Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Από εμφάνιση είναι ακριβώς αυτό που βλέπεις αλλά πιο μαυριδερή. Σώμα φυσικό, γυμνασμένο αλλά όχι τόσο πέτρα όπως προαναφέρεται . Στα δικά μου γούστα τέλειο. Το πρόσωπο οκ, όμορφο, όχι Thulsa Doom, απλά έχει μεγάλο στόμα. Εμένα μου άρεσε. Είναι και θέμα γούστου. Ηλιακά πάνω κάτω ότι λέει. Καθαρή και το δωμάτιο της αρκετά καθαρό και τακτοποιημένο. Αγγλικά αρκετά καλά για να συνενοηθείς, απλά δεν μου φάνηκε ιδιαίτερα επικοινωνιακή. Δεν είναι της κουβέντας.

Όσον αφορά το κυρίως θέμα, και ναι και όχι. Μου έδωσε κι εμένα την εντύπωση ότι είναι νέα στο επάγγελμα. Η πίπα της κάτω του μετρίου, χωρίς μεράκι. Όταν την έγλειψα όμως κατάλαβα ότι η ανταπόκριση της ήταν πραγματική και όχι face. Έβαλα και δάχτυλο αλλά όχι υπερβολές. Δεν ήταν για παραπάνω. Ομοίως συνέβη και κατά τις τρεις στάσεις που αλλάξαμε: ιεραποστολικό, cow και πισωκολλητό. Τζελ δεν έβαλε. Τελείωσα στο δεύτερο ιεραποστολικό ενώ μου είπε ότι τελείωσε κι αυτή. Έχει μικρό μουνάκι αλλά ανοίγει με τη διείσδυση. Δε τον έχω και τεράστιο.

Δε ξέρω για τους υπόλοιπους αλλά εγώ προσωπικά άμα καταλαβαίνω πολύ ψεύτικη ανταπόκριση ξενερώνω και καμιά φορά δε μπορώ να τελειώσω. Με αυτή δε συνέβη αφού κατάλαβα ότι καύλωσε πραγματικά. Οπότε από αυτό και σε συνδιασμό με την εμφάνιση μπορώ να πω ότι πέρασα αρκετά καλά. Άμα φιλούσε και πιο παθιασμένα και με γλώσσα θα ήταν σούπερ. Τα φιλιά τα δέχεται αλλά νομίζω καθαρά από υποχρέωση.

Το γραφείο ευγενικό και συνεννοήσιμο.

Εν κατακλείδι η κοπέλα δεν έχει ιδιαίτερη πουτανιά αλλά δεν κάνει και πουτανιές, είναι κάπως amateur, γι αυτό και θα την ξανασυναντούσα.

Καλά να περνάτε, να το ευχαριστιέστε και να μην είστε κάφροι. Πσυχούλες είναι κι αυτές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 14, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
214
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Poetjokey, piko, andronikos3 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2021
Κανονικα αυτες με τα μεγαλα στοματα επρεπε να κανουν κ τα καλυτερα deepthroat....
review reaction 1 review reaction 3 piko, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1