Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 66 10
Call-Girls 125666
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα διαβάσει πάρα πολλά για την Νικόλ και είπα να την δοκιμάσω. Η συνεννόηση με το γραφείο πάντα εύκολη και άψογη.
Πάω στο ξενοδοχείο δίνω τον αριθμό δωματίου και ύστερα από λίγο το κορίτσι στην πόρτα μου. Όταν την βλέπεις λες ουαου που είχε πει και ο πρώην υπουργός οικονομικών. Είναι πολύ όμορφη για τα δικά μου τα γούστα. Έχει και υπέροχο σώμα. Ήρθε και ντυμένη σεξυ και λέω εδώ θα φάω καλά και έφαγα.
Η Νικόλ είναι έμπειρη γυναίκα και την ξέρει την δουλειά και εκτός από ότι είναι όμορφη φροντίζει να περάσεις καλά. Κάνει μέτρια προς καλή πιπα, ασχολείται με τις μπάλες,στήνεται καλά στον αγώνα και γενικά περνάς καλά.
Με μένα παίχτηκαν δύο ημίχρονα με τέσσερις στάσεις.
Ξεκινήσαμε με cow girl και τελειώσαμε με ιεροποστολικο. Τελείωσα μέσα στον σκούφο που ήταν στο μουνακι της!!!
Στο δεύτερο ημίχρονο ήταν μπρούμυτα η Νικόλ και εγώ από πάνω και μετά στα τέσσερα και τα έριξα στην πλάτη της.
Ενδιάμεσα από τα γαμισια έκανε μπανακι,όπως και όταν μπήκε στο δωμάτιο. Μπορείς να συννεοηθεις μαζί της γιατί μιλάει Αγγλικά.
Δεν έχει τα τεράστια βυζια αλλά τα ευχαριστιεσαι,γενικώς όπως είπα και πιο πριν δεν λέει εύκολα όχι.
Αντέχει στις υψηλές στροφές, αν και δεν ανέβασα πολύ τις στροφές γιατί πιο πολύ κινηθήκαμε σε gfe,λόγω ότι μου έβγαζε ότι είμαι με την κοπέλα μου. Επίσης φιλάει με πάθος και γενικά γαματε ωραία, τουλάχιστον εγώ το ευχαριστηθηκα!!!
Αυτά και εις άλλα με υγεία!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
22.272
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Karelis69, company of heroes tho και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2021
Ειναι η πουτανα σιγουρακι....
Ξερεις οτι θα περασεις καλα με ενα πολυ ομορφο μουνι..
review reaction 1 hornyasfuck, kwstasxat
24 Οκτωβρίου, 2021
@roughfucker αν μείνει καιρό στην χώρα την βλέπω να γίνεται στανταρακι για πολύ κόσμο, κοινώς δεν θα κλείνει πόδι!!!
review reaction 1 hornyasfuck
24 Οκτωβρίου, 2021
πόσο άλλο να μείνει το κορίτσι ;ή τρεις ή τέσσερις μήνες είναι εδώ
gpd
gpd
review reaction 1 hornyasfuck
25 Οκτωβρίου, 2021
Πότε μη λες ποτέ, μπορεί να βρει μια πρωινή δουλειά και να κάτσει στην όμορφη Ελλάδα μας!!!
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4