Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 50 10
Call-Girls 139806
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική.
Συνάντηση σε ξενοδοχείο βόρειο-ανατολικού τομέα.

Δεν τη πρόλαβα στο προηγούμενο τουρ της καθώς ήταν κλεισμένη συνεχώς.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Σε αυτό ήμουν τυχερός και έκατσε τηλέφωνο και κλείστηκε το ραντεβουδάκι.
Άργησε και 3 ολόκληρα λεπτά. Μπαίνει μέσα, χαλαρό ντύσιμο, η φοιτητριο-κοπέλα μου που ήρθε από το χωριό που σπουδάζει, φιλιά αγκαλιές, βγάζει παπούτσια και ανεβαίνει στο κρεβάτι. Ξεκινήσαμε το social, δεν κλέβει νομίζω αλλά της αρέσει να συζητάει, γούσταρα και λίγο καθώς η κοπέλα έχει άποψη.

Γδύνεται, ναι μου αρέσει το σύνολο αρκετά petit, είχε πρόβλημα με τα γένια μου την τρώγανε και με τα σεντόνια λόγω ευαίσθητου δέρματος. Φαινόταν ότι δεν έλεγε ψέματα σε τίποτα και δεν υπήρχε μη, μα και μου).

Το μουνάκι της ήταν ένα από τα πιο ωραία και γευστικά που έχω γευτεί, τελείωσε και όλας με ωραίους ήχους.
Σεξ, ιεραποστολικό, πλάγιο, όρθιο, cowgirl, rev. cοwgirl, στα 4... όλα τα κάναμε, δεν έχει και πολλές αντοχές αλλά γούσταρα που όταν κουραζόταν ο ένας, συνέχιζε ο άλλος.
1ος γύρος τελείωσε μέσα της ιεραποστολικό καθώς τελείωνε και αυτή, μούσκεμα τα σεντόνια.... πρώτη φορά βλέπω τέτοιο καταρράκτη Ντροπή

Αρκετό social με αρκετά καλές απόψεις και τη ξανάρχισα εγώ, ένα 40 λεπτο σφυροκόπημα τέλος στα πλάγια. Με ρούφηξε τελείως όλο το ναζιάρικο και πετίτ κορίτσι.

Ξεκινάω και τρίτο γύρο χωρίς να δω ώρα και κάπου στα μισά μου λέει δεν έχουμε ώρα, λέω pause να πάρω τηλέφωνο το γραφείο για παράταση, ήθελε και εκείνη είπε. Το γραφείο 2 φορές δεν απάντησε και η DIA να είναι με το πουλί στο χέρι, άρχιζα να ξενερώνω.... ΜΟΥ ΛΕΕΙ "I GOT THIS", σε 10 δεύτερα είχε στείλει στον οδηγό και με ρούφαγε ασταμάτητα. Η πίπα μέτρια προς καλή με προσπάθεια αλλά όχι κάτι ουάου. 3ος γύρος στο δίωρο στο στόμα της , μπανάκι, τα έφτυσε, ντυθηκε, χαιρετηθήκαμε και αντίος.

Η ΠΡΩΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.... "I want to see you again, come to my hotel, would be more nice there, itchy sheets" . ΟΚ ΠΑΙΔΙΑ, μόνο για αυτό την ερωτεύτηκα... δεν με νοιάζει ότι έχει στάνταρ πελατεία, ότι είναι casual σε όλα.... ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΑΡΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΡΑΣΗ ΚΑΙ ΔΙΔΑΞΤΕ ΤΗΝ... μας κάνει να νιώθουμε οι υπεργαμιαδες. Ναι!Ναι!

Δεν μου έβγαζε το τέρμα πάθος όπως άλλες, αλλά είναι το στυλ, η συμπεριφορά και όλα τα υπόλοιπα που ως σύνολο την κατατάσω στα ΤΟΠ10.


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.510
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Alexanders, GALLAS και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2021
Ωραίος...αχ αυτή η ψευδαίσθηση (ίσως όχι και τόσο "ψεύδο" μερικές φορές) ότι γουστάρουν και αυτές το ίδιο με εμάς...τί ωραία που είναι η άτιμη!
review reaction 1 redb, Leviathan, OUROBOROS
22 Οκτωβρίου, 2021
Προσοχή φίλε μου με τα παιχνίδια μυαλού που κάνουν κάποιες. Εμένα αρκετές φορές μου έχει πεί εσκορτ να ξαναπάω γιατί θέλει να με ξαναδεί και εννοείται δεν έχω ξαναπάει ποτέ μου. Αν θέλεις να ξαναπάς οκ πήγαινε ,αλλά μην σταθείς σε αυτό που σου είπε στο τέλος. Γενικά παιχνίδια μυαλού με πουτάνες ότι με θέλει με πωθεί πρέπει να αποφεύγονται. Σου το γράφω περισσότερο συμβουλευτικά.
Γ
Γιώργος_1990
review reaction 1 redb, eridon1877, OUROBOROS
22 Οκτωβρίου, 2021
@eridon1877 ένα παραμύθι ζούμε μερικοί και το κυνηγάμε Χεχε!

@Γιώργος_1990 Τα γνωστά παιχνίδια τους, μόνο 2 κοπέλες μου το έχουν πει από μόνες τους, πάντα ρωτάω να δω απάντηση και αντίδραση. Ως τώρα μία φορά πήγα 2 φορές με την ίδια από ανάγκη και μόνο Εμμμμ
review reaction 1 eridon1877, Leviathan
23 Οκτωβρίου, 2021
Στο προηγούμενό της tour είχε ελαφρώς καλύτερο και πιο σφιχτό σωματάκι.
Παραμένει όμως μια εξαιρετική και ξεχωριστή επιλογή περισσότερο προς το gfe.
Αν ταιριάξεις μαζί της μπορεί και να την ερωτευτείς χωρίς να είναι η μουνάρα.
review reaction 1 Locky
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4