. Είχα διαβάσει ότι βάφεται υπερβολικά κάτι που προσωπικά με χαλάει. Σε εμένα ήρθε με σχεδόν καθόλου βάψιμο. Προφανώς και οι προηγούμενες κριτικές απέδωσαν καρπούς…Κουλ

Χαμογελαστή και φιλική καθ’ όλη την συνάντησή μας. Πολύ ζεστή, ήρεμη και γλυκιά. Αγγλικά πολύ καλά, με την κυριολεκτική έννοια του όρου.

Στον αγώνα : Τρελά γλωσσσόφιλα και γλειψίματα παντού. Πίπα με πολύ θέληση και επιμονή, με προσπάθειες για dt. Δεν το έχει αλλά το παλεύει όσο δεν πάει. Πάρα πολύ καλό γλέιψιμο τις υπόλοιπης περιοχής με πολύ πάθος. Στο sex, η κοπέλα το ζει όσο δεν πάει…Ακολουθεί με πολύ ζέση, μουσκεύει, αφήνεται και ζητάει και άλλο. Κινείται ανάμεσα στο GFE και στο PSE. Υπάρχει έλλειψη τεχνικής αλλά την καλύπτει με το πάθος και τον αισθησιασμό της. Από τις πιο real εμπειρίες που είχα με επαγγελματία καθώς δεν υποκρίνεται και το ζει πραγματικά. Δάχτυλα μπροστά άνετα, πίσω με ζόρι λόγο στενότητας αλλά ΟΚ.

Συμπερασματικά : Mature next door (στην καλή του έκδοση…) με πολύ καλή συμμετοχή, χωρίς θεατρινισμούς και πολύ πάθος.

PS1: Το τρίτο ή τέταρτο κομμάτι που έπαιξε (random επιλογή από playlist) μετά την συνάντηση καθώς έπινα ένα ποτό ήταν το Love like blood – Killing Joke. Εκείνη την ώρα ταίριαξε γάντι…Δεν ξέρω αν είχε να κάνει με την συνάντηση που είχε προηγηθεί ή την γενικότερη κατάσταση!

I'm running faster all the time
Strength and beauty destined to decay
So cut the rose in full bloom
'Til the fearless come and the act is done
A love like blood…

https://www.youtube.com/watch?v=TnpwuRlXbhk

Μυστήριοι καιροί…Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
90
Likes:
13.554
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Elganador, rodriguez96 και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2021
Like και για το τραγουδι...
Υμνος περασμενων χρονων!!
review reaction 1 djantonis666, old boy
04 Νοεμβρίου, 2021
Like για την κριτική, like και για την κομματάρα Killing Joke
review reaction 1 old boy, djantonis666
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2