Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
είσοδος…. σε έχω δει κάπου σε ξέρω όπως το τραγούδι , αποκλείεται να μην έχει ξαναπεράσει από τα μέρη μας η
κι-ου-ρι-α είμαι σίγουρος …. Ωραίο ντύσιμο, σεξυ βλέμμα , χαμογελακι αναγνωριστικό .
Ερώτηση … δεν έχεις πολλές φωτος ούτε selfies γιατί καλή μου ?
Ε δε πολύ θέλω να με βλέπουν κ φοβάμαι μου λέει προτίμησα τις επαγγελματικές .

Ομως …. Πρόσωπο ? ξεχάστε το πρόσωπο των photos που δείχνουν ένα ωραίο κοριτσάκι μες την καλή χαρά που θα πηδηχτεί ανάλογα όμορφα .Ένα πολύ μέτριο πρόσωπο ,σπασμένο των 32-33 ετών .
Λίγο κυριουλα , λίγο σνομπ , λίγο τουπέ ,άχρωμη και σφιχτή γυναίκα σε αντιδράσεις .
Με ζώσαν τα φίδια η θα γαμιθει χωρίς αύριο η θα εκνευριστώ κ είναι Παρασκευή που είμαι χαλαρός λέω από μέσα μου …
Βαρύ ντύσιμο να δω τι κρύβει μέσα από όλα αυτά σκέφτηκα.

Κατά την αποκάλυψη …
Βυζαρες πειραγμένες αλλα φαντάσου οβίδες για σας που γουστάρετε . Σιλικόνη μου είπε κ πόσο έβαλε σιγά μη θυμάμαι τη δόση …
Μέχρι τη μέση είναι οκ αλλά από εκεί και κάτω αρχίζουν τα θέματα .
Γυμναστήριο ξένη λέξη εδώ κ πολύ καιρό .
Οι ζαρτιέρες και οι κάλτσες οι ψηλές στη τσίτα να σκάσουν αλλά κρατάνε σφιχτά το κωλο που είναι έτοιμος να κρεμάσει μόλις λυθούν .
Δυο απαίσια τατουάζ στην εξωτερική πλευρά των γοφών που ούτε κι αυτή ήθελε να τα βλέπει η να πει τι απεικονίζουν .
Κάτι λουλούδια ήταν , όπως λένε στο πουτσο μου λουλούδια και γύρω γύρω μέλισσες , αλλά καμία σχέση.

Ο κωλος …
Μεγάλη κωλαρα αλλά πεσμένη , απογοητευτική , θλιβερή κ αν είχε στόμα θα έλεγε πήγαινε με ένα gym ένα κάτι τις να μη βγω στη σύνταξη από τώρα κρίμα είναι .
Αυτά είδα , αυτά λέω .
Τι έκανα ? Εδώ θέλει θάρρος …
Ξεκίνημα με ισπανική με πρωτοβουλία της . Πόση αποτυχία μπορεί να έχει μια ισπανική μαλακια ρε φίλε ? Τον πιάνεις τον σφηνώνεις στις οβίδες και οκ πέτυχε .
Και μετά αρχίζει το γλέντι !!!
Σπρευ φουλ οκ κι αυτό πες δε γαμιεται …
Πιπα ? Η αεροπιπα της δεκαετίας κ η κοπελα να κοιτάει στο καθρέφτη !!!
Ούτε καν εμενα , ούτε καν τι γλύφει . Αλλου !!!
Την έβαλα από πάνω κουνήθηκε σα ψαρόβαρκα κ αυτό ήταν …
Θα πας πρώτη για ντους της λεω ?
Όχι όχι θα κάνω στο ξενοδοχείο μετά μου λέει !!!
Μαλακα λεω νομίζει ότι τελειώσαμε εδώ και θα φύγει λέω θα γελάσουμε σκέφτομαι .
Έκανα ντους κ είχε έρθει χαμογελαστή στο μπάνιο κ πήρε το φόρεμα της !!! Της χαμογέλασα κ εγώ άνετα κ χαλαρός .
Βγαίνοντας της λεω αααα ντύθηκες θα φύγεις ? Ξέρεις πόση ώρα έχεις κάτσει ? 25 λεπτά ! Αν θες βέβαια φύγε της λέω αλλά χρήματα δε θα δεις .
Γδύνεται στο λεπτό αφού κατάλαβε τη μαλακια της κ μου λέει συγνώμη κάποιοι πελάτες είναι οκ καμία φορά με μια φορά γι αυτό ντύθηκα !
Ναι λέω ? Που βρίσκονται αυτοί ? Εδώ στη. Ελλάδα ? Όχι μου λέει στη Τουρκία έτσι κάνουν πολλοί !!!
Εδώ της λέω είναι Ελλάδα αλλά σε βλέπω σύντομα πάλι Τουρκία …
Ντυσου , έφυγες μάλλον πέταξες της λέω γιατί για Ελλάδα δεν κάνεις κοπελα μου .
Πληρώθηκε κ έφυγε αφήνοντας κ την πόρτα ανοιχτή με τουπεδακι κ νευράκια .
Συνοψίζοντας η κοπέλα νομίζει ότι κάνει το call girl .
Τυχαία βρέθηκε Ελλάδα και δε νομίζω ότι θα ξαναέρθει και ποτέ ξανά , με τόση απάθεια κ αδιαφορία για τον πελάτη .
Όταν έφυγε σκέφτηκα ότι τελικά πέρασα μια χαρά .
Αν ήταν μια μέτρια κοπέλα σε υπηρεσίες θα έλεγα ότι την αδίκησα η την έκρινα βιαστικά η ότι ίσως δεν ήταν ιδανική μέρα η εγώ ο περίεργος .
Πως να είμαι ο περίεργος αφού δεν έκανε ούτε τα βασικά . Πως να έχει κάποιος απαιτήσεις όταν στο 25 λεπτό ντύνεται να φύγει ?
Χίλιες φορές να είναι το απόλυτο μηδέν παρά να προσπαθώ να δικαιολογήσω μια μετριότητα με υποθέσεις στυλ δεν έχει πιάσει το νόημα της δουλειάς η είναι κουρασμένη η έχει στραβή μέρα .
Εγώ που όχι μόνο δε στραβογαμισα αλλά αμφιβάλλω και αν γαμισα τι πρέπει να πω ?
Ούτε τύψεις ούτε τίποτα . Μια χαρά όλα οκ , προχωράμε .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.620
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, geroksouras, George_1969 και 41 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2021
Επιασε φθινοπωρο βλεπω και μιας και δεν υπαρχει sea και sun οι κοπελες μας στερουν και το ....sex, κριμα φιλε που περασες ασχημα
review reaction 1 hornyasfuck, feragamo, olddog και 1 ακόμα μέλος
16 Οκτωβρίου, 2021
Επρεπε να την πληρώσεις για ημίωρο.Μην τις κακομαθαίνετε ρε παιδιά..Τα χρήματα βγαίνουν δύσκολα σήμερα και πρέπει να πιάνουν τόπο..
review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27
16 Οκτωβρίου, 2021
ρε συ λες να σε ματιασα?
παμε για αλλα. απο φολες εχουμε φαει μπολικες. προχωραμε.
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, feragamo, olddog και 2 άλλα μέλη
16 Οκτωβρίου, 2021
Όντως φίλε κακώς της πλήρωσες όλη την ώρα,δικαίωμα σου βέβαια δικό σου είναι το πορτοφόλι αλλά αυτά βλέπουν και πάνε μετά να την βγάλουν στο έτσι χωρίς κάμοια σοβαρή προσπάθεια να τιμήσουν τον αγώνα και ψάχνουν για κορόιδα,άμα θέλει τέτοια να πάει Τουρκία που απ' ότι φαίνεται τα δέχονται.
review reaction 1 hornyasfuck, Stavros(2)
16 Οκτωβρίου, 2021
Aπο ποια χωρα ειναι το ζωο αυτο?Για ελληνιδα μιλαμε?
ΜΝ
Μαρκήσιος ντε Σαντ
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
17 Οκτωβρίου, 2021
Εγώ θα την κλείδωνα στο μπάνιο και θα έφευγα Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
P
paparovicz
review reaction 3 hornyasfuck, TheTester
17 Οκτωβρίου, 2021
Βλεπω ότι κατέβηκε το profile της. Μαλλον η έφυγε η έκαναν κι άλλοι παράπονα και μας αποχαιρέτησε .
review reaction 1 hornyasfuck, petergsp
17 Οκτωβρίου, 2021
Ρε συ μετρήθηκες σωστά ???
Μήπως τελικά σου πήρε περισσότερα χρήματα και την κοπάνησε ?
Χεχε!
review reaction 1 hornyasfuck
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8