Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 15 10
Call-Girls 32175
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ου-να-να-να-να-να Ναι!

Βλεποντας τις φωτο της Μαρινας στο site, ως γνησιος κωλαρακιας και διαβαζοντας τις κριτικες αξιοτιμων συναγωνιστων κατεληξα να την επιλεξω και καπου εδω ξεκινα το ραντεβου μας...

Η Μαρινα ειναι μια γλυκυτατη και εξυπνη κοπελα που σε κερδιζει αμεσως με τη συμπεριφορα της, προτιμαει τη μπυρα αν θελετε να την κερασετε κατι(κρασι ειχα)
Προσωπο πολυ ομορφο, με πονηρα ματακια και μια φωνη ακρως καβλωτικη(να το τονισω αυτο)
Μinimal make-up και ντυσιμο chic-ατο, ανετα την κυκλοφορεις εξω καθως Αγγλικα μιλαει πολυ καλα
Μιας και θα παιζοταν ενας γυρος γιατι περιμενα Νικολ αργοτερα, ειπαμε 2-3 κουβεντες και διαπιστωσα μια κοπελα προσγειωμενη που ξερει τι κανει και γιατι και εχει στοχους στη ζωη της
Η κοπελα βουρ για μπανακι στη συνεχεια, οπου βγηκε με ενα ομορφο γαλαζιο σετ δαντελωτων εσωπουχων που συνοδεοταν απο ενα choker

Στον αγωνα κανει μια πιπα αματουρικη με χερι που δεν ενοχλει και αρκετο σαλιο
Ομορφο να την κοιτας καθως σε γλυφει με το πονηρο προσωπακι της, προσπαθειες για deepthroat εγιναν αλλα χωρις θετικο αποτελεσμα. Δεν με πειραξε, ο ερασιτεχνισμος της σε συνδιασμο με την ομορφια της ισα ισα με εφτιαξε περισσοτερο
Σειρα μου να την περιποιηθω στο μουνακι της οπου ειναι στενη και δαχτυλα γενικα δεν δεχεται, τριψιμο εξωτερικα ναι μπρος πισω
Κεφαλοκλειδωμα και αλλες ωρες τα ποδια ανοιχτα να με καθοδηγει για τον τροπο που το ηθελε....
Φιλια δινει με γλωσσα, στηθος λεμονακι 1.5-αρι οπου δεν εχει θεμα με το πιασιμο αλλα με το γλυψιμο, εχει ενα τατου πισω στην πλατη


Στο κυριως πιατο ξεκινημα με cow οπου gel χρησιμοποιησε και παροτι βαλαμε και δικο της προφυλακτικο(χοντρο) η στενοτητα της ηταν πολυ καλη, μεγαλη χαρα να χουφτωνεις αυτη την κωλαρα οταν την εχεις απο πανω
Στην αρχη επαιρνε μονο το κεφαλακι μεχρι να τον συνηθησει και στη συνεχεια μετα την εξοικειωση ολο μεσα
Βγαζει ομορφες κραυγουλες καθολη τη διαρκεια του αγωνα , οχι σε υπερθετικο βαθμο οπως αλλες
Εναλλαγη μερικων στασεων οσπου καταληξαμε σε doggie με την κωλαρα της φατσα καρτα
Υπεροχος κωλος αφρατος, μεσογειακος αλλά χωρις κυταριτιδα .... σαν αναποδη .... καρδια εξου και ο τιτλος Ου-να-να-να-να
Σκαμπιλακια επεσαν, ζορισμα δεν σηκωνει, ρυθμους με μετρο, συστηνεται κυριως σε αγαπουληδες, τρυφερο πλασμα γαρ
Εναλλαγη 2 στασεων ακομα και το τελειωμα ηρθε στο προσωπακι της

Συστηνεται σε αγαπουληδες που θα φερθουν με αγαπη, φροντιδα και προδερμ
Η κοπελα ειναι ενα κουκλακι και δεν σου βγαζει να της φερθεις αλλιως
Ρυθμους ακολουθει αλλα με μέτρο
Highlight οπως ειπα η κωλαρα, το ομορφο προσωπο, θα προσθεσω και τη φωνη/κραυγουλες
Εναν ερασιτεχνισμο τον βγαζει σε θετικο βαθμο παροτι εχει ενα χρονο στο "στιβο"

Tested...... Caliente - Mente Fuerte, Hawk, Baghdad (για να θυμηθουμε και τις προ-covid εποχες)

Στο κρεβάτι μου τη θέλω γυμνή, ou-na-na-na-na-na
Ένα βράδυ και θα μ' ερωτευτεί, ou-na-na-na-na-na
Στην πλάτη της γλιστράω με φιλιά, ou-na-na-na-na-na
Αυτή η κωλάρα είναι σα καρδιά, ou-na-na-na-na
Ella es una mujer caliente

ΥΓ. ασχετο αλλά οποιος ξερει ποια ειναι η κοπελα με το καφε φορεμα και το τατου κατω απο το στηθος στο 2:50 του βιντεο ας ενημερωσει στα σχολια, thanx

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.564
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Yatoputso, borbi2525 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2021
Ρε φίλε έχω ξεκαρδιστεί στα γέλια μόνο από τον τίτλο !! Χαχαχα!
Ανοίγω το Bou , βλέπω πάνω πάνω την κριτική σου κι αυτό ήταν...
έσκασα στα γέλια !!! Πλατύ χαμόγελο

Την κριτική , τώρα που σου γράφω το σχόλιο , δεν την έχω διαβάσει
ακόμα , απλά πάτησα την εδώ υπ'αριθμ. 2 φωτογραφία ...

..ε , εκεί είναι που απεβίωσα Χεχε! Πλατύ χαμόγελο Χεχε!
ΣΟΥ ΛΕΩ είμαι αιμόφυρτος τώρα που γράφω!!! Πλατύ χαμόγελο Πλατύ χαμόγελο

Φίλε καλά που έχεις ΤΤ διότι σε κάθισμα S2000 , SLK κλπ , ΑΥΤΉ η ΚΩΛΑΡΑ θα σε
έκανε να οδηγείς Cabrio & καθήμενος στο παράθυρο Χαχαχα! Χαχαχα!

Καλοπροαίρετα όλα τα παραπάνω Αγγελούδι
αλλά χαχαχαχα Έτσι!
Να'σαι καλά ρε ...μπαγάσα !!
review reaction 1 hornyasfuck, TheTester
10 Οκτωβρίου, 2021
Ρε συ άρχοντα,νομίζω ότι είναι η ΄Ελενα Μαριπόσα Κρεμλίδου.Για δες τηνα στο ίνσταγκραμ γιατί εγώ δεν έχω τέτοια πράματα του διαβόλου...!
review reaction 1 hornyasfuck
11 Οκτωβρίου, 2021
"δαχτυλα γενικα δεν δεχεται"
"δεν εχει θεμα με το πιασιμο αλλα με το γλυψιμο"
"Σκαμπιλακια επεσαν, ζορισμα δεν σηκωνει"

Αυτά τα 3 κρατάω απο την κριτική σου και μόλις μου γλύτωσες 140ε
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3