Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 7 10
Call-Girls 15904
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν μάγκες είπα να δοκιμάσω την Αλίκη αφού τελευταία στιγμή παραλίγο να μείνω μπουκάλα, αλλά για καλή μου τύχη άλλαξε τις ώρες τις και έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο. Φτάνοντας άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να υποδεχτώ αυτόν τον ξανθό άγγελο επιλέγοντας για μια ακόμη φορά ξαπλωμένος στο πορνό κρεβάτι τον επόμενο μου στόχο τον οποίο θα προσπαθήσω να φέρω εις πέρας δηλαδή ο Μητσάρας όχι εγώ Χαχαχα!Χαχαχα!. Χτυπάει η πόρτα πριν την καθορισμένη ώρα τρέχοντας ανοίγω αντικρίζοντας ένα ξανθό πλάσμα με όμορφο πρόσωπο και φουσκωμένα κόκκινα χειλάκια ντυμένο με ένα φόρεμα και από πάνω με μαύρο σακάκι πάνω σε τακουνιά ανοιχτού τύπου κάνοντας άψογη εμφάνιση τα βαμμένα και περιποιημένο στην πένα άκρα. Με το που μπαίνει τις σκάω βαθιά γλωσσά φίλα ανταποκρινόμενη καταλλήλως, μου λέει δεν χρειάζομαι ντουζάκι έχω είδη κάνει από το ξενοδοχείο, ωραία τις λέω για να μην χρονοτριβούμε πάμε κατευθείαν στο θέμα μας παίχτηκαν δυο γύροι μαζί και με ένα τρίτο αποχαιρετιστήριο. Άρχισα να την γδύνω όπου μπροστά μου φανερώθηκε ένα σώμα κατά λευκό γάλακτος ιδανικό χωρίς κανένα ίχνος ψεγαδιού για το απόλυτο αρσενικό, βυζί εδώ είχαμε Α+ άλλα δεν πτοήθηκα το περίμενα λίγο παραπάνω άλλα έδενε αρμονικά με το υπόλοιπο, Μόλις πάω να ξεκινήσω επί το έργον από το βαλιτσάκι του sport bili ξεπρόβαλαν όλα τα αντισηπτικά του κόσμου κατσαριδικτόνο, μυκητοκτόνο,σπερματοκτόνο κλπ τις λέω κούκλα μου δεν τα χρειάζεσαι είμαι πιο καθαρός και από γάτα μη ανησυχείς πριν από μένα για σένα το κατάλαβε και δεν τα άγγιξε καθόλου πάλι καλά. Την ξεκινάω με ένα ωραίο γλυφό μούνιασμα αρχίζοντας να κυματίζουν οι πρώτες πλημμύρες, στην συνεχεία βάζω τον μητσαρα να εξερευνήσει το λαρύγγι της μέχρι τέρμα με το κεφάλι της να πηγαίνω έρχεται αρμονικά μαζί του μετά καθιστή για να απολαύσω την τσόντα του που παίζονταν στον καθρέφτη την να τις κάνεις άμα έχεις τέτοια μουνί να προβάλλεται μπροστά σου με τελικό προορισμό καθιστός με τον μητσαρα σκουφωμέμο για να υποδεχτεί το τον αχλαδωτό κωλαράκι της κάνοντας σωστό ταίριασμα κάτι σαν Tetris Ναι!Ναι! εκεί που έχει γίνει το ταίριασμα σηκώνεται και τι μου λέει είναι μεγάλος τις λέω σε ευχαριστώ για το κομπλιμέντο και γυρίζει και μου λέει δεν είναι κομπλιμέντο άλλα πραγματικότητα σε ευχαριστώ πολύ μόλις πήρες μπόνους τις είπα και συνέχισα με πίσω κολλητό όπου ήρθε και το τέλος του πρώτο γύρου. Ντουζάκι με σύντομη κουβεντούλα με όσα αγγλικά τις είχαν απομείνει χωρίς google πόρνο μεταφραστή από τι μου είπε είναι medical assistant σε πλάστηκες επεμβάσεις τις λέω και εγώ τη σύμπτωση εγώ τις επιβλέπω άμα τηρούν τις προδιαγραφές για τρέλα ξεσκισήματα ΚατσικογάμηςΑσάλιωταΓιούπιιι! με σύμβουλο τον μητσάρα ειδικός στις πόρνο καταδρομές. Στην συνεχεία παίχτηκαν άλλοι δυο γύροι κάνοντας την να φωνάζει από ηδονή καύλα και ξεμάλλιασμα δείχνοντας μου πόσο γούσταρε να δει αν και οι δίκες τις προδιαγραφές τηρούν όλα τα standards βγήκε σε όλες άριστα πιστοποιηθείκε με CE FDA και MDA άφησα το αντίτιμο στο τραπεζάκι αποχωρώντας με φιλιά παθιάρικα πάρα ολίγον να φύγω μαζί της. Λοιπόν Μάγκες η ξανθιά κούκλα τηρεί όλα τα Standαrds και με το παραπάνω από έμενα έφυγε με πιστοποίηση καλής λειτουργίας χωρίς κανένα λειτουργικό πρόβλημα τώρα άμα βγάλει σε εσάς ξέρω συστήνεται ανεπιφύλακτα σε όλα τα είδη εκτός από προικισμένους αυτά από έμενα ελπιζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 04, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 protaris2018, MarkosIoan, spor48 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2021
Μια ερώτηση πως έγιναν 3 γύροι εφόσον έδωσες 140;; Βγήκε πάνω στη καυλα ;;
review reaction 1 hornyasfuck
05 Οκτωβρίου, 2021
Στο προηγούμενο τουρ της, στην δεύτερη συνάντηση την έκλεισα 2ωρο..και οταν με είδε είπε :oh not you again, why? Της λεω.. So much sex μου λέει... Χαχαχα,, το κακόμοιρο το κοριτσακι τι ειχε τραβήξει.. Την είχα τεντωσει... Αλλα ανταποκριθηκε παντού
review reaction 3 paparovicz
05 Οκτωβρίου, 2021
Ωραία γράφεις ? χαίρομαι που πέρασες ωραία και συγχαρητήρια για τον Μητσάρα τον μεγάλο ??
J
JimmyR
review reaction 3 paparovicz
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3