Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση προ λίγων ημερών με την κοπελιά.
Λοιπόν, η τύπισσα είναι πανέμορφη, αδύνατη, με λεία επιδερμίδα, περιποιημένα χέρια και πόδια, στήθος αρμονικό με το υπόλοιπο σώμα, και πρόσωπο λίγο αγριο αλλά και γλυκό ταυτόχρονα. Τα τατουάζ μου αρέσουν, και στην περίπτωση της, της ταιριάζουν κιόλας.
Ηλικία, αν και δεν λέει την αλήθεια, γιατι μια φορά μου είπε 27 και την άλλη 29, νομίζω ότι είναι ίσως και 30+ (που μικροδείχνει).
Αυτή τη φορά είχα βάλει στόχο, να γαμήσω μια όμορφη 30αρα. Συνήθως οι εσκορτούδες με ηλικία 30-40, έχουν φάει πολύ πούτσα, έχουν ζήσει και καλή ζωή κάποιες περιόδους, έχουν φάει και μεγάλα πακέτα, και γενικά είναι πιθανό να έχουν πιο σαφή στόχο τους, την έξοδο από το επάγγελμα. Όταν τα παραπάνω επιβεβαιώνονται, τότε είναι και λίγο πιο εύκολο, να φάνε το παραμύθι από κάποιον έμπειρο παίχτη, με αποτέλεσμα να δώσουν ότι καλύτερο μπορούν.
2ωρο ραντεβού, και η 1η ώρα είχε σαμπανια (φτηνή), σούσι και "κουβεντούλα".
Αφού είδε χρήμα, μοναξιά και ταξιδιάρικη ψυχή, έπιασε δουλειά.
Πίπα καλή, διαρκείας, βαθιά, χωρίς φόβο για το βάψιμο από τα σάλια. Στη συνέχεια στήσιμο στα 4, έγλυψα τον κώλο της που είναι φοβερός, και αφού αυτή έπεζε το μουνί της, κάρφωμα για κάνα 10λεπτο. Στη συνέχεια τσιγάρο και πίπαρα, και τέλος κανα 10λεπτο γαμήσι με αυτή μπρούμυτα και εμένα από πάνω της. Δεν είπε κιχ, αν και γενικά ήταν λίγο αμέτοχη... από την άλλη και τι να έκανε...
Το τέλος ήρθε στο στόμα της με αυτή να μου γλύφει τα χύσια από τον κώλο και την πούτσα και τα αρχίδια.
Ανταλλαγή ινστα, και πλάνο για συνάντηση σε άλλες χώρες, έκλεισαν το ραντεβού.

Γενικά ένα καλό έως πολυ καλό 2ωρο.
Το γραφείο και η κοπελια στο τηλέφωνο, ακόμα μια φορα συνεπής.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2.300
Πόντοι:
2.410
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 JACK SPARTALOW, roughfucker, Leviathan και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού