Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
με το γραφείο όλα οκ.
Η νεαρά ήρθε στον χώρο μου , χαιρετηθήκαμε και πέρασε στα ενδότερα. Όμορφο και καθαρό πρόσωπο απαλό βάψιμο, μάτια μπλε και ένα υπέροχο χαμόγελο.
Ντυμένη στα μαύρα, παλτό , τσαντικό, κλασσικό πατούμενο Gucci , φόρεμα κοντό με λεπτό τιραντάκι και φυσικά καλσόν. Από ύψος ότι λέει το γραφείο και από κιλά λογικά εκεί είναι.
Της πρόσφερα κρασί αλλά δεν πρόλαβα να της βάλω στο ποτήρι γιατί όρμησε και έβαλε την γλώσσα της στο στόμα μου.
Βγάλαμε το φόρεμα άντε να βγάλουμε και το μαύρο κορμάκι, να και τα βυζάκια της, φυσικά μικρά έτοιμα να υποδεχτούν την γλώσσα μου.
Ζητάει τάιμ άουτ για ντουζ, κάθε φορά ρε παιδιά που με κόβουν τσιτώνω λέμε. Δεν πειράζει για καλό το κάνουν.
Επέστρεψε τυλιγμένη στην πετσέτα . Την βγάλαμε και αυτήν , κορμάκι φυσικότατο, τατού μόνο στο χέρι της χαμηλά , πισινούλη καλό, στην θέση του και αυτό έτοιμο για φάγωμα.
Κάθισε στον καναπέ και άρχισε την πίπα, καλή και αισθησιακή, μπόλικο σαλάκι , χεράκι στην αρχή, περιποίηση μπαλακίων, γλύφει όλον τον κορμό, αλλά όχι ντιπ.
Περάσαμε δωμάτιο για περιποίηση ΑΑ, πολλά υγρά το μουνάκι της, δακτυλάκια μόνο μπρος αλλά η γλώσσα μπορεί να περάσει και από πίσω .
Μπαλονάκι και στα 4 η ομορφιά, αγάπες ήθελε, ανέβασα στροφές και απέδωσε .
Ντουζάκι εναλλάξ και πάμε για το κρασί εκείνο που δεν ήπιαμε στην αρχή.
Από αγγλικά τέλεια το έχει και μπορείς ανετότατα να πεις δυο κουβέντες στο ημίχρονο.
Στην επανάληψη ότι παίχτηκε , παίχτηκε επί του κανα-πέος. Αρχίσαμε πάλι τα φιλιά , τα χάδια , ανόρθωση μπαλονάκι και κάθισε πάνω μου.
Η γυναίκα είναι έρωτας, όμορφη, αισθησιακή , ξέρει να φερθεί και να κινηθεί στον χώρο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 26, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.146
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 doc_lin, Elganador, xagnostos2006 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού