Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 66 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 233145
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανοίγω την πόρτα και βλέπω μια εικόνα που είπα στον εαυτό μου, "Ε, ναι ρε φίλε, ιδού έχουμε μια πραγματική έσκορτ" και αμέσως αφέθηκα νομίζοντας ότι είμαι στο Ντουμπάι ή στο Λονδίνο και μόλις έχω ψωνίσει από χλιδάτο agency.

Η Dasha φόραγε ένα στενό μονοκόμματο μαύρο φόρεμα, με μαύρες δερμάτινες γόβες και ασορτί τσάντα.
Βαμμένη στην εντέλεια, επαγγελματικά, και ανεμίζοντας ένα άρωμα ακριβό που σε συνδυασμό με το πλατινέ μαλλί ήταν πραγματική απόλαυση.

Το κορίτσι μας ξέρει ότι είναι ένα μινιόν πορνοκαυλίδι και το γουστάρει αλλά ταυτόχρονά έχει και μια νότα αρχοντιάς.

Το κωλί της δε, είναι σαν κάτι Λατίνες μουνάρες που όλη μέρα κάνουν τικ τοκ και onlyfans - πέφτει πολύ squatting στο γυμναστηριο..μιλάμε για πέτρα όχι μαλακίες.

Εγώ με το μπουρνούζι έχω ήδη αρχίσει τα Wooowwwwww..Babyyyy...you are sooo amaaaziiiing...και αυτή χαμογελώντας ντροπαλά βγάζει τα ρούχα και μένει με κάτι, ας τα πω εσώρουχα, που την κάνανε να δείχνει σαν δώρο τυλιγμένο από ακριβή μπουτίκ.

Λοιπόν, για να μην σας σπάω τα αρχίδια με λεπτομέρειες θα σας πω επιγραμματικά τα εξής.

Είναι αυτό που βλέπεται στις φωτό με τα κίτρινα.
Το κωλί απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
Βυζί όντως δεν υπάρχει αλλά εμένα δεν με ένοιαξε καθόλου.
Είναι γυμνασμένη και έχει μυίκη μάζα.
Τσιμπούκι πολύ καλό (μου έχουν κάνει και καλύτερα) mouthfucking, gagging, απόλα είχε το πρόγραμμα.
Το κωλί απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
Πρόσωπο όμορφο και παρά το γέμισμα χειλιών είναι όλα σε αρμονία.
Επιδερμίδα βελούδο, αψεγάδιαστο.
Μουνάκι για ΠΟΛΥ φάγωμα, καθαρό, ρωζουλί και τραγανό.
Κωλοτρυπίδα απίστευτη, λες και την έχει φτιάξει σχεδιαστής, με φουλ έλεγχο του πόσο σφίγγει και πότε, υγρή και έτοιμη για να τον καταπιεί τον πούτσο ή ότι άλλο έρθει κοντά.
Συμπεριφορά χιλίων καρατίων - υπάρχει μεγάλος κίνδυνος να ερωτευτείτε άσχημα γιατί η Dasha απλά ξέρει να σε κάνει να νιώθεις Θεός!
ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ και περιποιημένη.
Το κωλί απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
Μέση δαχτυλίδη όντως.

Γαμούσα σαν σκύλος, τελείωσα με anal, ίδρωσα σαν να έπαιζα ρακέτες στην παραλία το δεκαπενταύγουστο και κλάταρα.

Ντουζάκια, χαδάκια και μου τον σήκωσε πάλι η καργιόλα..τελικά ξαναγάμησα!!! Μιλάμε αυτό έχει να γίνει χρόνια!!!

Μάγκες, γενικά δεν γαμάω τάνες από τον κώλο αλλά εδώ έγινε χαμός!!!

Αγγλικά λίγα οπότε..βέβαια το κορίτσι έχει και χιούμορ και θα το δείτε παρά τα λίγα αγγλικά.

Εν κατακλείδι, ΣΠΕΥΣΑΤΕ για GFE απογείωση με ίχνη PSE!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
260€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
3.083
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gpd, hornyasfuck, kwstasxat και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2021
Εγώ έπεσα σε άσχημη μέρα η στενή κωλοτρυπίδα της έσφιγγε αντανακλαστικά μόλις έμπαινε λίγο δάκτυλο μέσα, μου το είπε άλλωστε πως δεν έδινε κώλο εκείνη την ημέρα.

Κατά τα λοιπά όπως τα λες αν και μενα που φάνηκε πιο PSE ...

Στο ιεραποστολικό χτυπιόταν να την καρφώνω πιο δυνατά και δεν έβγαινε μέσα από το στόμα μου ! Έπαιρνε στάσεις για να διευκολύνει την διείσδυση έφαγε κάτι κωλοσκάμπιλα σε doggy που δεν έχω ξαναρίξει ... και της άρεσε ... όλα τα άλλα ελαφρά dominant που της έκανα της άρεσαν. Πρέπει να είναι και για πιο σκληρά .... Τσεκαρισμένο ; )
review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27
17 Οκτωβρίου, 2021
Πολύ καλή περίπτωση πραγματικά η Dasha .
review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27
17 Οκτωβρίου, 2021
Ωραίος Bro !!!!
Οι φωτογραφίες της δεν νομίζω ότι είναι τόσο καλές ,
μάλλον η πραγματικότητα που περιγράφεις είναι πολύ
καλύτερη !!
Ματάκι
review reaction 1 hornyasfuck
22 Οκτωβρίου, 2021
@Constantinos27, σωστά, η φωτό της την αδικούν. Η πιο αντιπροσωπευτικές είναι αυτές με τα κίτρινα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4