Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 3 10
Call-Girls 7993
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν ξέρω τι να πρωτογράψω για αυτό το υπέροχο κορίτσι. Συνάντηση βραδάκι σε ξενοδοχείο της επιλογής μου. Μόλις ανοίγει η πόρτα βλέπω ένα κορίτσι μέτριου ύψους όπως μου αρέσει με πολύ πολύ γλυκό προσωπάκι και πολύ ωραίο ντύσιμο με ένα κόκκινο φόρεμα με δέσιμο στη μέση και λευκά πέδιλα με τακούνι. Είχε φέρει και κάτι ωραία λευκά εσώρουχα με ζαρτιέρες μαζί της που τα φόρεσε στη συνέχεια μετά το ντους. Η Αλάνα έχει ωραίο σώμα αλλά όχι αναλογίες μοντέλου, όλα πάνω της είναι φυσικότατα και αυτό εμένα μου άρεσε πολύ έχει μπουτάρες και μεγάλη κωλάρα και βυζάρες D στο ύψος τους αφού είναι μόλις 22 χρονών, έχει καταπληκτικά φυσικά χείλη και μια υπερκινητική γλωσσίτσα που τα κάνει όλα, μου άρεσαν πολύ και τα μαλλιά της που ήταν μακριά χωρίς πρόσθετα και στο φυσικό τους χρώμα κάτι ανάμεσα σε ξανθό και καστανό. Το καλύτερο χαρακτηριστικό αυτής της κοπέλας είναι η συμπεριφορά της και η καλή της διάθεση, μιλάει καλά αγγλικά, έχει χιούμορ και έχει ένα πολύ γλυκό χαμόγελο που δεν έφυγε ούτε στιγμή από τα χείλη της, φαίνεται πραγματικά ότι της αρέσει αυτό που κάνει και μου το μετέδωσε και σε εμένα, εξαρτάται βέβαια και από τη συμπεριφορά του καθένα προς αυτή. Είχαμε πολύ καλό GFE με τρομερή χημεία μεταξύ μας, της αρέσουν τα χάδια και οι αγκαλιές δε λέει όχι σε τίποτα δέχεται και δάχτυλα. Το καλύτερο ήταν ότι δεν περίμενε από εμένα κινήσεις, αντιθέτως ήταν πολύ ενεργή και έπαιρνε συνεχώς πρωτοβουλίες από μόνη της πράγμα που απογείωσε την όλη φάση, ατελείωτα παθιασμένα γλωσσόφιλα, ισπανικό με τις υπέροχες βυζάρες της, πίπα βαθιά και να με κοιτάζει με αυτά τα υπέροχα γαλανά μάτια. Στον αγώνα της άρεσε η βαθιά διείσδυση με ταυτόχρονα φιλιά και γλυψίματα, αντέχει και σε δυνατούς ρυθμούς. Με καύλωσε στο τέρμα. Να ευχαριστήσω την Εύα που μου είπε ότι μια ώρα μαζί της δεν θα μου φτάσει και την πήρα για 1μιση και τελικά ούτε αυτό μου έφτασε και μετάνιωσα που δεν την πήρα για 2ωρο. Αυτά από εμένα για την γλυκύτατη Αλάνα. Πέρασα τέλεια μαζί της, ακόμα τη σκέφτομαι και ήδη ψάχνομαι να κανονίσω την επόμενη συνάντηση μας πριν φύγει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 04, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
384
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, alpula, Dragon18 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού