Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εντάξει για το γραφείο τι να πούμε, τα γνωστά με 5 μηνύματα έχεις κλείσει ραντεβού.

Πάμε στα τις κοπελας. Οι φωτογραφίες είναι ελαφρώς πειραγμένες θα έλεγα αλλά η selfie που πάνω της βασίστηκα είναι απόλυτα αντιπροσοπευτικη.

Στα του αγώνα.

Άνοιξε την πόρτα με ωραία μαύρα εσώρουχα. Μετά από ένα γρήγορο δικό μου φρεσκάρισμα αρχίσαμε τα φιλιά δυστυχώς χωρίς γλώσσα κάτι που προσωπικά μου αρέσει πολύ. Αλλά άκρως αισθησιακά μου αναβασαν την διάθεση.

Την περιποιηθηκα πρώτος και κάποια στιγμή παρόλο που φαινόταν να το ευχαριστιεται όπως και τα υγρά της μου ζήτησε να σταματήσω.

Αφού μου πήρε μια βαθιά υγρή πιπα με deep throat την γύρισα στα 4 και ξεκίνησα το σφυροκοπημα και τελείωσε το πάρτυ μετά από λίγο.

Για 2ο γύρω πάω σπάνια αλλά η Βλαντα το πάλεψε. Ξεκίνησε με μια βαθιά υγρή πιπα με αρκετό deep throat που το ευχαριστήθηκα.

Μέτα από αρκετό cowgirl την σταμάτησα καθώς δεν έβλεπα να τελειώνω πάρα την στύση μου.

Όπως και άλλοι προείπαν δεν είναι μοντέλο έχει λίγη χαλάρωση. Προσωπικά δεν με χάλασε καθόλου, γιστι ψάχνω gfe και όχι pse.

Ήταν επίσης η μόνη κοπέλα που κάναμε μια παραπάνω συζήτηση στα αγγλικά από το γραφείο ή προηγούμενες με το ζόρι λέγανε ναι και όχι στα αγγλικά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 24, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
503
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TOMCRUISE, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2021
GFE στα καλά του με φιλί χωρίς γλώσσα...δεν υφίσταται. Αποπροσανατολιστική κριτική τουλάχιστον.
review reaction 3 hornyasfuck
26 Σεπτεμβρίου, 2021
Θα έλεγα πως έχεις δίκιο καλό gfe χωρίς βαθύ φιλί, δύσκολα να το νιώσεις.

Η κοπέλα όμως με έκανε να μην το σκέφτομαι γιατί στους άλλους τομείς πέρασα πάρα πολύ καλά.
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2