Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω μια έλξη προς τις λατινες όπου τις βρίσκω σε στούντιο μασάζ γραφεία τις τιμώ...Έτσι και την Τζουλιάνα ήθελα να δω τι κρύβει το βραζιλιάνικο κορμί της...Γραφείο μήνυμα και τσουπ στο χώρο μου αυτή τη φορά.Ηρθε με τα σέξουλιαρικα εσώρουχα του...Στην αρχή βέβαια το ντύσιμο της δεν με τρέλανε αλλά όταν γδυθηκε ήταν μια χαρά...Ξεκίνησε να κουνιέται με τρόπο για να με φτιάξει ενώ με αστραπιαία κίνηση είχε γυρίσει και φιλιομασταν...
Μετά καλή πίπα ρώτησε αν θέλω με καπέλο ή χωρίς για να τον γλύψει τον μικρό...
Μετά το περάσαμε το καπέλο και αφού έβαλε λίπανση παίξαμε σε βραζιλιάνικο χορό...Οι λατινες ή θα πάνε τραινο τη φάση η θα μουλαρωσουν...Ευτυχώς η Τζουλιάνα αντέχει τη ταχύτητα...Κάνει και μασάζ άμα της ζητήσεις όχι κάτι το τρελο αλλά το πάει...Και ευτυχώς το φωτό μοντάζ δεν έχει επέμβει και έχει και βιντεάκι για την ακρίβεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.805
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., geroksouras, OUROBOROS και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2021
Ερώτηση φίλε Κούκε: γιατί η χαμηλότερη βαθμολογία σου είναι στο πρόσωπο; Είναι θέμα προσωπικού γούστου; Αν δεν έχει διαφορές απο το video που έχει ανεβάσει, εμένα μου κάνει για πιο γλυκιά. Μήπως είναι πιο παχιά απο ότι διαφημίζει και αυτό της έχει χαλάσει και το πρόσωπο;
review reaction 1 hornyasfuck, koukos19, james034 και 1 ακόμα μέλος
21 Οκτωβρίου, 2021
καλησπέρα. Φιλά κανονικά με γλωσσα η οχι ?
review reaction 1 hornyasfuck, koukos19
21 Οκτωβρίου, 2021
Ρε @koukos19 πες μας πιο πολλες info....Φιλαει με γλωσσα ? Το σωμα ειναι αλαβαστρινο ή εχει κυτταριτιδα ?? Deepthroat κανει ? Γλειφει αρχιδια ? Πώς πηδιεται ?
Σα να μας φερνεις μπροστα μας τη σοκολατινα και να μας δινεις πλαστικο κουταλακι απο το λεβεντη για να τη φαμε, που σπαει με την πρωτη μπουκια
review reaction 1 review reaction 3 megajon1975, hornyasfuck, koukos19
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3