Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 66 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 233145
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπερα, τη Dasha την ειχα βαλει στο ματι λογω φωτογραφιων και φυσικα λογω κωλου!
Συννενοηση με το γραφειο και αναμενω την αφιξη της, η οποια καθυστερησε 1 ωρα γιατι ειχαν μπερδεψει την ωρα που ....μου ειπαν, φαουλ Κυριοι
Τελος παντων το θεμα λυθηκε και εδω ξεκιναει το ραντεβου μας....

Η Dasha ειναι μια ομορφη κοπελα 24ων ετων, μινιόν, 1.55 το πολυ και μου θυμησε αρχικα την Angel χωρις στηθος
Πολυ μαγκωμενη οταν μπηκε αλλα και στην αρχη του αγωνα(θα επεκταθω μετα)
Ευγενικη αν και απο Αγγλικα δεν το εχει καθολου, αλλα προσπαθει, πρεπει να ειναι απο τις λιγες που σε 3-4 λεπτα ημασταν στο κρεβατι, δεν βγηκε σε κακο...
Ηρθε με ενα καλοκαιρινο μπλε φορεματακι και φοραγε παρομοια εσωρουχα με τα μαυρα στις φωτο που δενουν στο ποδι :)
Δεν πινει, δεν καπνιζει, εχει τα τατου στην πλατη/ώμο που φαινονται στις φωτο
Προσωπο ομορφο, λιγο make up και smokey eyes που μου αρεσει, στα χειλη εχει βαλει υαλουροικο(ή απο αυτα που βαζουν οι γυναικες), ειναι σε καλο επιπεδο, οχι παπιοχειλα, δεν ενοχλει καθολου, ομορφη αισθηση για εμενα
Βυζακι 0.5 με ωραιες ρωγες που καβλωνουν και γουσταρει πιασιματα απο εσενα ή εκεινη
Μεση δαχτυλιδι(υπεροχη για να την κουμανταρεις) που ξαφνικα ανοιγει .... αρκετα και καταληγει σε μια υπεροχη κωλαρα(για τα μετρα της εννοω)
Παρα πολυ καλη αφη κωλου, αρκετα σφιχτος και πεταχτος που φαινεται σε καποιες φωτο(σχεδον πετρα ... β-ρ-α-ζ-ι-λ-ι-α-ν-ι-κ-ο-ς), μου ειπε οτι δουλευει υποδοχη σε στριπ αλλά και με στη συμπεριφορα της στον αγωνα μαλλον δουλευει σε ....στριπ
Νινακι μικρα χειλακια, ροζούλι και κωλαρακι που φαινοταν δουλεμενο
..... θυμιζε αρκετα .... Angel ..... ηταν ομως? .... ο αγωνας θα εδειχνε .......

Και παμε στο ζουμι ... τον αγωνα....
Μπηκε αρκετα μαγκωμενη οπως ειπα οποτε επρεπε καπως να τη λυσω
Αρχιζει μια καλη πιπα αλλα επειδη την ειδα μαγκωμενη τη γυρναω και αφιερωνομαι σε εκεινη
Αφιερωσα χρονο να τη γλυφω και σιγα σιγα αρχισε να λυνεται μεχρι να ερθει το τελος της στο στομα μου με καυγες(οχι σαν Angel), στο τελος μου λεει "εγω πρεπει να σε πληρωσω, οχι εσυ, σ'ευχαριστω"(εννοειται δεν τα πιστευουμε, αλλα ευγενικη ηταν και το.... "λυσιμο" της ειχε επιτευχθεί)
Παμε παλι πιπα οπου την κατεχει, deepthroat το προσπαθει αρκετα αλλα σε αυτη τη σταση δεν το ειχε(αργοτερα....), φτυσιματα κανει, την περιοχη γλυφει, την πιπα της θα την χαρακτηριζα "στριφογυριστή" καθως ξερει πολυ καλα να χρησιμοποιει τα χερια της σε κυκλικες κινησεις οπως μου αρεσει :)
Φιλια στην αρχη χωρις γλωσσα αλλα με την παροδο καυτά και να τα αποζητά και σε αλλες στασεις, δαχτυλα δεχεται παντου αν και ειναι πιο στενη μπροστα

Προφυλακτικο και περναμε στη μαχη...
Ωραια να την εχεις απο πανω, να πιανεις αυτη τη μεση δαχτυλιδι και τα σφριγηλά κωλομερια της
Μινιον αρα μανουβρατζιδικη, την κανεις οτι θες, ανοιγματα εχει, τριβεται, φιλαει, απολαμβανει
Κυριως πιατο στη συνεχεια .... κωλαρακι, γι'αυτο την πηρα εξαλλου περαν της ομορφιας της
Δουλεμενη κωλοτρυπιδα την οποια δαχτυλιαζε και εκεινη οταν ηταν στα 4
Εισχωρηση καλη, λιγο ζορι μεν αλλα οκ μεχρι να της τον κουμπωσω, το λαδακι της durex εβαλα σε καποιο σημειο απο δικη μου πρωτοβουλια για να μην εχουμε θεμα
Εναλλαγη 5-6 στασεων, λιγο ζορι υπηρχε, οπότε εκοβα και την πηγαινα με το μαλακο, παντα ρωτουσα αν ηταν οκ, ο κωλος της αρεσει, προτιμα ή με εσενα απο πανω και τα κορμια παραλληλα ή στο πλαι κουταλιαστο, reverse cow δεν το προτιμαει.....θυμιζε αρκετα Angel.....

Επιδορπιο στη συνεχεια ..... mouth-fucking στην ακρη του κρεβατιου....
Εκει το deepthroat το εχει, ρυθμους αντεχει και γουσταρει να τριβει το νινακι της
Καταθεση οπου ηταν πολλα και λιγο ζορι εφαγε.... πρεπει να τα καταπιε καθως δεν εφτυσε κατι :)

Μπανακι οπου παντα με αγαπη, φροντιδα και προδερμ την επλυνα και με επλυνε
Δευτερος γυρος παρόμοιος με τελειωμα στο κωλαρακι της στη σταση που της αρεσει με τον παρτενέρ απο πανω :)
Μπορει να κινηθει σε ρυθμους GFE αλλα πιστευω καλυτερα σε PSE, απλα θελει ... λυσιμο πρωτα (ευγενικα παντα φιλαρακια)
Σκαμπιλακια στον κωλο και πνιξιματα γουσταρει και βγαζει κραυγουλες, θυμαμαι που καποια στιγμη που την ειχα κωλο στο πλαι της επιασα απαλά το λαιμο και βαζει το χερι της σα να μου λεει σφιξε κι αλλο ... το εκανα, παλι κι αλλο ηθελε... ολα με μετρο και συνναινεση, οχι αγαρμποσυνες μαγκες
Τιμιο ραντεβου, εφυγε με χαμογελο, εμεινα με χαμογελο

Γενικες παρατηρησεις:
Αν αντεξει θα παει καλα, κραταω καποιες πισινές γιατι και ο σωματοτυπος δεν βοηθαει, διαβασα κριτικη οτι και η Angel κλαταρε :(
Τον κωλο πιστευω θα τον βγαλει απο το μενου καποια στιγμη ή θα τον δινει επιλεκτικα .... βλεπε Dayana...
Φερνει παρα πολυ σε Angel σε κορμι, υπηρεσιες... "αθωοτητα" :)
Δευτερο τουρ της απ'οτι μου ειπε(Κυπρο το πρωτο), χιλιομετρα παντως ισως εχει γραψει στη Μοσχα....
Θερμη παρακληση στο γραφειο, να προσεχετε τις κοπελες, γενικα το λεω και οχι απαραιτητα ειδικα, δεν θα επεκταθω
Εχει γινει συμψηφισμος στη βαθμολογια στα 0.5, προς τα πανω και προς τα κατω, οπως και κανω παντα ;)
Εβαλα ελαφρως επεξεργασμενες σε φωτο γιατι δεν τονιζουν το μεγαλυτερο ατου της τον κωλο παρα μονο σε μια φωτο (με το μαστιγιο που μας γυρναει την πλατη), το προσωπο επισης ενα κλικ λιγοτερο αθωο
Η κριτικη μου πηρε κανενα 2ωρο αν υπαρχουν ορθογραφικα σορρυ

Tested ...... "Λατίνα" Angel Νουμερο #2 Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ftshslv, TOMCRUISE, Bartender 74 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2021
Το like ΚΥΡΙΩΣ γιατί σταμάτησα να διαβάζω στο βυζακι 0,5. Επιτέλους αναφορά σωστή σε σώμα και εμφάνιση Καπέλο
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1