Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 66 10
Call-Girls 125666
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
WoW effet είναι το αλατοπίπερο σε οτι σε ευχαριστει. Ειναι το κατι τι που ενω δεν το καταλαβαινεις κανει μια εμπειρια να ειναι ξεχωριστή. Κατι τετοιο υπαρχει με εμενα και την Νικολ. Εχω παει με πολλές γυναικες , μερικες πιο ομορφες και πιο ζεστες απο την Νικολ αλλα για μενα ειναι το τελειο. Ο,ορφη και τρυφερη αλλα και αγρια αν το θελει Αποφασισα να την δω παρολο που υπηρχαν πολλες . Η αληθεια δεν με απογητευσε. Μπαινει στο δωματιο του ξενοδοχειου φορώντας ενα μαυρο σεξυ φορεμα . Μολις με ειδε μουριχειενα γλωσόφυλλο αισησιακο καιβαθυ. Με θυμηθηκε. Μου λεει. Εισαι δικος μου.... Με γδυνει αφου εβγαλε το φορεμα της βλεπω το υπεροκορμι της. Παω να ακουμπξσω. Με στωνει στο κρεβατι. σαν γατα στα 4 ερχεται πανω απο μενα . Αρχιζει ν με γλυφει απο το λαιμό στα αυτια στον κορμο και μετα παιρνει τον μικρο στο στωμα. Με αΡΧΙΖΕΙ ΜΙΑ ΠΙΠΑ ΚΟΙΥΟΝΥ+ΤΑ΅ΜΕ ΜΕ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΑΤΙΑ της. Καυλώνω απίστευτα Την σταματω την σπρωχνω λιγ ο και την αρχιζω σε ενα γλυφολουνι κανοντας την να βογκα. ΖουμΙα τρεχανε στα σεντονια. Το σκεφτομαι τωρα και καυλώνω. ΤΗν βαζω στα 4. Προφυλακτικο καιμπαινω σιγα σιγα στο γατακι της. Υπεροχα στημένη μου ζητα να ειμαι πιο αγριος, Την αρχιζω στο σκαμπιλια στον κωλο της, Γουσταρε. Μετα απο 15 λεπτα φωναζωντας τελειωνω. Δευτερος γυρος αν και προσπαθησα δεν επαιξε μια και ημουν πτωμα. ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 17, 2021
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.866
Πόντοι:
27.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, TheTester, john100 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού