Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Call-Girls 12563
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ηθελα κάτι σε μιλφ κατάσταση, και αποφάσισα να δοκιμάσω και την Μαγια και να μην ξαναπαρω την Αndel
Η κοπέλα είναι όπως βλέπεται στις φωτο αλλα με 3 μεγάλα τατουάζ στο κάτω μέρος σε κάθε στήθος και ένα τεράστιοπλέγμα από λουλουδια? μεταξύ ομφαλού και αιδίου. Δεν μπορώ να καταλάβω την λογική των γραφείων που ενώ εχουν πραγματικές φωτογραφίες των κοριτσιών μπαίνουν στον κόπο να σβήσουν τα τατουάζ. Τεσπα αλλή συζήτηση αυτή.
Η κοπέλα λοιπόν καθαρά μιλφ λίγο πιο πανω από αυτη που αναφέρει το γραφείο, και σε gfe ρυθμούς κινείται. Τα στήθια σιλικονάτα αλλά με οκ υφή, αλλα πολύ skinny για τα δικά μου γούστα. Σε σημείο το λόγω το ότι είναι πολύ αδύνατη και χωρίς πολύ γυμναστική σε μερικά σημεία το σώμα της κρεμάει, και είναι λίγο αντιαισθητικό αυτο.
Στο σεξ ικανοποιητική συμμετοχή όχι κάλο τρελό ( αλλα μπορεί και να μην το το έβγαλα εγω αυτό)με πολύ μέτρια πίπα. Επίσης και η θέα της στα 4 δεν με καύλωσε αρκετά (μάλλον λόγω του ότι και ο κώλος της είναι εντελώς επίπεδος) και γιαυτό της ζύτησα να τελειώσω στα βυζιά της, που το δέχτηκε χωρις κανένα πρόβλημα.
Στο σοσιαλ φαίνεται ξεκάθαρα η ηλικία της και το ότι είναι συνεσταλμένο άτομο με άποψη και κρίση και με καλή χρήση των αγγλικών.
Συνοψίζοντας τα καλύτερα της είναι τα βυζιά και το καλό social time,
τα χειρότερα το ότι είναι πολύ αδύνατη (ένας κολλητός μου θα την χαρακτήριζε "στέκα") και για μένα τα μεγάλα τατουάζ
ελπίζω να βοήθησα
αυτά από μένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
1.125
Πόντοι:
2.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 srek7, alpula, ntinosam και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2021
Όσον αφορά την απόκρυψη τατουάζ από κορίτσια αποσκοπεί καθαρά στην οικονομική ζημιά που θα έχει το γραφείο εάν αναρτήσουν πραγματικές φωτογραφίες...
Πχ. κάμποσοι που θα έχουν κλείσει ήδη ραντεβού με την κοπέλα και θα είναι καυλωμένοι κι ενώ θα την συναντήσουν και θα δουν την πραγματικότητα μονάχα ένας στους τρεις θα ακυρώσει το ραντεβού!
Σε αντίθεση με το εάν προϋπήρχαν οι φωτογραφίες τα ραντεβού εξαρχής θα ήταν μειωμένα με πελάτες που ΔΕΝ γουστάρουν κορίτσια - πίνακες !
Καπέλο
review reaction 1 srek7, hornyasfuck
19 Οκτωβρίου, 2021
Ψεκασμένη αντιεμβολιάστρια!Με επιχειρηματα του τυπου "Εγω δεν κολλάω Covid γιατί ξέρω καλά τον εαυτό μου,δεν πρόκειται να κολλήσω"....
review reaction 1 Aragorn135, hornyasfuck, piko
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2