Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 146397
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν φίλοι μου συναθλητές μόλις είδα την ντίβα να φιγουράρει στο σίτε των αγγέλων κατευθείαν μου ήρθε στο μυαλό η Λίνα ο κόκκινος Οκτώβρης όπου είχα περάσει θεϊκά χωρίς κριτικές λέω να κάνω το κασκαντεριλίκη να την δοκιμάσω μιας και οι άγγελοι με διαβεβαίωσαν ότι έχει έρθει με περγαμηνές έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο μόλις με είδε ο τυπάς τις υποδοχής μου είχε έτοιμο το κλειδί να κρέμεται από τα χεριά του έτοιμο προς παράδοση σε λίγο θα μου στρώνουν κόκκινα χαλιάΧαχαχα!Χαχαχα!. Μόλις μπήκα στο δωμάτιο άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να υποδεχτώ αυτό το πλάσμα δηλώνοντας στο σίτε 1.83, μαστάρια 3+ φυσικά κλπ, ξαπλωμένος στο κρεβάτι και αναπολώντας το γαμήσι με την λίνα αλλά και παράλληλα κοιτάζοντας τις φωτός τις ντίβας χτυπάει η πόρτα με ένα βαρύ χτύπο λέω από μέσα μου άνοιξε γρήγορα γιατί θα την γκρεμίσει, ανοίγοντας αλληθώρισα από το ύψος μου ήρθε ίλιγγος στην κυριολεξία αντικρίζοντας ένα Μελαχρινό Γίγαντα με όμορφο πρόσωπο και χαρακτηριστικά τζούλιας Ρόμπερτ αισθάνθηκαν σαν Νάνος μπροστά τις λέω πέρασε μέσα με προσοχή κούκλα μου στο δοκάρι τις πόρτας αφού έσκυψε για να μπει , ντυμένη με ένα σατέν εκρού φόρεμα και παπούτσια με τακούνια δίνοντας ακόμα πιο πολύ ύψος αφού όταν πήγα να την φιλήσω για το καλωσόρισμα πάτησα στις μύτες των ποδιών για να την φτάσω και ακόμα έδινα έπρεπε να είχα φέρει μαζί μου την σκαλωσιά σίγουρα θα την χρειαζόμουν σε αυτό το ραντεβού των Γιγάντων τι μου έλαχε πάλι. Πάμε τώρα στα Γίγαντο ντυσίματα, πάω να την γδύσω δίνοντας μου παθιάρικα φιλιά με την γιγαντό γλώσσα της λες και ήταν σαν παλαμάρι μου άρεσε γιατί την έβαζε όλη μέσα στο στόμα μου άλλα και εγώ ανταπέδιδαν φουλ πίσω, κατευθείαν μόλις την έγδυνα ασυναίσθητα για ένα λόγο παράξενο τα χεράκια μου :drooling-face: πήγαν στα Γιγαντο μαστάρια εδώ εντάξει δεν ήταν στην θέση όπως τα περίμενα του είχαν έλλειψη βαρύτητας άλλα κρεμόντουσαν όμορφα πάνω σε αυτό το γιγάντιο σώμα ευτυχώς κοιλιά χαλάρωση και άλλες παρατυπίες δεν υπήρχαν το μόνο πρόβλημα εντοπιζόταν μόνο σε αυτά, σώμα σφιχτό και κώλος γιγάντιος αχλαδωτός, άκρα γιγάντια περιποιημένο σίγουρα νούμερο παπουτσιού πρέπει να δυσκολεύεται η τύπισσα να βρει είμαι πεπεισμένος ότι πάει προς αντρικά αθλητικά νούμεραΧαχαχα!Χαχαχα!. Α Αγγλικά Γιοκ μόνο με google πόρνο μεταφραστή βγάζεις άκρη αλλιώς πετάει ρώσικα στην διάρκεια και κουνάς το κεφαλάκι σου δίνοντας την να νομίζει ότι καταλαβαίνεις, τέλος πάντων καθόλου δεν με ενδιαφέρει ας είναι εκεί που θέλω καλή και όλα θα πάνε περίφημα. Αγώνας πρώτος αφού βέβαια πήγε στο μπάνιο να πλύνει τα χέρια τις γιατί από τι κατάλαβα είναι λιγάκι μικρο φοβική αλλά ευτυχώς μείναμε μόνο σε αυτό, ξαπλώνω αυτόν τον γίγαντα με παθιάρικα φιλιά αισθησιακά ξεκινώντας από το κορμί τις φτάνοντας στο πεντακάθαρο ροζ από μέσα μουνάκι και μαυρισμένο γύρω γύρω λες και έγλειφα γλειφιτζούρι χεράκια δεν αφήνει μόνο κάτι ξέμπαρκα φύγανε κατά την διάρκεια του αγώνα προς τα μέσα, στην συνέχεια γυρίζω να τις δώσω τον μητσαρα για να τον τιμήσει μάγκες η τύπισσα είχε ανοίξει το στόμα τις διάπλατα με την γλώσσα απέξω και περίμενε με λύσσα να τον υποδεχτεί πολύ σουρεάλ κατάσταση σας λέω αφού με είχε μαγκώσει σαν τανάλια και ρουφούσε με μανία για να φτάσω πάτο αλλά πάτο δεν έβλεπα Ναι!Ναι!Ναι! στην συνέχεια την βάζω γονατιστή πόσο με τρελαίνει αυτή η στάση θα την ανακηρύξω ως την πιο αγαπημένη στάση των γιγάντων έγλειφε τον μητσαρα όπως ακριβώς και στις τσόντες λες και είχε κάνει αντιγραφή με τον αχλαδωτό κώλο να κοίτα τε στο πάτωμα τουρλωμένος, είχε γίνει κάγκελο ο μητσαρας Ναι!Ναι! σκουφώνω και την αρχίζω σε ένα πίσω κολλητό αφού βεβαία έκανα το ταίριασμα καθιστός στο κρεβάτι βλέποντας τον αχλαδωτό κώλο να παίζει τραμπολινό στα πόδια μου την γυρίζω πάλι πίσω κολλητό στο κρεβάτι λέγοντας μου έλα καβάλησε με και εκεί ήρθε και η λήξη του πρώτου γύρου μην αντέχοντας τα ανεμοδαρμένα ύψη. Ντουζάκι και από τούς δυο μας κουβεντούλα δεν επιχειρήσαμε και πολύ γιατί θα μπλέκαμε τα μπούτια μας και δεν έλεγε άλλωστε το είχε καταλάβει και η ίδια το μόνο που κατάφερα να μάθω από τα πολύ φτωχά αγγλικά και παίζοντας σουντόκο με λέξεις άμα κατάλαβα καλά είναι φοιτήτρια σε πανεπιστήμιο σπουδάζοντας ή έχει σπουδάσει κάτι με κουλτούρες άλλων χώρων Χμμμ; παντός την δικιά μου κουλτούρα την είδε από άλλη οπτική γωνιά λήγοντας το εκεί και ξαναρχίζοντας τον δεύτερο γύρο με ένα γλύψιμο από την δικιά μου πλευρά στο ροζακί μουνάκι τις κάνοντας αυτό τον γίγαντα να αρχίζει να ηδονίζεται από καύλα στην συνεχεία μου γυρίζει σε στάση 69 χώνοντας ξανά το μουνάκι τις στο πρόσωπο μου γλείφοντας με μανία και λύσσα τον μητσαρα και την γύρω περιοχή μην αφήνοντας ίχνος ρουφηξιάς ακόμα και τα μπαλάκια μπήκαν όλα μέσα σε αυτό το γιγάντιο σπήλαιο μην αντέχοντας άλλο σκουφώνω τον μητσάρα και την αρχίζω σε ένα ξέφρενο πανηγύρι κοιτάζοντας με ένα πουτανέ βλέμμα με πάθος και οργή Προσκύνημα όπου δεν έχω ξαναδεί στην ζωή μου σας ορκίζομαι δεν το έχω ξανασυναντήσει σε καμιά άλλη τόσες και τόσες έχουν περάσει από τα χεράκια μου τέτοιο πράγμα πρώτη φορά, παντός τα deep throats πηγαινοερχόντουσαν για πλάκα, δυστυχώς επειδή είχα μια ελαφρά κούραση δεν μπόρεσα να τον τελειώσω ένδοξα κρίμα γιατί η τύπισσα με ρώτησε αν ήθελα επέκταση χρόνου άλλα μάταια το προσπαθούσα έτσι έδωσα την λήξη του δεύτερου γύρου την άφησα να μπανιαριστεί γιατί είχαμε ιδρώσει και οι δυο τις άφησα το αντίτιμο αποχαιρετώντας την με το κεφάλι σκυμμένο λόγω κούρασης αλλά και παράλληλα απόλυτα ικανοποιημένος από τις ώρα ευχαρίστησης που μου προσέφερε αυτό το γιγάντιο πλάσμα. Λοιπόν μάγκες το κορίτσι είναι πανύψηλο, όμορφη έμενα μου θύμισε κάτι σαν τζούλια ρόμπερτς τώρα αν σε εσάς έρθει κάτι άλλο στο μυαλό πείτε το μου από θέμα υπηρεσιών το έχει τόσο πολύ όπου ένα σας λέω να την κοιτάζετε κάθε φορά που θα την γαμάτε και θα με καταλάβετε τι εννοώ σας αφήνω με την περιέργεια αξίζει συστήνεται ανεπιφύλακτα σε γιγαντό ανθρώπους και όλα τα είδη των γιγάντων για τιτανομαχίες αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας κάλο βράδυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 27, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 JACK SPARTALOW, GALLAS, kwstasxat και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2021
Ε όχι και γίγαντας το κορίτσι ΧαμόγελοΧαμόγελο Αυτή που είναι ακόμα ψηλότερη και επιβλητική είναι η Έρικκα από το ίδιο γραφείο. 185+ με πιο ανοιχτές πλάτες και περισσότερα κιλά.
review reaction 1 paparovicz
28 Οκτωβρίου, 2021
Υπάρχει περίπτωση να βάλεις περισσότερες τελείες και κόμματα, και να φτιάξεις και παραγράφους στην επόμενη κριτική σου; Ωραία τα γράφεις, αλλά για να σε διαβάσουμε βγάζουμε τα μάτια μας. :-)
review reaction 1 review reaction 3 olddog, paparovicz
28 Οκτωβρίου, 2021
Τώρα με βάζεις σε πειρασμό και δεν μου πολυκάνει εμένα ως σύνολο Χμμμ;
review reaction 1 paparovicz
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3