Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Μαρια ηταν η πρωτη call girl που ξεκινησα στη πορνοκαριερα μου. Ημερομηνια ακριβως δεν θυμαμαι αλλα αρχες του 2018 πρεπει να ηταν. Ευκολη συνεννοηση και με συναντηση στο bill. Μπηκε στο δωματιο με φουλ διαθεση οπου γρηγορα εσπασε ο παγος. Πολη καλη στο σοσιαλ αλλα θα ελεγα κουβαλαει μια τρελλα , με την καλη εννοια. Λατρης της ροκ μουσικης οπου εβαλε στο κινητο τραγουδια. Στον αγωνα πολη καλη διαθεση οπου το παλευει να περασεις καλα. Πιπα πολυ καλη με φουλ σαλιο και καλο ρυθμο. Στησιματα στο σεξ πολυ καλη. Επαιξαν δυο γυροι. Δε δυσανασχετει σε τιποτα θα ελεγα στον αγωνα ειναι καθαρα pse κατασταση. Σωμα πολυ καλο γυμνασμενη. Αλλα στο προσωπο αρκετα σπασμενο. Ηλικια τοτε την εκανα 37 ισως να κανω και λαθος. Αν θα την ξανασυναντουσα μαλλον οχι , αλλα οχι γιατι δεν περασα καλα. Περασα υπεροχα και ισως απο τις πιπες που θα θυμαμαι για καιρο , οσο για τις ρογες καγκελο βγαζουν ματι. Στα 80ε ειναι vfm και θα τη προτεινα σε οποιον ηθελε να περασει καλα με οσο το δυανατον λιγοτερα λεφτα. Αλλα εγω προσωπικα προτιμο να δωσω κατι παραπανω και να ειναι αστερι σε ομορφια οσο και σε υπηρεσιες. Αυτα απο εμενα καλα να περνατε μυστες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 14, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
945
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, olddog, hornyasfuck και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού