Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 66 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 233054
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε φεγγάρι αδράνειας και αδιαφορίας για sex, έχοντας ήδη στο ενεργητικό μου δύο πλαδαρές συναντήσεις,
το’βαλα αμέτι μου χαμέτι μου να βρω τη χαμένη μου στύση,,

Dasha ο αντίπαλος και βουρ για τον αγώνα!

Η πρώτη εικόνα εντυπωσιακή! Όμορφη, κλασάτη, σε δωμάτιο περιποιημένο και όχι γαμιστρώνα.
Όλα όπως έπρεπε για μια συνάντηση που θα άρμοζε στη φαντασία μου.

Επάξια εκπρόσωπος του χαρακτηρισμού συνοδός.

Πλην όμως… απόμακρη. Λίγο όχι πολύ. Λογικό το βρήκα και προσπάθησα να σπάσω τον πάγο γρήγορα μετά το φρεσκάρισμά μου.

Ο παθητικός της ρόλος μου έδωσε τη σκυτάλη να αναλάβω πρωτοβουλία όπου με περίτεχνη περιποίηση στο μοσχομυριστό και εύγεστο αιδοίο της, απόλαυσα το τελείωμά της όσο βουβό κι αν ήταν.


Γλυκά φιλιά και χάδια σε ένα κορμί παιχνιδιάρικο με κώλο από άλλο πλανήτη!

Ένιωθα πως παρά την ενασχόλησή μου μαζί της υπήρχε κάτι που με κρατούσε σε απόσταση κι επειδή δεν μπορούσα μα και δεν ήθελα να το εξηγήσω, της έδωσα τη σκυτάλη στο…στόμα!
Προσπάθησε αρκετά.. Όχι όπως θα ήθελα.. Με ένα ρυθμό έντονο, πιέζοντας τα χείλη της πάνω στο 1/3 του κορμού, έψαχνα τη γαμημένη μου στύση που δεν ερχόταν…

Σκέφτηκα να την καθοδηγήσω μα και η σκέψη μόνο μου ήταν δυσάρεστη.

Την καταλάβαινα ότι το πάλευε, με λάθος όμως τρόπο και προσπάθησα να βοηθήσω την κατάσταση με διάφορα…

Ώσπου ήρθε η ανάταση μέχρι το αδιάβροχο και 7-8 διεισδύσεις..

Της ζήτησα συγγνώμη για μια κατάσταση που δεν έφταιγε εκείνη.. (αν όμως ήταν κάποια άλλη λιγότερο «επαγγελματίας» ίσως το χειριζόταν αλλιώς…)

Ναι έχετε δίκιο! Κι εμείς δεν ξέρουμε πολλές φορές τι θέλουμε. Το αματούρι που λειτουργεί ενστικτωδώς, την πιο soft που τα δίνει όλα για να τα πάρει όλα, την υπερπαραγωγή που ζητάς το πέναλτι ως άλλος Αλεξανδρής ή έστω Φορτούνης;

Προσωπικά βρέθηκα στην γάμα περίπτωση όπου χαμένος για χαμένος προτίμησα να σώσω την παρτίδα με εξτραδάκι cim των 20 για να πάμε σπίτι με χαμογελάκι.

Κι εκεί που φαινόταν ότι κάτι πάει να γίνει, με την πρώτη ριπή η Dasha μας απομακρύνθηκε και έμεινα με το πτηνό να σπαρταράει και να πιτσιλάει στο βρόντο.

Βρισκόταν ήδη στο μπάνιο όταν συνειδητοποίησα ότι ολοκλήρωσα αλλά η αίσθησή μου κάθε άλλο παρά ικανοποίηση έδειχνε.

Ντουζάκι κι εγώ και την ρωτάω ευγενικά πόσα της χρωστάω για να μου απαντήσει plus 20 for cum in mouth!
Μα δεν το ολοκλήρωσες της λέω.. Μόλις βράχηκαν τα χείλη σου έφυγες. Cum in mouth είναι το extra, όχι cum on lips.
Ήταν πολλά μου είπε (τα υγρά προφανώς), της χαμογέλασα, την ευχαρίστησα και της ζήτησα συγνώμη που δεν ήμουν όπως θα περίμενε.
Απάντησε πως ευχαριστήθηκε που την έκανα να τελειώσει και την αποχαιρέτησα.

Όντως πολύ όμορφη και ξεχωριστή. Σικάτη και κλασάτη.

Όμως δεν μου βγήκε σε καλό.. Το έβαλα το πέναλτι αλλά ήταν πέτσινο.

Για να μην υπάρχουν παρανοήσεις, επιβεβαιώνω σε όσα μπορώ τα προαναγραφέντα από άλλους κυρίους.
Ίσως αν ήμουν σε καλύτερο φεγγάρι κυλούσε καλύτερα η συνεδρία.

Όμως αυτό με την λανθασμένη ερμηνεία του cim χρεώνεται με κάρτα. Το τελείωμα στο στόμα σημαίνει ότι η κοπέλα έχει το όργανό σου μέσα στην στοματική κοιλότητα, είτε γλύφοντάς το με ανοιχτά τα χείλη είτε με κλειστά και την στιγμή της εκσπερμάτωσης είτε κρατάει κλειστό το στόμα μέχρι να ολοκληρωθεί το χύσιμο και στη συνέχεια χωρίς πανικό να πάει στον νιπτήρα να τα φτύσει, είτε με ανοιχτό στόμα αφήνει να κυλάνε έξω τα υγρά, παρατείνοντας έτσι την ηδονή του αρσενικού και αποφεύγει και την περίπτωση ακούσιας κατάποσης.

Η δεύτερη περίπτωση είναι κατ’ εμέ πιο επιθυμητή
.
Όμως το να βραχούν τα χείλη από την πρώτη ριπή, δεν συνιστά cim. Ούτε καν cif!

Συγγνώμη για την ανάλυση αλλά να ξέρουμε τι ζητάμε και τι γράφουμε.

Την Dasha θα την ξαναδώ στα καλά μου την επόμενη φορά και φυσικά ξεκάθαρος από την αρχή σχετικά με τα extra.

Άντε να γυρίσει το παλιοφέγγαρο….

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.210
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, gpd, spor48 και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2021
@mysterious νομίζω ότι τα ρίχνεις όλα στον εαυτό σου... εν τέλει νομίζω σε τέτοιες περιπτώσεις φταίνε και οι δύο 50-50. ΚΑΙ ΝΑΙ, μου έχει τύχει και μένα και το πλήρωσα... CIM σημαίνει τα παίρνεις ΟΛΑ στο στόμα, όχι τη πρώτη μπαλοθιά ... ούτε τα μισά... ΟΛΑ!!!! Κεφάλι σε τοίχο!
review reaction 1 hornyasfuck, mysterious
26 Οκτωβρίου, 2021
νομιζω οτι το πεναλτ το ζηταει σαν Καραγκουνης
να τα βαζουμε σωστα τα παραδειγματα
G
geroksouras
review reaction 3 review reaction 1 mysterious, TheTester, redb και 1 ακόμα μέλος
26 Οκτωβρίου, 2021
Κάτι μοῦ λέει, φίλε, ὅτι εἶσαι πεσμένος γενικά... Δέν πειράζει: συμβαίνει... Ὑγεία νά'χουμε...
review reaction 1 mysterious
26 Οκτωβρίου, 2021
mysterius ,δεν βγάζεις άκρη με αυτές ,εδώ σε κορίτσι του glamour που έβαλα κωλοδάκτυλο μου ζήτησε 50ευρω τα έδωσα αλλά μετά χ
review reaction 1 review reaction 4 mysterious, TheTester, Aragorn135 και 2 άλλα μέλη
26 Οκτωβρίου, 2021
@HoneyVoskos Μου έχει τύχει και εμένα για αυτό τα αποφεύγω γενικά με κορασίδες. Εμένα πάντως δούλεψε όταν της είπα οκαυ πάρε 50 και στήσου.... μετά μου έλεγε δεν ήταν έτοιμη.... ΑΡΑ 50 ΔΕΝ ΕΧΕΙ. Αυτές τις κουτοπονηριές δεν τις μπορώ άλλο πια.... πραγματικά... Κεφάλι σε τοίχο!
review reaction 1 hornyasfuck, HoneyVoskos, mysterious και 1 ακόμα μέλος
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5