Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καμία φορά όταν περνάω πολύ καλά με μια γυναίκα, όταν φεύγω με πιάνει κατάθλιψη......

Χωρίς να θεωρώ την "Jenifer" την ομορφότερη γυναίκα με την οποία έχω συνευρεθεί, μπορώ να πω με σιγουριά ότι είναι στο top 3 των καλύτερων ραντεβού που έχω κάνει από άποψη χημείας και συμπεριφοράς της απέναντί μου.
Μπορεί όσοι ασχολούμαστε με το σπορ να έχουμε στο μυαλό μας τις ρωσίδες ως την κορυφή, στη δική μου μικρή εμπειρία όμως ο τρόπος που μπορεί να σου γαμήσει το μυαλό μια ουκρανή δεν υπάρχει. Αν θέλετε να ευθυμήσουμε κιόλας να κάνουμε και καμία συγκριση με τις αυτόχθονες γηγενείς κιουρίες....Δάκρυ
Δεν θα γράψω πολλές λεπτομέρειες γιατί θα με πάρετε στο δούλεμα....Σπασίκλας
Εμφανησιακά ότι αναφέρει ο προηγούμενος φίλτατος, υπάρχει το ρετουσάρισμα στις φωτό, αλλά υπάρχει κορμάρα, υπάρχει η μέση δαχτυλίδι, υπάρχει ο απίστευτος κώλος όταν στήνεται, υπάρχει η υπέροχη μαυρισμένη επιδερμίδα με τα μικρά φτερά στην πλάτη και τις ζωγραφιές στο αριστερό χέρι, υπάρχει το καλοσχηματισμένο στενό μουνάκι, υπάρχει και το χαμόγελο μονίμως στο μουτράκι της.
Κάτω από 30 και με όσα συζητήσαμε υπάρχει αρκετή προϋπηρεσία αν και έρχεται πρώτη φορά Ελλάντα....
Θα αναφέρω το μόνο αρνητικό ότι τουλάχιστον με εμένα δεν τα κατάφερε και ιδιαίτερα στην πίπα, από εκεί και πέρα όμως τέτοια όρεξη για γαμήσι είχα πολύ καιρό να δω....
Δεν της φαίνεται στην υποδοχή αλλά στο κρεβάτι είναι πραγματικός δαίμονας..... :)
Πρέπει να την έγλυφα πάνω από 20 λεπτά σε όση ώρα κάθησα, (συγνώμη στον επόμενο αν τον καθυστέρησα) και στη κυριολεξία όση ώρα δεν μιλούσαμε φιλιόμασταν ασταμάτητα.
Ένα τελείωμα στο στόμα της όπου ρουφούσε μέχρι να σταματήσω να τρέμω και μετά ασταμάτητο μπαλαμούτι.
Στο δεύτερο γύρο πάλι καπούτ ο Μαλλιάς.....αν και μπουμπού έκανε φιλότιμες προσπάθειες να τελειώσω ξανά.
5 λεπτά μετά που έκλεισε η πόρτα του δωματίου πίσω μου σκεφτόμουν πότε θα την ξαναδώ.....άσχημη ένδειξη για τον εαυτό μου γιατί προμηνύει σκάλωμα μαζί της και όσοι έχουν παρόμοια εμπειρία με εργαζόμενη ξέρουν ότι δεν έχει καλή κατάληξη.....Γερο-μύστης

Για τα δικά μου γούστα θα έβαζα πρόσωπο 8 και κορμί 9 και όχι 10 γιατί δεν είναι πλέον 20άρα....Όσοι διαφωνήσουν με την άποψη αυτή, προσωπικά γούστα είναι, αλλά βάλτε την από πάνω, παρατηρήστε την και πείτε μου ότι έχω άδικο.Κουλ
Συστήνεται για μοντελοπνίχτες Γιούπιιι!, όσοι θέλουν κωλάθρες ζελέ και να βουτάνε σε 4άρια βυζόμπαλα δεν θα ενθουσιαστούν.Χαμόγελο με γλώσσα Εξάλλου τέτοιες επιλογές υπάρχουν αμετρητες εδώ.....αφήστε τις αδύνατες για εμάς τους περίεργους....Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Πάω για μπύρες γιατί έπαθα αφυδάτωση με τόσο γλύψιμο...

Καλά βόλια σε όλους....Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 24, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.260
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, roughfucker, JOHN-PLAYER-SPECIAL και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2021
Χαχαχ ωραίος!!χαιρομαι για την επιβεβαίωση!!!
review reaction 1 hornyasfuck
25 Σεπτεμβρίου, 2021
Γιατί μου το κάνεις τώρα αυτό; Εκεί που έλεγα να βάλω κανένα φράγκο στην άκρη έρχεται αυτή η κριτική. Και σε εμπιστεύομαι φουλ για το γούστο σου.
Θα δούμε αν μιλήσει το πάνω ή το κάτω κεφάλι.
review reaction 1 Stef68, hornyasfuck, mallias20
25 Σεπτεμβρίου, 2021
σιγουρα ενας ακομη εκπτωσακιας.
review reaction 3 review reaction 6 hornyasfuck, spipis71, Leviathan
25 Σεπτεμβρίου, 2021
"Εξάλλου τέτοιες επιλογές υπάρχουν αμετρητες εδώ.....αφήστε τις αδύνατες για εμάς τους περίεργους..."

Πες τα ρε μαλιά, πες τα! Πήξαμε στις "με sexy καμπύλες"...
review reaction 1 Stef68, hornyasfuck, JOHN-PLAYER-SPECIAL και 3 άλλα μέλη
25 Σεπτεμβρίου, 2021
Φίλτατε @ολεσγιατοπουτσο...
Θεωρώ ότι λειτουργείς ισοπεδοτικά...εαν αναφέρεσαι με το εν λόγο σχόλιο σου στον @mallias20.

Η συγκεκριμένη περσόνα είναι ένας απο τους πλέον αντικειμενικούς "κριτικογράφους"...τον ακολούθησα πολλές φορές και στην βάση του είναι αντικειμενικός και αληθινός.

Σίγουρα στις λεπτομέριες η εμπειρία μου να διαφοροποιήθηκε σε σχέση με τα γραφώμενά του... αλλά αυτά είναι λεπτομέριες που περνάνε στην σφαίρα του προσωπικού γούστου...αλλά παραμένει απο τους πλέον προσγειωμένους!

Εαν και θεωρώ ότι ο @mallias20 δεν έχει ανάγκη απο εκπρόσωπο τύπου...δεν θα μπορούσα να αφήσω χωρίς σχόλιο την αναφορά σου!

Όλα τα παραπάνω με φιλική διάθεση πάντα !

Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, olddog και 4 άλλα μέλη
27 Σεπτεμβρίου, 2021
Ἡ μπίρα, φίλε, καί γενικῶς τὸ ἀλκοόλ δέν ἐνυδατώνει, ἀλλά ἀφυδατώνει.... Γι' αὐτό καί τὸν χειμώνα πολλά ἀλκοολικά μᾶς ζεσταίνουν...
review reaction 1 mallias20
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6