Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 17 10
Call-Girls 57115
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ναι κωλομασαζ κύριοι και όχι μασαζ του κωλου. Ας το παμε από την αρχή όμως γιατί το ραντεβού πήγε ανέλπιστα καλά. Υποδοχη με τακούνια και σεξυ εσώρουχα όπως πρέπει. Βάψιμο, νύχια κτλ σωστα όλα. Θεϊκή ατάκα με το καλησπέρα, ομιλείτε ρώσικα;;; που είσαι rouchfucker να δώσεις ρέστα. Niet λεω και μου δίνει φιλάκι και ορμαω στο μπάνιο. Πετσέτα, παντόφλες υποδοχή και βγάλε μου εσώρουχα. Σώμα οτι βλέπετε με τις σιλικόνες στα βυζια και ρωγες κάγκελο.Μειον για εμένα οι ελιές (διασπαρτες παντου ακόμα και εκεί μου δεν το περίμενα)που κρύβονται στην φωτογραφία...Φιλιά περίεργα στριφογυριστα χωρίς γλώσσα. Παίκτες έχει piercing στην γλώσσα οπότε δεν παίζει γλωσσοφιλο το αποφεύγει. Πιπα με χεράκι που το κόβει, χωρίς τα μπαλάκια. Στήσιμο τρελό, ποδαρες 2m. (είναι όσο λέει την κοίταζα στα ίσια και ειμαι 1,79, πσσσσ ακρίβεια)και τα πρώτα εφυγαν στην κοιλιά. Λέω θα παίξω safe mode μιας και από παρλες δεν.. masaz λέω. Μου γράφει στο Google ειμαι φοβερή. Ε είναι...επαγγελματίας , απο τα καλύτερα ever. Τι λαδια, τι πίεση που να βρίσκει τα σημεία που πονάω, τι refleξολογια,τράβηγμα δάκτυλα ολα ένα ένα, απλά τα σπάει. Και το κορυφαίο. Λαδι στον κωλο και κωλομασαζ. ΝΑΙ, εκατσε πάνω μου και άρχισε τεχνικές μασαζ με κωλομερια. Στο καπάκι γύρναγε για να αρχίσει βυζομασαζ. Μιλάμε έλιωσα και εγινα. Ειχε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα. Παει για μπάνιο και μου γράφει παμε να σε κάνω μπάνιο, άστα αυτά λεω και ορμα στον μικρό που τον ανέστησες. Τέτοια συμμετοχή δεν την περίμενα. Να στήνεται, να κουνιέται, να τρίβει το μουνι της για να τελειώσει, σαν το λαγουδάκι Duracell ειχα γίνει δεν σταμάτησε λεπτό ακόμα και όταν έκοβα χτύπαγε το μούσκεμα μουνι της πάνω μου. Δεν τελείωσα ποτε φίλτατοι ειχα λιώσει από την καβλα, τούμπανο ο μικρός αλλα δεν και είπα στοπ. Πολύ ιδρώτας και λεω παω για μπάνιο. Ήρθε και με έπλυνε... δεν περιγραφω άλλο, πηγαίνετε. Αν δεν σας αρέσει (δυσκολο) οπωσδήποτε μασαζ με happy end. Δεν θα χάσετε με τίποτα, ορμηξτεεε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.751
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 monstercock greece, hornyasfuck, kwstasxat και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2021
Μουναρα, αυτη ειναι να τη βγαλεις εξω για βολτα καλοκαιρι παραλιακη κ να σε κοιτανε σα μαλακα....
Και μετα να την πας βραδυ παραλια για μπανιο, τσιμπουκι κ γαμισι στην αμμο
review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27
16 Οκτωβρίου, 2021
Μου ειπε αν θελω μασαζ αλλα προτιμησα να τη γαμησω μεχρι τελους...Την επομενη φορα μασαζ σε 2ωρη συναντηση
review reaction 1 hornyasfuck, andronikos3
17 Οκτωβρίου, 2021
Κάποιες φορές είναι τόσο τεράστια η διαφορά της εμπειρίας που με κάνει να απορώ είμαστε τόσο διαφορετικοί; !

Το κορίτσι στο πρόσωπο δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, σκληρό όπως σκληρός και νευρικός ο χαρακτήρας της. Ψηλή ναι αλλά ΠΟΛΥ νευρική μαζί μου. Μπήκε πρώτη ερώτηση αν μιλώ ρώσικα. ΝΙΕΤ της λέω κι αρχίζει την πάρλα στα ρώσικα με τον Γκούγλη. ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ. Της είπα 3 φορές να χαλαρώσει δεν πειράζει δεν χρειάζεται να πούμε πολλά ... Λύσσαξε με τις γνωστές ερωτήσεις αν είμαι παντρεμένος, τι κάνω, πόσο ετών είμαι ... Φάγαμε 20 λεπτά αλλά η νευρικότητά της δεν έφευγε με τίποτα. Εντωμεταξύ την χάιδευα μαλιά, πλάτη, στήθος ΤΙΠΟΤΑ, καμιά αντίδραση ! Δυο φιλιά μου έδωσε ΕΝΤΕΛΩΣ μηχανικά χωρίς ίχνος αισθησιασμού ...

Τελικά μου λέει κάτι στα ρώσικα και ο Γκούγλης το μεταφράζει "Shall we go inside to RES?T"

χαχαχα λέω έτσι πάμε μέχρι στιγμής μόνο για ύπνο είμαστε

και τότε μου λέει στεγνά ξεδιάντροπα "¨η μήπως να μου βάλεις λίγο ακόμη κρασί ?"

Της απαντά "θα σου βάλω μετά το σεξ"

και τότε κάνει το μεγάλο φάουλ "Give me money"

α γαμήσου μωρή καριόλα είπα μέσα μου αλλά πριν την διώξω είπα να επιβεβαιώσω λίγο ακόμη πόσο καλή καριόλα είναι

της αφήνω τα χρήματα στο σαλόνι και
της λέω "είσαι νευρική με τα χρήματα γιατί ;"

πως να μην είμαι βρίσκομαι σε ένα άγνωστο σπίτι με έναν άγνωστο άνδρα (συνεχίζει την μαλακία της λοιπόν)

"είναι δηλαδή η πώτη σου φορά"

η δεύτερη μου δείχνει με τα δάχτυλα με νάζι

ναι μωρή ξεκωλιάρα σε πιστέψαμε τώρα ...

πήρε τον πούλο κι έφυγε χωρίς καν να κοιτάξει πίσω

Παιδιά ΑΠΟΡΩ με τις δικές σας εμπειρίες η δική μου ήταν με ένα άτομο είναι καβαλημένο κι εντελώς δήθεν

μήπως ήρθε σε μένα η δίδυμή της αδελφή ;
review reaction 1 hornyasfuck
17 Οκτωβρίου, 2021
Και όμως φιλε phlmrg οι διαφορές δεν είναι τεράστιες αλλα με μικρες πινελιές πως αλλάζει ένα ραντεβού .Όντως και εμένα το προσωπο μου φάνηκε σκληρό ενώ αντικειμενικά είναι όμορφη. Ειχε νευρικότητα, προφανώς λόγω επικοινωνίας αλλά ήταν ξεκάθαρο ότι δεν θα μιλήσουμε και όλα χαλαρά. Η νευρικότητα στα φιλιά ήταν έντονη δεν ασχολήθηκα γιατί στα χαμηλά έπιασε κοφτες. Κρίμα που δεν πέρασες καλά, εγώ πέρασα γαματα Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4