Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βράδυ Κυριακής και αναζητούσα τον επόμενο στόχο.Ειπα να κάνω αγορές από άλλο πρακτορείο για αλλαγή.
Η Rose δεν ξέρω αλλά ήταν αυτή που μ'αρεσε περισσότερο.Το ραντεβού μου κλείστηκε στο χώρο της και στο επόμενο δυωρο πήγα εκεί.Παρκαρισμα πάνω στο πεζοδρόμιο αργά το βράδυ δεν υπάρχει πρόβλημα ακριβώς έξω από το ξενοδοχείο στο διπλανό μαγαζί που είναι εγκατελειμενο.Η Rose με περίμενε μισογυμνη πίσω από την πόρτα κρυμμένη...Πρόσωπο και σώμα ότι περίπου φαίνεται από φωτογραφίες.Οι καινούργιες που έχουν βάλει έχουν φωτοσοπ οι παλιές πιο αντιπροσωπευτικες.Γενικα καλή παρουσία αδύνατη όπως μου αρέσει.Τα βυζιά της είναι μεγάλα με σιλικόνη αλλά καλα στην υφή όπως και η λεία επιδερμίδα της.Ξεκινησα να γλύφω τα βυζιά της και έδειχνε να φτιάχνετε.Αυτο ήταν έκλεισε τα μάτια της και μετατράπηκε σε μηχανάκι...Είχε σκύψει έπαιζε με την κλειτορίδα της την ώρα που τον είχε στο στόμα της.Ορθιος εγώ έτοιμος για πυρ άνοιξε το λάστιχο το πέρασε και ξεκίνησα να την πηδάω στημενη σε ντογκι.Επαιζε πολύ καλά και έτσι ανταλλάξαμε στάση σε cow girl όπου έχυσα.Πολυ καλή στη συζήτηση μετρημένη και απλή.Δευτερος γύρος στα γρήγορα με πίπα ξανά αλλά χύσιμο με handjob πάνω στα βυζιά της.Και ενώ η ώρα είχε ολοκληρωθεί κουβέντα δεν είπε.Δευτερη φορά στην Ελλάδα με πρώτη το καλοκαίρι αλλά δεν την είχα προσέξει τότε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Nionios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
3.701
Πόντοι:
2.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, redb, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2021
Επειδή το «skinny με βυζάρες» είναι ο τύπος μου, όταν λες βυζάρες τι εννοείς; Κάνουν και για Ισπανικό;
18 Οκτωβρίου, 2021
@Athens κανουν
review reaction 1 Athens
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2