Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Eπιτελους στη φτωχομανα θεσσαλονικη και κατι που αξιζει...ΣΥΝΤΟΜΗ τηλεφωνικη επικοινωνια με τη ΑΝΤΖΥ που μου λεει μη το χασεις... Διαβασα και τις κριτικες λεω εδω ειμαστε... Βουρ λοιπον στο γνωστο και μη εξαιρετεο μοτελ της πολης..Ανοιγει η πορτα και συναντας οτι ακριβως βλεπεις στη φωτο .. Η κοπελα με τακουνια και υπεροχο εσωρουχο victoria sycret στη πενα βαμμενη με περιποιημενα ακρα... Αλλες φορανε το βρακι της λαικης και τελειως απεριποιητητες....ολα στο δωματια πεντακαθαρα και τακτοποιημενα ... ΣΤΑ του αγωνα οκ τι να πω με το που εισαι στο ιδιο κρεβατι με κατι τετοιο που στη ζωη σου ουτε κατα διανοια δε μπορουσες να φανταστεις ειναι ολα τα λεφτα...δοκιμασαμε ολες τις στασεις χωρις καμια αντιρηση θα αναφερω και εγω το οτι σιγουρα δε αντεχει και ουτε και θελει τους γρηγορους ρυθμους και τραβιεται οταν ειναι ολο μεσα η σε σταματαει...σιγουρα δε ειναι για δυνατους μαχητες του κρεβατιου αλλα αν θελεις να πας με οτι βλεπεις στις φωτο και να περασεις υπεροχο πας..... καλα βολια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 26, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
omorfoulis35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
994
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, olddog, JACK SPARTALOW και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2021
αρα. δεν μπορεσες να μαρσαρεις καλα , καταλαβες οτι εκλεβε, ειμαι σιγουρος οτι στο ιεραποστολικο τηλιξε τα ποδια της γυρω απο τ μεση σου για να μην μπορεις να κοπανησεις και παρολα αυτα θα την συναντουσαν ξανα σιγουρα?μαλιστα καμια ελπιδα> κατι τετοια διαβαζουν και βαζουν 150 .περαστικα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1