Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την κοπέλα το πρώτο 15 ήμερο του Ιουλίου . Έπειτα από αναζητηση και ενώ ήθελα να βρω κάτι σίγουρο μόνο αυτή μπυ έκανε το κλικ . Μήνυμα στο γραφείο και με 2 μηνύματα αψωγη συνεννόηση για το ίδιο βράδυ . Ήρθε με 5 λεπτά καθυστέρηση , μόλις μπήκε μέσα κατευθείαν γλωσσόφιλα , πέρασε κάνα 5λεπτο να φασωνομαστε , σηκώθηκε μου λέει για την πληρωμή ( εκείνη την ώρα σκέφτηκα ότι δεν θα περάσω καλά σήμερα ) πληρώνεται κανονικά και μπαίνει στο μπάνιο . Περίπου 5 λεπτά να έφαγε το πολύ . (Βγαίνει πάλι με τα ρούχα όπως ίδια το έκανε και σε κάποιον άλλο αυτό πιο κάτω) Στα του αγώνα εξαιρετική , πολύ καλή πίπα , στο σεξ δεν λέει όχι σε τίποτα . Ξεκινάμε εκεί την όλη ιστορία πέρασμα σκούφου και ξεκινάει να καβαλάει αλαγει στάσης εγώ να την κρατάω στον αέρα και να δίνουμε πόνο , τέλος πρώτου γύρου διάλειμμα για τσιγάρο με μια ωραία συζήτηση ( αν και μικρή από τα μάτια χωρίς οτιδήποτε άλλο να ταιριάζει βρήκε την μισή καταγωγή μου ) ξεκινάμε δεύτερο γύρω με ένα υπέροχο facesitting από μέρους της με το μουνι της να είναι μέλι , σκούφος και στα 4 , αλλάζουμε στάση αυτή ξαπλωμένη έξω όρθιος και να μου βάζει τα χέρια της πίσω μου να με ωθεί περισσότερο ( όχι να το πενεφτω αλλά λόγο μεγέθους δεν πολύ χρειαζόταν , άρα το έκανε από καυλα από πτι κατάλαβα και από τις εμπιριες μου ) μετά από λίγο μου λέει μην χύσεις θέλω να σε τελειώσω με πίπα και ξεκινάει ένα ρεσιτάλ με τελείωμα στο στόμα της χωρίς να έχει αναφερθεί κάτι ήταν δώρο . Σίγουρα με την συγκεκριμένη είχα μία παραπάνω χημεία τυχαία . Μόλις ξανά έρθει Αθήνα θα με έχει σίγουρα επισκέπτη της . ( δεν μπόρεσα να βάλω μεγαλύτερη βαθμολογία γιατί είναι η πρώτη μου κριτική

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 13, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
45
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, james034, Inf0 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού