Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Call-Girls 12562
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
κυριακομεσημεριατικο ραντεβουδακι με τη δεσποινις μαγια στο χωρο μου.Μιλφαρα,εντυμη και επιβλητικη γυναικα,
ηρθε ωραια ντυμενη με ωραιο διακριτικο αρωμα φρεσκαδας και με πολη καλη διαθεση που ειναι και το σημαντικοτερο.
τη κρατησα μιαμιση ωρα γιατι καταλαβα θα περναγαμε καλα και αυτο την εκανε πιο ευδιαθετη ακομα αποτι καταλαβα.
στο θεμα μας τωρα.ωραιο σωμα γενικά,βυζι βγαζει ματι ρογα κρεμας πουκαμισο,ωραια επιδερμιδα ωραίες τρυπες και εγω ειδα και την πισω δουλεμενη αλλα δεν τη δινει δυστηχως ουτε δεχεται πειραγματα.
στα υπολοιπα εχεις πληρη ελεύθερια και γουσταρει και παιχνιδι
καναμε ενα ωραιο 69 οπου στη συνεχεια γυρισε πηγε κατω και συνεχισε με πιπαρα που με τελειωσε εκει.
στο δεύτερο ημιχρονο τη γαμησα με γαμησε δε καταλαβα, ενας χαμος..ενας ωραιος χαμος ομως και γενικα ενα ωραίο τυπακι.
τοπ στιγμη που τη γαμαγα στα 4 με πολυ ένταση και γυρναγε με κοιταγε και γελουσε πονηρα..αν η γυναικα ειναι διαολος δε τη καταφερνεις μς τιποτα ελεγαν οι παλιοί.

δεν ειμαι της επαναληψης γιατι ειμαι της θεωριας οτι αφου πληρωνεις καλητερα ναχεις επιλογες,αλλα θα την εβαζα στη μικρη λιστα μου των επαναληψεων σε δυσκολους καιρους αν δεν ειχα επιλογες,γιατι περασα καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 16, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.671
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Jack Skellington, ntinosam και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού