Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ωραία εμφάνιση, για να είμαι ειλικρινείς από κοντά είναι πιο όμορφη συνήθως το αντίθετο συμβαίνει. Πρώτη εντύπωση μου έκαναν τα πανέμορφα γαλαζοπράσινα μάτια της και το ωραίο χαμόγελο της. Είναι από τις δύσκολες περιπτώσεις τόσο το γλυκό της πρόσωπο όσο και το ωραίο Πρό-milf γυμνασμένο σώμα τής αλλά και η εμπειρία τής μετέπειτα που θα πέσω έξω όσον αφορά την ηλικία της κοπέλας, αλλά θα την έκανα κάτω από 30 και σίγουρα όχι αυτή που αναγράφεται τα 23, ενώ ξέρει αρκετά καλά Αγγλικά. Φόραγε ένα ωραίο μαύρο φόρεμα και όταν απαλλάχτηκε από αυτό το υπέροχο κορμί της το αγκάλιαζαν ένα ωραίο σετ από εσώρουχα που έβγαιναν οι θηλές της έξω, καυλααααα.... Ωραίο στήθος 3+ φτιαχτό με καλή υφή που οι θηλές γινόντουσαν πύραυλοι. Στοματικό πολύ καλό, έχει σαρκώδη χείλη δεν ξέρω αν είναι φτιαχτά αλλά φιλάει πολύ καλά αν και με επιφανειακή χρήση γλώσσας η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να φιλάει με πιο πολύ πάθος. Εδώ θα σταθώ στο σώμα της που πραγματικά το χάζευα είναι χάρμα οφθαλμών, με την λεπτή μεσουλα, με το απαλό δερματάκι της γυμνασμένο και βγαλμένο από τσόντα και ο ποπος τής καρδιά. Κοντουλα γύρω στα 1.65 και λεπτή που είναι κουμανταρεται εύκολα για αρκετά κόλπα.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.597
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, borbi2525, OUROBOROS και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού