Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 171 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Άρχισα τελευταία να την αναζητώ. Χάθηκε αλλά πιστεύω θα επιστρέψει σύντομα ....

Εντωμεταξύ νόμιζα ότι έχω γράψει κριτική αλλά τελικά έκανα λάθος.

Η συνάντηση έγινε πριν μήνες σε ξενοδοχείο των Νοτίων.
Συνεννόηση εύκολη. Ευτυχώς για μένα κανονίζει ραντεβού εκείνη την ώρα και ανάλογα τα κέφια της. Οπότε αν συμφωνήσει σημαίνει ότι θέλει να γαμηθεί. Απλά τα πράγματα !!

Πιτσιρίκα με πολύ ωραίο σώμα και σοκολατεί χρώμα.
Ωραίο στήθος και πρόσωπο μπορώ να πω. Δίνει γλωσσόφιλα και αν είσαι ευγενικός στο ανταποδίδει με το παραπάνω !
Κάναμε παθιάρικο σεξ με τους ρυθμούς να εναλλασονται πότε σε αργό ή γρήγορο και πότε σε σκληρό ή gfe . Είναι μαστόρισσα και έμπειρη μιας και χρόνια στο χώρο παρόλο το νεαρό της ηλικίας.
Στα 140€ είναι οκ!
Οι τιμές ξεφεύγουν γενικά αλλά όσο ανεβαίνουν οι μέτριες, κορίτσια σαν αυτή θα πάνε παραπάνω από 160€!!
Θα την ξανασυναντούσα στα 140. Αξίζει!

Έχει πολλές κριτικές και με την επιστροφή της θα ανέβει το επίπεδο των ανεξάρτητων!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ικτίνος
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
8.178
Πόντοι:
24.806
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Johnny Red2, TOMCRUISE, malkotto_94 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2021
Που καταντησαμε να κλεινει ραντεβου οποτε της καυλωσει της πουτανας να γαμηθει να μας μαδαει και να το γουσταρουμε κιολας μνημονια μεχρι να σβησει ο ηλιος
review reaction 1 review reaction 3 buzzkill, protaris2018, piko και 1 ακόμα μέλος
12 Οκτωβρίου, 2021
μην δεις και 200 !!! αφου υπαρχουν που τους τα δινουν καλα κανουν...
review reaction 1 Ικτίνος
12 Οκτωβρίου, 2021
παιχτη μια χαρα και δυο μην σου πω ειναι το κατερινακι ...αν και δεν ειναι μεσα στο ηλικιακο γκρουπ των γυναικων που εγω πηγαινω αλλα μην γραφεις ξουριες...
Έχει πολλές κριτικές και με την επιστροφή της θα ανέβει το επίπεδο των ανεξάρτητων!
TK
TASSOS karipidis
12 Οκτωβρίου, 2021
@velociraptor Εγώ δεν της βλέπω σαν πουτάνες.
Θέλω να περάσουμε καλά και οι δύο. Προτιμώ να μου το ακυρώσει η άλλη ή να μου πει ότι δεν είναι καλά , απ το να έρθει στο ραντεβού και να κάνει αγγαρεία !!
@Tassos karypidis
Φίλε την αλήθεια λέω. Έχει πολλές κριτικές όποτε μπορεί κάποιος να καταλάβει ότι είναι τοπ στη δουλειά της. Το επίπεδο των ανεξάρτητων είναι χαμηλά. Ολόκληρη Αθήνα και έχουμε το πολύ 10 επιλογές για τοπ μουνια (ανεξάρτητες πάντα μιλάω )
review reaction 1 gymaster
12 Οκτωβρίου, 2021
@Ικτίνος σαν τη τις βλεπεις τις πουτανες ρε τυπε σαν γκομενες θα μας τρελανεις πραγματικα μνημονια μεχρι να σβησει ο ηλιος και Κατερινα αν διαβαζεις βαρα στο ψαχνο 300 την ωρα ανεβασε το λιγα ζητας
review reaction 1 gymaster, protaris2018
11 Νοεμβρίου, 2021
@velociraptor έγραψα για την τιμή όπως είδες. Εγώ στη 1-2 ώρες που θα γαμηθουμε την βλέπω σαν γκόμενα.
Δεν είμαι χαζός να μην ξέρω ότι πληρώνω αλλά αν κάνει η άλλη αγγαρεία ή μου φέρεται επαγγελματικά τελείως ξενερώνω. Έτσι είναι εγώ.
Τα μνημόνια και τις μαλακίες πες τα αλλού
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6