Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Την έκλεισα αμέσως μόλις είδα τις φωτογραφίες της.
Κατά τη γνώμη είναι από τα κορίτσια που ξεχωρίζουν στο ρόστερ των τελευταίων ημερών.
Την συνάντησα σήμερα στο ξενοδοχείο της.

Όμορφο κορίτσι. Σχεδόν δύο μέτρα, 1.75m.

Στο πρόσωπο είναι στο 7.
Στο κορμί μεταξύ 7-8, αρκετά κοντά στο 8.
Θα την ήθελα λίγο πιο αδύνατη και γυμνασμενη.

Μύριζε όμορφα και η ανάσα της καθαρή.

Χαμογελαστή και ευγενική. Την άρπαξα σχεδόν αμέσως για φιλιά και ανταποκρίθηκε με γλωσσοφιλα.

Έκανα μπάνιο και επέστρεψα, με περίμενε στο κρεβάτι.
Η πίπα της καλή χωρίς όμως να είναι κάτι ιδιαίτερο.

Καλή συμμετοχή, πολλά γλωσσοφιλα, καλά στησίματα. Sex με αρκετή ένταση. Ήταν καλό, μου άρεσε.

Και ήθελα και άλλο.

Ολοκληρώνοντας τον πρώτο γύρο πήγα για ντουζ. Επιστρέφοντας την βρίσκω στο κρεβάτι τυλιγμένη με το σεντόνι.

Πρέπει να είχαμε ακόμα μισή ώρα στην διάθεση μας. Καλός χρόνος για δεύτερο γύρο.

Τι έχεις? Την ρωτάω.
Κρυώνω, μου απαντάει.

Πήγα κοντά της και την αγκάλιασα.

Και ενώ προσπαθούσα να την φασωσω και να την ζεστάνω διαπίστωσα οτι οσο εγώ προσπαθούσα να πάρω μπρος τόσο αυτή έπαιζε άμυνα, κάνοντας την νυσταγμενη, δίνοντας μου ψοφια φιλιά, αγκαλιάζοντας το σεντόνι, κ.ο.κ.

Κατενάτσιο κανονικό. Πασουλες στο κέντρο να περάσει η ώρα.

Κάποια στιγμή την ρώτησα,
-θα κάνουμε sex ?

-Σε παρακαλώ όχι, είμαι πολύ κουρασμένη, μου απάντησε.

Αιφνιδιαστηκα. Δεν μου έχει ξανασυμβεί.

-Όχι ? Την ξαναρωτησα.

-Τουλάχιστον είμαι ειλικρινής, απάντησε κοιτώντας με με ένα ζεστό χαμόγελο.

Δεν μπορούσα να μην σεβαστώ την επιλογή της. Ούτε είχα διάθεση και για παράπονα, γκρίνιες κλπ. Δεν είναι το στυλ μου.

Η ώρα πέρασε, ντύθηκαν και έφυγα. Ένιωσα πως ανυπομονούσε να φύγω.


Όχι, δεν θέλω να την συναντήσω ξανά.

Καλή συνέχεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
ntinosam
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
5.945
Πόντοι:
11.005
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kamikaze73, company of heroes tho και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2021
Γνώμη μου , πληρώνεις μισάωρο για 1 φορά σεξ και όλα καλα. Στο επόμενο θα έχει φύγει κούραση....
review reaction 1 hornyasfuck, ctlover, petergsp και 1 ακόμα μέλος
16 Οκτωβρίου, 2021
Τι οχι μωρη ξεκωλιαρα ??? Για κουτσομπολιο πηγες στη φιλη σου νομιζες??
Φιλε επρεπε ή να τη διωξεις νωριτερα και να πληρωσεις λιγοτερα ή να τη βαλεις για πιπα μεχρι να τελειωσει η ωρα
review reaction 1 Stavros(2), hornyasfuck, mysterious
16 Οκτωβρίου, 2021
Ουτε 2 μερες δεν εχει και κουραστηκε ???
Ρε που τις βρηκαμε αυτες ?
Που να πανε να δουλεψουν κ σε κανενα χωραφι...
review reaction 3 hornyasfuck, Geo..., mysterious
16 Οκτωβρίου, 2021
Κριμα φιλε γιατι φαινεται ομορφη κοπελα, επρεπε να φυγεις στο μισαωρο..... στη Γαλλια κι αυτη ή να τη συνετισει το γραφειο, αντε γιατι γεμισαμε σαπάκια, ουκ εν τω πολλώ το ευ....
review reaction 1 hornyasfuck, olddog, Geo... και 3 άλλα μέλη
16 Οκτωβρίου, 2021
Σέβομαι το γεγονός πως μια κοπέλα μπορεί να είναι κουρασμένη. Είναι δεδομένο πως τα γραφεία τους βάζουν απανωτά ραντεβού, για να επιτύχουν το μέγιστο δυνατό κέρδος στο μικρό χρονικό διάστημα που θα βρίσκονται στην Ελλάδα. Αυτό όμως δεν αναιρεί το γεγονός πως η κοπέλα πληρώνεται αδρά (140€ δλδ το 1/4 του βασικού μισθού, σε 1 ώρα), για να παρέχει μια συγκεκριμένη υπηρεσία, που περιλαμβάνει 2 φορές σεξ στο πλαίσιο ωριαίου ραντεβού. Αν δεν μπορεί να ανταποκριθεί στις συμβατικές της υποχρεώσεις, τότε θα πρέπει να υπάρχει και αντίστοιχη περικοπή της συμφωνηθεισας αμοιβής. Από την στιγμή που μιλάμε για μπίζνα, και το σεξ είναι μια μεγάλη και προσοδοφόρος μπιζνα, ότι συμφωνείται πρέπει και να τηρείται. Αλλιώς ας πάει σε εργοστάσιο στη Σιβηρια, ή απ’ όπου είναι τέλος πάντων, να δουλεύει για 250€ το μήνα και να παραπονεθεί εκεί για κούραση. Να δούμε αν την άλλη μέρα θα έχει δουλειά ή θα είναι στην ουρά του ρωσικού ΟΑΕΔ για το επίδομα ανεργίας.
ΥΓ. Το κατενάτσιο (κλειδαμπαρωμένη πόρτα σημαίνει στα ιταλικά), το δίδαξε στην Ίντερ των 60’s ο τρισμεγιστος Εμίλιο Ερέρρα, αλλά εδώ και πολλά χρόνια έχει ξεπεραστεί…
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
review reaction 1 Stavros(2), hornyasfuck, olddog και 5 άλλα μέλη
16 Οκτωβρίου, 2021
παει κι αυτη. πολυ γρηγορα κλαταρισε.
κριμα φιλε.
review reaction 1 hornyasfuck, TheTester
17 Οκτωβρίου, 2021
Εγώ αν πάω στη δουλειά και πω στο αφεντικό ότι τη μισή μέρα δε θα δουλέψω γιατί κουράστηκα , δε νομίζω να με πληρώσει για ολόκληρη …. Δεν τα βρίσκουμε στο δρόμο τα λεφτά . Αν δε μπορείς , μην το κάνεις . Για να μην παρεξηγηθώ , κι εγώ το ίδιο θα εκανα , δλδ θα την πλήρωνα για ολόκληρη ώρα και άντε στο καλό . Πρέπει να σταματήσουμε όμως τα κιμπαριλίκια, για να σέβονται λίγο τη δουλειά που ήρθαν για να κάνουνε .
review reaction 1 Stavros(2), hornyasfuck, ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ
07 Ιανουαρίου, 2022
Ρε συναγωνιστες!!!!!!!! Νο σεχ σου είπε;;; No money θα της έλεγα θα την σουταρα και θα έπαιρνα το γραφείο και θα έλεγα από ποτέ πληρώνω δύο φορές γαμησι και μου λέει όχι στο δεύτερο;;;;; ρε ουστ!!!!! Μου φαίνεται βρίσκουν και τα κάνουν!!! Αλήθεια αν το έλεγα εγώ στη δουλειά μου No work το τελευταίο μισάωρο τι θα μου έλεγαν λες;;; Ούτε πιπα δεν έδωσες στο μισάωρο;;; που έμεινε; τι την είχες αγκαλίτσα μέχρι να περάσει η ώρα;;; καλα να πάθουμε!!! Διότι είχα φίλο στην Τουρκία που γαμησε κοπέλα από εδώ που έκανε τουρ στην Τουρκία και την πήγε πιπα κωλο μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτα με τα χυσια στο στόμα έφυγε και η συγκεκριμένη εδώ έκανε την δύσκολη και την κουρασμένη... Διότι εδώ τις έχουμε μάθει ετσι... Φταίμε.. Φταίμε...
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8