Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 13 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Рай - это место, где находится Ева.

Ένα μήνα τώρα ο κόσμος μου είναι λίγο άχαρος. Οι «κακές» μα ολίγον τι νόστιμες παρέες κι οι Συνέπειες..
Οι Συνέπειες καραδοκούν• Δεν θα σ’αφήσουν ποτέ να «αγιάσεις».

Όλα αυτά μέχρι που η πόρτα άνοιξε κι η Amina χαμογέλασε.. Χαμόγελο που εξέφρασε ότι αποσιωπά η γλώσσα μου..
Ότι ακριβώς, με στερεότυπες τύψεις, αποζητώ.

Τα πάντα γύρω μου έγιναν παράδεισος.. Γιατί ? Γιατί η Amina ήταν εκεί..
Στα μάτια μου εξέπεμψε παράφορο ερωτισμό.. & κίνητρο ουτοπικό.. τόσο δυνατό που κανείς θα πίστευε πως μ’ αυτό και το σύμπαν σώζει..
Κάποτε ο Αριστοτέλης Ωνάσης είχε πει : «Εάν δεν υπήρχαν οι γυναίκες, όλα τα λεφτά του κόσμου δεν θα είχαν καμία αξία..»
Μόλις κατάλαβα καλύτερα τι ήθελε να πει..

Ελαφριά σαν πέπλο.. Αισθάνεσαι ότι αν φυσήξεις θα ανεμίσει σαν την πιο όμορφη μα και πιο επιβλητική σημαία..

Τα άκρα της εξολοθρεύουν ολοσχερώς , δια παντός και αμετακλήτως την φήμη της Σταχτοπούτας…

Λεπτά, αριστοκρατικά τόσο που καθορίζουν νέους κανόνες στις κουλτούρες της ομορφιάς του κόσμου. Εκεί… λένε Νο36, μα εγώ θα
στοιχημάτιζα και το ματωμένο Διαμάντι ότι πάνω από 35,5 δεν είναι. Πεντικιούρ στο δύσκολο χρώμα που προτιμά μία από τις σπουδαιότερες αυτοκινητοβιομηχανίες (BUGATTI BLUE).
Στο δικό της πέλμα φαίνεται σαν τα νερά της πιο φαινομενικά τροπικής παραλίας των Κυκλάδων.
Μια γατούλα.. ..πέρασε πάνω από το δεξί της κι άφησε ανεξίτηλο το πάτημά της.. (Tatoo).
Δεν καταλαβαίνεις που στηρίζεται.. Mια καλό σκηνοθετημένη διαφήμιση της Barbie που πήρε σάρκα και οστά. Σκέτο Όνειρο..
«Λεπτομέρειες…» , Λεπτομέρειες που αποσυντονίζουν και τους πιο σταθερούς Νευρώνες.

Υποδοχή με το κόκκινο σετ εσωρούχων , των ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ακριβέστατων φωτογραφιών , συνοδευόμενο από λευκές δικτυωτές ζαρτιέρες
& High Heels που φιλοξενούσαν δύο από τα ακριβότερα Asset της.
Σύνολο που κοσμούσε το κρυστάλλινο & αψεγάδιαστο κορμί της• Μάταια προσπαθούσε να δώσει έναν επιπλέον τόνο ομορφιάς σ’ αυτό.
Μα πως ? Αφού τα όρια είχαν ξεπεραστεί εις τριπλούν από τότε που η Amina «προσχεδιάστηκε»..

Αφαιρώντας της τα «ρούχα» , η Ομορφιά της όλο και πιο Τυραννική.. Διέλυε με μανία τον κάθε μου κανόνα…

Ξεκίνησα να τα απομακρύνω αργά με το στόμα μου να ακολουθεί κάθε αποκαλυπτικό πόντο την ίδια στιγμή που τα χέρια της πήγαν να ξεκουμπώσουν τον στηθόδεσμο. Για λόγους επίδειξης δεξιοτεχνίας πέρασα πιο γρήγορα από εκείνη δύο δάχτυλα του ενός χεριού μου περαιώνοντας τον ίδιο σκοπό στιγμιαία.
Με ένα πονηρά ευχάριστο βλέμμα της , μου έδειξε την αποδοχή της επίδειξης..

Η «Συνάντησις» είχε ξεκινήσει..

Οι ρυθμοί στην αρχή ήπιοι μα ανέβαιναν με «σαξο – φονικό» τέμπο και την ίδια στιγμή έσβηναν με ευκολία ότι κουβαλάει το μυαλό
γεμίζοντάς το με τα πιο πολυτελή , «Aminia» , όνειρα..

Τρελές σκέψεις , παιδιάστικες, 'έκοβαν βόλτες' πλησίον της ευθραύστου πλευράς του νου μου. Μήπως θα υπήρχε τρόπος, παρά τα όσα, να την αποκτήσω?
Η άλλη πλευρά, αυτή της λογικής, χάνοντας τον αγώνα, διήγαγε αντάρτικο / κλεφτοπόλεμο προκειμένου να επιβάλει την τάξη..

Μα.. ,
Αν μπορούσα να κατακτήσω την ‘Amina’ , αυτή θα ήταν κι η ισχυρότερη υποταγή μου..

ΟΥΣΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ. -

Η Amina είναι Ιδιαίτερης σπανιότητας λουλούδι με απίθανη αύρα - σε περίπτωση που αποφασίσει να στο «δώσει», Φαντάζομαι.. Επικίνδυνα ερωτεύσιμη χωρίς η ίδια να το γνωρίζει καν. Αυτό λοιπόν την βοηθά να είναι ήρεμη έτι περισσότερο και προσγειωμένη. Κατάλληλη για όσους αρέσκονται σ’ αυτού του είδους τους σωματότυπους , πολλώ δε μάλλον για όσους αρέσκονται στην δύναμη της ποιότητας & οπωσδήποτε ή τουλάχιστον συμπερασματικά , ακατάλληλη για έντονα ακατάλληλες καταστάσεις…
Οι πιο έμπειροι θα καταλαβαίνατε εύκολα το όλο νόημα δίχως την προσθήκη αυτής της παραγράφου.

Η Βαθμολογία , για εμένα, είναι αντικειμενική.
Παρόλα αυτά , σαφώς , λυπάμαι πολύ , που αναγκαστικά , μπήκα στην διαδικασία να την «αποδώσω» με αριθμούς αφού
η Amina παραβιάζει εύκολα την Μαθηματική Επιστήμη…

Η Amina είναι άλλου είδους Επιστήμη..
«Α» For Amina Guys…

This Was my "Weekend" ..Amina Was There & I Had "What I Needed" ,
Like the Song : https://www.youtube.com/watch?v=yScVu2eVJ-8

..Now I'm Devastated.

Με Εκτίμηση ,
C27.-

p.s. : Έχω χάσει πολλά «νέα σας» τον τελευταίο μήνα , αλλά θα τα δω.. και «θα με δείτε..».

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Constantinos27
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
4.172
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 trikimia, houdin, company of heroes tho και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2021
συνονοματε συναγωνιστη , άλλη μια κριτικη πριν το πουλιτζερ .εχεις σκεφτει να αφησεις την τωρινη εργασια σου και να γραψεις ενα βιβλιο με τις εμπειριες σου ? ποιες 40 αποχρωσεις του γκρι και κουραφεξαλα ? κι επειδη εχουμε πει και 2 κουβεντες παραπανω ,ομολογω πως αυτο που μου κανει εντυπωση ,σε βαθμο υποβοσκουσας ανησυχιας , ειναι η ευαισθησια με την οποια χρωματιζεται η καθε σου συνευρεση. φανταζει λιγο οξυμωρο ,ενας αντρας με τις δικες σου εμπειριες να βλεπει με τοση τρυφεροτητα την καθε του καινουρια προσπαθεια ικανοποιησης .ενας γιγαντας με παιδικη ψυχη , που θα ελεγαν κι οι δημοσιογραφοι. ενας ενηλικας που βιωνει τις εμπειριες του με τον αγνο τροπο που βιωσε την πρωτη του φορα.
ευτυχως για εμας τους αναγνωστες σου που υπαρχουν ακομη ανθρωποι με τετοια ενταση και προσωπικοτητα που εχουν την ικανοτητα να μετατρεπουν μια κριτικη σε ωδη .ειλικρινα , οι κριτικες σου παντα με βαζουν στην σκεψη να δοκιμασω τις κοπελες που επισκεφθηκες.
review reaction 1 olddog, hornyasfuck, TOMCRUISE και 2 άλλα μέλη
16 Οκτωβρίου, 2021
Καπέλο
review reaction 1 review reaction 2 olddog, hornyasfuck, Constantinos27
16 Οκτωβρίου, 2021
@kostad1nos : Αγαπητέ μου Κωνσταντίνε ,

Είσαι εξαιρετικός γενικότερα και σαφέστατα έχεις μία πρωταρχική θέση στο μυαλό μου.
Το Σχόλιό σου αποτελεί ένα επιπλέον κίνητρο στην προσπάθειά μου , μέσα σ'αυτές τις "σύγχρονες"
κοινωνικές συνθήκες , να μην ξεχνώ κι αυτή την πλευρά του εαυτού μου...
Προσπαθώντας να ισορροπήσω την σύνταξη της απαντήσεώς μου με τους "κανόνες" του Site και
να είμαι Λακωνικός (Δύσκολο) , θα σε ευχαριστήσω θερμότατα δια το μεγαλείο του σχολίου το οποίο με
μετριοφροσύνη απολαμβάνω όσες φορές κι αν το διαβάσω..

Συνήθως σε αναγνωρίζουν οι άνθρωποι που ο ψυχισμός τους φέρει όμοιες αποχρώσεις με τον
δικό σου..

Τραγική ειρωνεία δε , αποτελεί το γεγονός ότι στους χρόνους που συνέτασσα την παρούσα αναφορά , πολλές φορές
ήρθε στο μυαλό μου η Ταινία που αναφέρεις αφού η Amina ήταν ουσία αθώα ως κι η πρωταγωνίστρια
του έργου. Επιπλέον "απόδειξη" λοιπόν ότι τα πνεύματα, καμιά φορά, συναντιούνται.

Τέλος , περί υποβόσκουσας ανησυχίας , μάλλον καλά κάνεις κι ανησυχείς Μεγάλο χαμόγελο αφού καλώς ή κακώς για εμένα
το κάθε ραντεβού διέπεται από αυθόρμητο ψυχικό υπόβαθρο.. Δεν έχω στο μυαλό μου ότι πρόκειται περί
συναλλαγής , οριακά ούτε κι ότι ο σκοπός πρέπει κατ' ανάγκη να περαιωθεί..
Ευτυχώς , βέβαια , αυτό δεν μου έχει συμβεί ποτέ )) Πλατύ χαμόγελο

...Έχω κάνει και δυο συντακτικά λαθάκια εκεί πάνω , τώρα τα είδα , κάθε φορά τα "τσιμπάω" εκ των υστέρων
και εκνευρίζομαι τόσο... )))

π.χ.
Λάθος : "...«σαξο – φονικό» τέμπο και την ίδια στιγμή έσβηναν με ευκολία..."
Πιο Σωστά : "...«σαξο – φονικό» τέμπο την ίδια στιγμή που έσβηναν με ευκολία..." Τόσο απλά.. Γαμώτο ! χαχα )))

Αγαπητέ Κωνσταντίνε ,
Σου εύχομαι να δοκιμάσεις ή να δοκιμάζεις πάντα ότι κεντρίζει το ενδιαφέρον σου.

@Yato : Φίλε Yato , Να είσαι πάντα καλά , αναμένω τα καλύτερα νέα σου & σε ευχαριστώ !

@Everyone : Guys... Με βαθιά εκτίμηση και για εσάς που αφιερώσατε χρόνο , με διαβάσατε
και με τιμήσατε! Εύχομαι να έχετε ένα υπέροχο ΣΚ !!

Peace.. ,
C27. -
review reaction 1 olddog, Katz, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
17 Οκτωβρίου, 2021
Επιβεβαιώνω γισ αυτα τσ απίστευτα πελματα. Την επισκέφτηκα πριν Αλλα μηνα. Ο ορισμός της θηλυκης πατουσας με τεράστια καμάρα.
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck
17 Οκτωβρίου, 2021
Τη συνάντησα πριν κανα μηνα Κ επιβεβαιώνω γι αυτα τα απίστευτα πέλματα. Ο ορισμός της θυλικης πατουσας με καμαρες υψηλές
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5