Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τετάρτη απογευματάκι σκεφτικά ευκαιρία είναι να κλείσω ένα ραντεβού με Τίνα αφού ο περισσότερος ανδρικός πληθυσμός Θα βλέπει ποδόσφαιρο.ματαια όμως ?
Πέμπτη μεσημεράκι κάνω 2η προσπάθεια να κλείσω ραντεβού...στο τηλέφωνο η Μονικα η οποία πλέον έχει καταλάβει τα γούστα μου κάνει γύρισμα κ μου προτείνει την Τζενιφερ!!!της λέω δεν βλέπω ούτε υπάρχει κάποια κριτική για την κοπέλα και διακρίνω photoshop !!οσο αφορά την εξωτερική της εμφάνιση είχε άποψη για τα υπόλοιπα επειδή η κοπέλα ήρθε για πρώτη φορά είχε πληροφορίες πως είναι καλή κ αντέχει το σφυροκόπημα κ είχε καλό feeling για την συγκεκριμένη πως αξίζει!!οκ λέω θα κάνω τον εξευρευνητη Κ ο θεός βοηθός και κλείνω ραντεβού....
Τζενιφερ ηλικια στα 30 το κορμί είναι ακριβώς όπως στις φωτό έχει ένα πρόσωπο συμπαθητικό με έντονα χαρακτηριστικά!!επειδη είναι αδύνατη και δεν έχει μάγουλα το πρόσωπο της κάνει γωνιές!!η Τρίτη φωτογραφία εδώ είναι κοντά στην πραγματικότητα με λίγο photoshop στην μυτούλα!?
Πίπα πολυυυυ καλή deepthroat γλύψιμο αρχιδιων κ της γύρω περιοχής με πάθος σάλιο το γαμησι ξεκίνησε από το στόμα της!!περασμα σκουφου καβάλημα κ ξεκίνησε το σφυροκόπημα!!σεξ με δύναμη έντονο ρυθμό κραυγουλες και να σφίγγει τα χέρια μου από την καυλα!!αλλαγη στάσης στα 4 κορμάκι ωραίο ωραίο στήσιμο και το τέλος ήρθε στην πλάτης !!θα ξανά προτιμηθεί για πιο πολλα γούστα!!ευχαριστήθηκα και σεξ κ πιπα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 23, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kounel@
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
3.111
Πόντοι:
7.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 roughfucker, mixalis mixoy, alladalla και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού